Hotel Blue Laggon v Řecku. Máte s ním zkušenosti?

cacorka_andrejka
18. čer 2009

Chtěli bychom letos v první polovině v záři do Řecka konkrétně hotel Blue Lagoon,máte s ním někdo zkušenosti? nebo jaký jiný hotel doporučite na ostrově Kos?Děkuji za nápady.

itka
19. čer 2009

Ahoj, nevím sice jaký je Blue lagon hote, ale na kosu můžu doporučit přímo skvělý a ideální hotel pro rodiny s dětmi Pyli Bay. Klidné letovisko Marmari, úžasně čistý hotel s bazénky i pro děti, milý personál a výborná kuchyně. Postýlka připravená na pokoji. Cestujeme poměrně často, ale tady jsme byli maximálně spokojeni. A jídlo bylo zatím nejlepší ze všech hotelů. Navíc jsme vybrali vždy něco i pro našeho sedmnáctiměsíčního kluka. Můžu všem doporučit. Jeli jsme s CK Alexandria a delegátka oproti jiným kolegů a cestovek se starala.

cacorka_andrejka
autor
19. čer 2009

Děkuji,hned se na to mrknu.

cacorka_andrejka
autor
19. čer 2009

Nejsou tam žádné ale klouzačky do vody pro děti atd.jedem tam hlavně kvůli malé,aby si užila pořádně vodu..tak nevím,ale děkuju za tip.

theresa
19. čer 2009

Ahoj cacorko, dokonce jsi založila téma, tak ráda pokecám. My už se nemůžeme dočkat až v Luca Blue Lagoon budeme.

iveticka
23. čer 2009

ahojky, tak jelikož my jedeme už 26.8. tak Vám pak ráda podám podrobné info, už se nemůžeme dočkat.

cacorka_andrejka
autor
23. čer 2009

Iveticko,tak to je super!!! od jaké cestovky jedete,z Prahy a s dítkem? díky moc,tento hotel jsem si již 100%vybrali,ale od koho? to stále hledáme.díky a mějte se.

iveticka
24. čer 2009

my máme už zaplaceno od Pradoku a letíme z Prahy a v srpnu bude malému 16 měsíců. nejvíc se těšíme na ty bazény, to je taky hlavní důvod proč i tento hotel a pak i ty super recenze, fakt se nemůžeme už dočkat

cacorka_andrejka
autor
24. čer 2009

Iveticko,děkuju za info,to vypadá ze všech nejlevněji,díky moc! Taky nás lakají ty bazény a snad i ten luxus 😎 Jedeme po pěti letech na dovču,tak si to chceme všichni pořádně užít,taky se už nemůžeme dočkat.

iveticka
25. čer 2009

to je pravda že ten to má nejlevnější. no určitě poreferuju až se vrátíme, aby jste věděli co Vás čeká 🙂

theresa
30. čer 2009

Ahoj holky, my jsme kupovovali dovču do Luca Blue Lagoon, ubytování v hlavním komplexu, odlet 14. 9. z Brna u CK Akvila a vyšlo nás to se vším všudy na 40 tis., řekla bych, že tam byla nejlepší cena.
iveticka: budete brát sebou plínky a přesnídávky??? Nebo plánujete koupit vše na místě?

elly111
30. čer 2009

ahojte holky ten hotel sa mi pozdáva, bazény sú perfektné, aj tie termíny, ale nebude tam v septembri už veľmi chladno? My sme boli v polovici septembra na Korfu a bola neskutočná zima, okolo 20st. a tri dni zo 7 pršalo, 1x sme vliezli do mora a 1x sme boli v aquaparku 😝
od 5.9. tento hotel predávajú ako last minute, ale aj tak to vychádza pre dve osoby a dieťa u nás skoro 60tis. pozriem vaše cestovky
želám krásne dovolenky 🙂

theresa
30. čer 2009

Holky, právě já nechtěla velká vedra, z toho jsem měla strach. S počasím je to sázka do loterie. Jednou jsme byli v Chorvatsku 26. září a měli strašný horka, tak uvidíme. Já myslím, že když bude kolem 25 stupňů, tak já budu určitě spokojená, hlavně aby nepršelo.

elly111
30. čer 2009

máš pravdu theresa 🙂
my sme boli v chorvátsku v červenci a mali sme 20-25st., preto my už keď bude drobec väčší pre istotu radšej do Egypta 😅
a pre istotu nepôjdeme vo vašom termíne aby nebola zima 😀 lebo nám sa to skoro vždy podarí vystihnúť 😅

theresa
30. čer 2009

elly, co myslíš, brát na ten Kos plínky a přesnídávky, nebo zvládneme nakrmit malýho z normálního jídla?? Jinak malej mi jí moc hezky, není vybíraví, ale zatím nesolím.

iveticka
30. čer 2009

theresa: tak to máte cenu lepší cca o 4000 Kč. jinak plenky budu brát, jelikož jsou tam o dost dražší /alespoň tedy na Olympské rivieře/ nás vyšlo balení pampers 26+2 kusy na 12 euro, tak hold pleny do kufru nacpat musíme, jinak přesnídavky nebudeme brát malej mi o ně vůbec nikdy moc nestál a už jí s náma, je pravda že nemáme jídlo kořeněné ale snad tam pro něj budou mít výběr jídel. jinak určitě přesnídávky seženeme případně tam.
ale jelikož letíte až 14.9. tak ti napíšu co a jak aby si věděla
škoda že nikdo neletíte ve stejném termínu, my chtěli také pozdější termín ale v CK nám řekli že je již vyprodáno. Já mám spíš obavy aby tam nebylo vedro, loni tam byli známý v polovině září

iveticka
30. čer 2009

a měli vedra.
se mi to podařilo odeslat než jsem dopsala

theresa
30. čer 2009

iveticka budeš moc hodná když napíšeš podrobnosti, jak jste se tam měli, radějí pak písní do IP. Já už se teď nemůžu dovolené dočkat. Plenky tedy radějí vezmeme, jedeme ještě s jedním párem, ale oni nemají dítě, tak nám nějaké věci můžou vzít. Tu cenu máte super, když jedete už v srpnu.

elly111
1. črc 2009

theresa ja myslím že tam nájdeš všetko keď nie v marketoch tak v lekárňach

iveticka
1. črc 2009

určitě napíšu a vše podrobně popíšu, pokud tam bude wi-fi připojení (někde jsem četla že by mělo být) tak napíšu dřív, jinak až po návratu

lenkakusi
1. črc 2009

ahojte, nahodou som nakukla na konika a pozeram ze tema Blue Lagoon Kos...
takze my sme sa vratili akurat vcera odtial, rada odpoviem na otazocky
inak co sa tyka hotela, velmi pekny a perfektne vybaveny, AI nemalo chyby, bazeny skvele, trochu menej zelene (palmy a pod), aspon sa to tak zda, kedze je to novy rezort tak este nie su take vyrastene
plaz ok, trochu aj s kmienkami pri vstupe, potom len piesok, lehatka su za poplatok 5 euro za dve (ale na plaz v turecku alebo v tunise nemala,)

k plienkam - ja som brala z sk , ale je tam priamo v rezoste minimarket a maju plienky libero a plavacie, za dobre ceny, aj plavacie kolesa, nafukovacky, formicky do piesku ... by som uz zo slovenska nebrala

k predsnidavkam - sorry neviem povedat to som si nevsimla, kedze maly papal uz vsetko z bufetu

inak my sme letili cez AT Gulet z Viedne s Laudom a vsetko super v ratane transportu

lenkakusi
1. črc 2009

akurat citam o cenach... baby skuste rakuske cestovky, tui, gulet alebo neckerman, fakt maju lepsie ceny a lety sa tiez nedaju porovnat

elly111
2. črc 2009

lenka vďaka za informácie IP 🙂

iveticka
2. črc 2009

jééé super, napíšu IP o pár podrobnějčích informací, díky 🙂

lenkakusi
2. črc 2009

iveticka tak odpoved mas v IP

blue lagoon je v casti lambi, to je blizucko hlavneho mesta kos, taxi z hotela do centra stoji 7 euro ( par minut), chodi tam aj bus asi 1 euro na hlavu
mesto kos, fakt krasne, urcite sa tam treba vybrat, navstivit pamiatky, pristav, odeum, na hlavnej ulici mate obchod na obchode,(mozte nakupit vsetko co vam treba na dovolenke), ked zajdete do tych odlahlejsich uliciek, najdete obchodiky, kde predavaju original znackove veci (nelegalne), len treba pohladat, inak strasne vela fals obchodov ako v turecku
do turecka je to z ostrova lodou 40 minut, mozte si tam urobit vylet

oplati sa prenajat auto, cena zalezi od typu od 65 - po 150 (jeep) euro na den, a prejst si cely ostrov, detska sedacka je za priplatok 3 euro. Urcite navstivne Asklepio (co bola prva nemocnica na svete, ktoru zalozil hypokrates) , hypokratovu zahradu.
dalej mesto TIGAKI; KARDAMENA (kde su najkrajsie plaze ostrova); KEFALOS (veterne mlyny)
ostrov je pomerne maly, takze vsade je na skok (teoreticky)
mozete vyuzit aj ponuky vyletov autobusom s cestovkou

lenkakusi
2. črc 2009

http://www.bluelagoonresort.gr/article.php?id=48
este pridavam link, vela videi najdete aj na yutube

prajem krasnu dovolenku

iveticka
2. črc 2009

děkuji za super vyčerpávající zprávy, už se moc těšíme

theresa
2. črc 2009

Ahoj Lenko, měla bych pár dotazů, předem moc děkuji za odpověď. Jak byl hotel zařízen pro děti? Myslím tím postýlka, židlička u jídla? A holky berete nočník nebo jste brali???
Byly potřeba do moře boty do vody?
A na kolik Váš dovča vyšla přes rakouskou cestovku, tedy jestli to není tajné?
Ještě jednou díky.

elly111
3. črc 2009

iveticka vy letíte z Prahy? a iveticka i theresa kedy máte odlety cez deń či v noci?

iveticka
3. črc 2009

my letíme z prahy a zatím je předpokládaný odlet ve 20:00, tak jsem zvědavá jestli se to změní

theresa
3. črc 2009

Ahoj Elly, letíme ve 12hod v poledne a na zpět v 16hod. odpoledne, tedy podle letového řádu, co jsem našla na netu