Hotel Aguamarina Alexandria Club Menorca, jaký je?

alca321
12. čer 2014

Byl jste někdo v tomto hotelu?Jaký je,jaká je pláž atd..

01ajka
11. črc 2014

Také by me to zajímalo, hlavne ubytování!moře je tam nadherne..ale primo tent hotel?

alca321
autor
15. črc 2014

@01ajka Byla to naše nej dovolená.Hotel byl starší ale čistý.Úžasný animačný tým pro děti.Hned by jsme jeli zas 🙂 🙂 🙂

01ajka
16. črc 2014

nejake fotky pokoje?kam ubytovavaji cechy?

ksts
18. črc 2014

Taky se nám líbi a premyslime o nem,akurat mne zajima jak to je s tyma slunecnikama kdyz tam nejsou,da se bez nich vydrzet,mame 4lete dite,zajimal by mne popis jidla,je i zmrzlinka pro deti a jak s osuskama na plaz,chce to mit svoje.dekuji za info.plaz se nam tam libi,to bude dokonala,cista.Karin

monanan
24. srp 2014

Chystáme se tam ve středu 27.8:-) s 3-letým prckem🙂) Veškeré obrázky nejdete zde letíme přímo s Alexandrií🙂) http://www.alexandria.cz/hotel/9109-aguamarina-...

amandab
2. bře 2015

Aktualizuji,byl někdo a má reálnou zkušenost, jaké jsou pokoje a strava?Pláž bude nádherná...

ivis
2. bře 2015

Byli dvě kamarádky a švagrová loni, pokoje no opravdu hodně hodně jednoduché, ale strava výborná, pláž úžasná, a animační programy skvělé 🙂

veronicka89
2. bře 2015

Tak jestli to nemate uplne za pakatel , tak bych do toho urcite nejela. Za 2000 na tyden mozna jinak ne !!!!Hnus

veronicka89
2. bře 2015

Ja nechci byt hnusna, ale 🙂 pokud mate moznost, nedejte na cestovni kancelar !!! 🙂
Najdete si hotel sami a nejlepe jedte pres nemeckou cestovku! Lepsi ceny, sluzby, servis 🙂

Priklad 2014:
My byli na kanarech s pritelem - na osobu jsme platili asi 1100 eur na 10 dni s all inclusive 5hvezd hotel
Potkali jsme se tam s prazaka , pres ceskou cestovku - 40.000 na osobu 😀
To uz si to clovek rozmysli 😎

amandab
2. bře 2015

@veronicka89 Ahoj, děkuji o tam sem taky přemýšlela, ale s dvěma dětmi a s řečí na mizerný úrovni se bojím.Ani nevím kde hledat 😒

veronicka89
2. bře 2015

@amandab
Pisni jen v jakem meste bydlite at se muzu kouknout na nejblizsi letiste 🙂
A chcete Menorcu nebo Mallorcu.
Na jak dlouho a jaky termin?

Zkusim po necem kuknout 🙂

ivis
2. bře 2015

veronicka89 a vy jste tam v hotelu byli ? Co konkrétně se vám nelíbilo. Jak jsem psala výše, 3 známí tam byli, a žádná neměla nějaké velké připomínky.

Jinak německé cestovky jsou fajn, pokud bydlíte Praha a západ republiky, od nás takový Mnichov už je 6hodin cesty přes D1. A ono třeba Vídeň, Drážďany se zdaleka tak nedostanou na dobré ceny jako když máte odlet z Mnichova, Frankfurtu...

Jinak doporučuji Ryanairem z Bratislavy na Mallorcu a ubytování přes booking, anebo nacesty 😉

ivis
2. bře 2015

my tedy zatím zkusili německou cestovku jen jednou - Neckermann, z Vídně, ale tedy lepší služby a servis jsem nepocítila, tak aby paní nebyla zklamaná 😉 Ba naopak, češi od Fischera měli lepší umístění pokojů ☹ tak ale nikdo není dokonalý, že 😉

Jinak přes nízkonákladové letecké společnosti jsem už párkrát letěli, stejně tak využili služeb booking, agoda...