Hotovky na dovču, máte zkušenost s e-shopem?

lady742
1. čer 2014

ahojky, letos jedeme s 2 batolatama do chorvatska.Dívala jsem se, že se dají koupit hotova česka jídla už zavařena.Máte někdo zkušenost s konkrétním eshppem.Děkuji za tipy.Jinak jsme z ojkolí NJ, takže spíš něco poblíž. 😉

kettynka1234
1. čer 2014

Ahojky, loni jsme kupovali v Olešnici ( u Šutery) hotovky v konzervách. Byly celkem dobré. Měli jsme rajskou s hov masem, hov. guláš, vepř. guláš, lančmid a vepř maso ve vl. šťávě. Ke všemu jsem vařila těstoviny, z vepř masa ve vl. šťávě jsem dělala rizoto. Letos na dovču budeme brát jen to Vepř maso ve vl šťávě. A v obchodech, kde berou z olešnice masné výrobky se dá toto vše objednat. Mám na ně i telefon.

blahova_andrea
1. čer 2014

nám uvařila a zavařila domácí jídlo babička 😅

efkas
4. čer 2014

http://www.hotovky.cz/

kámoška si minulý rok pochvalovala tenhle obchod,je tam i seznam kamenných prodejen,tak na to koukni
jeli s tím na Elbu 🙂

petule12
4. čer 2014

tak my jedeme s tímto 😉

http://www.eshop-rychle.cz/www-stmenu-cz/eshop/...

jsou tam i jednoporcovky a jiné.

myska25
8. čer 2014

Tak já osobně hotovky.cz nedoporucuji, nevím jak to někdo může takhle vychvalovat. Měli jsme asi 8 sklenic, kupovala jsem loni, jídla v tech sklenickach vypadají pomalu stejně, maso vysušený a vůbec nám to nechutnalo. Nakonec to skončilo jako drahá konzervy pro psa 🙂 to si radši za ty peníze koupil poradny kus masa 😀

arabiana
8. čer 2014

Taky hotovky.cz nedoporučuji, manžel si je objednal na služebku a vůbec mu to nejelo a to je co říct, on sní všechno, i to co by jenom kolem masa prošlo, ale toto opravdu nee.

jennifer
8. čer 2014

holky tak mi si třeba v chorvatsku ke snídani kupujeme ten jejich chleba, máslo a jejich míchanu marmeládu, a na obědy si bereme třeba uzený a kaši z pytlíku, mlíko taky kupuju tam, nebo normálně koupím v tescu co jsou hotový jídla, nebo co mi ted chutná tak jsou hotovky od hamé, kuře na paprice, na špagety a guláš, je v tom fakt maso. a je to moc dobrý. a jedna vystačí tak pro dva lidi s přílohou.
no a na večeře chodíme.

me79
8. čer 2014

Chápu to dobre, ze budete mít možnost kuchynky? Dle mých zkusenosti je cesky přežitek vozit si hotova jídla s sebou. Dnes jsou jiz ceny základních potravin v zahraničí více méně srovnatelná s našimi. Možna bych si vzala neco na prvni den plus jidlo pro deti a pak nakoupila potraviny jako těstoviny, rýži, čerstvou zeleninu, balene pečivo apod. V místním supermarketu. Hlavne když mate malé deti, převážet hotova jídla v horku bych neriskovala.

majina
8. čer 2014

Já s sebou jídlo zamrazím a na místě dodělám jen přílohu. Gulášovou polévku, guláš, omáčku, boloňskou omáčku, čínu a hned mám jídlo na pět dní, dál beru mražené a už obalené hermelíny, rybí prsty, sekanou... a taky si na nějakou večeři zajdeme 😉

Tohle mi ale přijde jako bezva nápad, moc se mi líbí odkaz od petule12

ayenkas
8. čer 2014

Já si vždycky radši zavařím do sklenic normální jídlo uvařené doma. Ty kupované hotovky se nedají jíst. Jezdili jsme do do Černé Hory pod stan, takže žádná kuchyňka ani lednička, a domácí konzervy se mi nikdy nezkazily.

babulinkab
8. čer 2014

Taky zavařuju obědy s sebou, nikdy se mi nic nezkazilo, a mám jistotu, že to děti budou jíst. Když se vrátíme dopoledne z výletu, tak za 15 minut obědváme. Samozřejmě si uděláme i nějaký ten oběd z místních surovin, třeba krevetový salát.
A nejde mi o cenu surovin, ale o to, že na dovolené opravdu nehodlám vaření věnovat víc jak 15 minut denně.

leniiis
8. čer 2014

Myslím, že lepší je zavařit si sama svoje 🙂 jo je to sice pohodlnější nakoupit už hotovky, ale zvlášt když se jedná o děti bych byla opatrná 🙂