Hotel Elsyn dvůr na Šumavě. Byli jste spokojení?

kefin
13. únor 2011

Byla bych ráda, kdybyste mi napsali své zkušenosti s tímto hotelem. Jak jste byli spokojení, zda je tam dostatečné vyžití pro malé děti, nějaké nápady na výlety po okolí...Prostě jakékoliv postřehy a recenze o hotelu. Předem díky za odpovědi.

rosanela
15. únor 2011

@kefin My tam zrovna jedeme ve čtvrtek..tak pak poreferuju.. 😉
Koukám, že si taky z Plzně..a Terezku taky máme doma.. 😉

kefin
autor
16. únor 2011

ahoj, to je pěkná náhoda 😀
Tak pak písni, jaké to bylo, díky.

rosanela
21. únor 2011

Ahoj,
tak včera jsem se vrátili odtamtud a byli jsme moc spokojený.
Jídlo výborný, bohatá snídaně formou švédských stolů, večere - výběr ze 3 druhů + polívka + salátový bar + dezert (jsme se pěkně nabaštili.. 😀 ), bazén taky neměl chybu, je tam i prostor pro neplavce - na schůdkách, naše Terka se tam hrozně vyřádila, byla tam 2x denně.
Za hotelem je hned dětský vlek, dal se používat i pro boby, tak jsme si usnadnili práci a i se pěkně pobavili.. 😀
Bylo tam hodně rodin s dětmi, až mi to překvapilo, snad 15 dětí..
Tak jestli tam pojedete, tak si to hezky užijte.. 😉

kefin
autor
22. únor 2011

@rosanela díky za info, koukám, že jste si to parádně užili 😀
už se tam taky těším, jen jsem se chtěla zeptat, když tam bylo tolik dětí, dostali jste dětskou postýlku? Já jsem si o ní zažádala, ale te´d mi to vrtá hlavou ☹

aklus
23. únor 2011

Ahoj, my byli v penzionu loni v září a musím říct, že pohodovější dovču jsem nezažila. Byli jsme s ročním dítkem a vše v pohodě, měli jsme svou postýlku, protože jsme cestovali po více penzionech a ne všude ji měli. Jídlo bezvadné, i pro prcka, v penzionu dětský koutek, bazén, prostě prima. A malý tam úžasně spal, prostě horský vzduch 😀 .
Dokonce nám v pohodě z pokoje dosahovali chůvičky do restaurace, takže jsme po jeho usnutí mohli i na skleničku vína.
Fakt doporučuji.

rosanela
24. únor 2011

@kefin s půjčením postýlky by neměl být problém, my jsme ji měli taky objednanou, ale nakonec jsme jí nevyužili, páč jsme byli v 2pokojovém apartmánu v té vedlejší budově, jsem učila Lucinku už spát odděleně ve velké posteli.. 😀

@aklus super, že se vám tam líbilo..my jsme tam byli taky moc spokojený.. 😉

kefin
autor
24. únor 2011

ahoj holky, jste mě pěkně potěšily a taky už natěšily na dovču 😀