Hotel Riviera Blue na Slunečním pobřeží

elinka90
19. čer 2017

Dnes jsem zakoupila dovolenou v hotelu Riviera Blue na Slunecnim pobrezi a ted bych si nejradi nafackovala, kdyz jsem si precetla zahranicni recenze. Ceske nejsou zadne. Nemate nekdo zkusenost?

veroniquecz
19. lis 2017

@elinka90 Muzu se zeptat jak dovolená dopadla?

elinka90
autor
20. lis 2017

@veroniquecz NEJEZDĚTE TAM 😅 opravdu hrůza. My měli štěstí, že jsme vychytali pokoj v nejvyšším patře, kde byly nejnovější pokoje, ale v nižších patrech si stěžovali na plesnivé koupelny, nefunkční klimatizaci. Jídlo s All inclusive nemělo nic společného a hlavně jídlo bylo podávané ledové. Lidem tam vykradli věci z pokojů. Nám dokonce ukradli dcery oblečení. To jsem zjistila až doma, že jí dost věcí na sebe chybí ikdyž skříně jsem prohledala a nikde už nic nezbylo. Bazén čistili stylem jednou za několik dní tam nalejem litry chloru. Bazen zezelenal a dcera se z něho osypala. Museli jsme volat lékaře. Lehátka u bazánu rozlámaná, všude nepořádek. Téměř celý pobyt věčně něco z pití chybělo. Chyběla cola, džusy a sprite. Káva jen z automatu s plastovými míchátky. Opravdu bych tam nejela už ani omylem.