Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hotel pro 5 osob. Máte nějaké doporučení, kde jste byli spokojení? Zejména v Řecku?

terezapos
10. srp 2019

Ahoj vsem konci prazdniny tak vsichni mame nejake zazitky z dovolene a proto prosim o zkusenost kde se vam libilo a hlavne kde ubytuji 5 lidi na 1 pokoji(jsme 2 dospeli a deti 16, 4, 6). Prosim nejlepe i s odkazem premyslime o Recku ale nebranim se i jinam 😃 dekuji

veruvojtkova
11. srp 2019

@terezapos nas bylo 5lidi v pokoji na djerbe,vcera jsme se vratili..ale ono krome pokoje taky dost zalezi jestli bude 5volnych mist v letadle,pokud chcete brat last minute😉

zelenaesmolda
11. srp 2019

@terezapos
musite mit hotel?co airbnb a pronajmout si cely byt pro sebe?
jako dovolena kde je 5 lidi v jednom pokoji to je za trest,obzvlast pro toho pubertaka...

terezapos
autor
11. srp 2019

@veruvojtkova nee letost jiz ne schanim na pristo rok ale v ck mi rekla ze musim zavcasu ptz letos jsem musela dokupovat pro holku a uz nebylo tak musela mit silo pokoj a tak ted chci hned aby jsme byli spolu.

terezapos
autor
11. srp 2019

@zelenaesmolda ano hotel chci mit na dovolene pohodli a oba to tyden prezije 😃 letos nela solo pokoj jelikoz jsem ji tu dovolenou dokupovala a uz nebylo zadne misto.

veruvojtkova
11. srp 2019

@terezapos zvlastni,letame kazdorocne v 5lidech a pokazde na posledni chvili a vzdy sezeneme nekolik zajezdu ze kterych vybirame 🙂

blondynka400
11. srp 2019

@terezapos za mne se dá docela v pohodě. Většinou jsou to ale "dražší" hotely, které nabízejí rodinné pokoje. Ale tedy skutečné rodinné pokoje (ne že se tak jenom jmenují a mají o 2 metry víc). Buď máš dva propojené obyčejné pokoje a nebo pak obývací pokoj s 2 ložnicema, dá se najít i se 3, ale to už je na vás veliké. Je tedy otázka, kolik za dovolenou chcete utratit...

zelenaesmolda
12. srp 2019

@terezapos
aha,ty chces mit na dovolene pohodli a proto chces hotel ale tvoje dcera mit pohodli nemusi a musi to "prezit" v jedne mistnosti se 4 dalsima lidma vcetne rodicu a malych deti?
trosku zvlastni uvazovani,ne?

terezapos
autor
12. srp 2019

@zelenaesmolda promin ale jak muzes vedet ze s nami nechce byt na pokoji? Navic jsou i pokoje o 2 mistnostech i v hotelu. Takze o tom uvazuj spis ty.

zelenaesmolda
13. srp 2019

@terezapos
ty znas pubertaka,ktery touzi po spolecnem spani s rodici a mladsimi sourozenci?

terezapos
autor
14. srp 2019

@zelenaesmolda tak ta nase ano ptz k nam prisla teprve v breznu a je rada za to ze muze byt s nami a hlavne ze se nekam podiva i prave za cenu ze bude s nami

zelenaesmolda
14. srp 2019

@terezapos
je adoptovana?

terezapos
autor
16. srp 2019

@zelenaesmolda nee ale bydlela u matky a k 15 narozeninam chtela jit bydlet k otci takze je to moje nevlastni dcera

zelenaesmolda
16. srp 2019

@terezapos
jo takhle 🙂
tak to pak chapu,ze ji to nevadi,pro vetsinu pubosu by to byl ten nejvetsi opruz 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli