Hory. Co s sebou pro 1,5leté dítě? Nějaké vychytávky?

elis_elis
2. led 2020

Ahojík, chtěla bych se zeptat, co na hory pro 1,5 rocni ditě? Myslím nějaké vychtávky nebo co Vám tam chybělo a přístě vezmete. Na hory jedeme poprvé jako rodina. Děkuji za tipy 😊

summer2012
2. led 2020

Za mě super na pití termoska s brčkem...máme od tescomy, ale koukala jsem ze se dělají i jiné, třeba s pítkem apod.

elis_elis
autor
2. led 2020

@summer2012 to mame 😊... take bereme

journals
2. led 2020

Kamkoliv jedu, beru univerzální špunt do vany/umyvadla - má např. Tescoma

verunkanatalka
2. led 2020

Krém na oblicej proti mrazu...

editah222
2. led 2020

Opalovací krém 🙂 Pokaždé se hodil.

konidana
2. led 2020

Nosítko, dost teplého oblečení, hlavně nepromokavé, boby. Hodně sil a trpelivosti. Ale s jedním asi ještě pohoda. Ja jela poprvé až s oběma 2 a 4 roky, starší zkoušela první lyže. Byla jsem s nima na týden a sama. Dalsi roky ještě i s babičkou, to bylo mnohem lepší ☺

katgatoo
2. led 2020

Jet někam, kde je bazén 😅

konidana
2. led 2020

@katgatoo tak zrovna toto s horama fakt spojeny nemám 😉 Na horách mi bazén nikdy nechyběl.

wxkatuska
2. led 2020

Kuklu, slunecni bryle, krem (mraz, slunce), merino ponozky, termo spodky, plavky, boby, kyblik, lopatku, babovky na snih 😉

elis_elis
autor
2. led 2020

@wxkatuska juuu... kyblik a lopatka je dobry napad 😁

elis_elis
autor
2. led 2020

@konidana o ty sily se bojim... ja teda lyzovat nebudu, mozna manzel. Nastesti jedeme cela parta s deckama, tak doufam, ze se deti i pohraji

katgatoo
2. led 2020

@konidana Jasný, mě taky ne, ale 1,5 leté dítě to ocení. Aspoň to moje teda, ta by tam byla pořád 😅

prostenika85
2. led 2020

Rozhodně sluneční brýle a odsávačku rýmy 😀

konidana
2. led 2020

@katgatoo nedovedu si představit hory s dětmi a ještě do toho bazén. ... chci mit taky někdy trochu klidu a ne susit krom. Kombinez i rucniky a plavky , nemluvě o balení dalších krámů .. a hlavně děti se mi denně umrtvily i bez bazénu 😅

prubnihracku
4. únor 2020

Rozhodně merino, bez merino kukly bych na hory nejela, to je naprosto top kousek oblečení. Já tedy oblékám prcka do merina celého, ze mě je to prostě nejlepší materiál. Je pořád v teple, nikdy není mokrý - zpocený. Nakupuji na zkusmerino.cz.