Hračky od jednoho roku na dovolenou k moři. Co vzít?

lucie.krajcarova
18. čer 2010

holky, poraďte, co vzít s sebou k moři pro prcka, jak hračky, tak i třeba další potřeby, co se vám osvědčilo. my byli loni, ale to byl ještě kojenec, bylo to jednodušší, ani si moc nehrál. teď toho asi potáhnem více. tak na co bych neměla určitě zapomenout?

lucie.krajcarova
autor
19. čer 2010

tak nikdo neporadí? 😒

jabber
19. čer 2010

My jsme měli hračky na písek, míč a malý nafukovací člun - co si tak vzpomínám z hraček, a jinak ještě slunečník a plážový stan. Dobrá je taková ta čepička s látkou až na krk proti sluníčku 🙂

lucie.krajcarova
autor
19. čer 2010

jabber, jo díky, to taky plánujem vzít. akorát nevím, jestli mi v tom plážovým stanu vydrží.. měli jste pro malou i plavky? nechce se mi tahat koupací plíny ☹

morgan
19. čer 2010

Mě teda malej v plážovým stanu nevydrží ani vteřinu 😎...jinak my jsme u moře dávali plavací plínky, ale spousta dětí tam byla jen v plavkách (myslím těch co ještě určitě nosí plenky) a nebo tam běhali i nahatý, takže je to asi jedno 😉

jabber
20. čer 2010

lucie - měli jsme plavky i plíny, ale běhala nahatá 🙂
My jsme malou nechávali v tom stanu odpoledne spát, když jsme byli někde na celý den autem mimo hotel, jinak v něm taky nebyla, vlastně ještě tak když chroupala broskev 😀

rymeska
23. čer 2010

Ahoj, my se zrovna včera vrátili z 12-ti denní dovolené v řecku. Mám 18-ti měsíční dceru a neobešli by jsme se bez hraček na písek, ty ber určitě. Pak jsme měli pár knížek a takové ty skládácí kelímky, co se dají dávat na sebe, ty se dají také vzít i k vodě. Z hraček na písek vedla hlavně konvička, kyblík a lopatka, bábovky ani moc ne 😀 . Jinak jsme nic neměli a ani nebylo třeba, na pokoji jsme nebyli, jen na spánek a tak stačili hračky k moři. malou jsme nechávali na pláži nahatou, jen měla obyč byvlněné tričko a klobouček na hlavě, aby nedostala úpal, nebo trak něco, ale nedávali jsme jí ani plínky ani plavky. Plavečky jsme sebou měli, ale jen do bazénu, i když i tam se stejně staré děti koupali nahé, ale my jsme je pro jistotu dávali. K moři to opradu není nutné 😉 . Kdyby jsi ještě cokoli potřebovala, ptej se ... taky jsem dost tápala, než jsme vyjeli, ale nakonec to bylo moc super 😀 . Jen škoda, že už je konec .... ☹

rymeska
23. čer 2010

jo a ve stanu by nám malá nevydžela ani chvílí, pořád se cachtala na kraje moře a nabírala vodu a tak .. sedla si k nám pouze když chtěla něco jíst, jinak ani náhodou 😉

lucie.krajcarova
autor
23. čer 2010

rymeska, díky, na seznam připisuji kelímky a konvičku, tu musíme někde schrastit 🙂 jak jste řešili odpolední spánek, v kočárku? my se určitě budeme vracet na pokoj.

rymeska
23. čer 2010

Konvičku koupíš v každém hračkářství 🙂 . A kelímky jsou dobrá věc, lehká skladná a použitelná na více účelů 😉 . Spánek jsme řešili jako vy, vraceli jsme se na pokoj. bylo tou dobou dost vedro a tak i pro nás to byla úleva a dopočinek. Malá si lehla, usnula a my jsme si sedli na balkónek, dali kafíčko, pokecali a trošku jsme si odpočinuli od vedra 😎 . Byla to paráda 🙂

ludva
23. čer 2010

@lucie.krajcarova Ahoj, my se chystáme na dovču v červenci.
K těm věcem co ti radí maminy přibalím ještě sedátko do vody. Takový ten kruh s dírkama na nožičky.
Pořádný krém na opalování i po opalování a klóbrc, který se nám zřejmě nepodaří nasadit 😀

petka80
23. čer 2010

jo jo, konvička je nejdůležitější 😀 Ale jinak nic moc nepotřebuješ, navíc v každém letovisku tyhle věci seženeš na každým rohu..... Takže kromě konvičky jsme měli nějaký bábovičky, kruh, balón. To je asi všechno.
Spát jsme chodili na pokoj a spali jsme všichni tři 😉
Plavky taky jenom do bazénu a jinak byla nahatá.
My jsme si to vloni moc užili, moc ráda na to vzpomínám.

lindule1977
11. čer 2013

@lucie.krajcarova my sme měli hračky na písek odsud http://www.dudlikarna.cz/hracky-na-piskoviste/ a do vody http://www.dudlikarna.cz/hracky-do-vody/ Nabrali jsme malé nějakou soupravu na písek, potom nafukovací balón, ten nám aspoň nesebral místo a protože milovala konvičku, tak bez té se jet nedalo. no prostě jeden kufr pro nás dospěláky a druhej celej s věcma pro malou 🙂 🙂 jinak samozřejmě plavky, opalovák a nějaký oblečení a hlavně kloboučky. Jo a kruh taky :D

blahova_andrea
11. čer 2013

my budeme brát hraček minimum a hlavně skladné - vkládací kelímky, oblíbenou knížku, něco na písek a osvědčil se bublifuk 😀 stejně to bude spíš na zabavení ve vlaku, protože na dovolené pak bude vše nové, barevné, blikající, rušné...jak ho znám, tak hračky z domu ho moc zajímat nebudou. bude chtít být pořád venku. podle mě každá mamča nejlíp ví, čím své dítě zabaví a co je zbytečné tahat. jinak samozřejmě kvalitní opalovací kosmetiku, dle potřeby plínky a mlíčka a samozřejmě pokrývky hlavy. my teda bereme letos i golfky, tak jsem zvědavá jak moc zbytečně je potáhneme 🙂

jennyska
21. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Pokud máte zkušenosti s tím, co zakoupit a s jakými hračkami do vody nejlépe zabavit děti, můžete je sdílet v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? 🙂

Stačí vložit svou zkušenost zde: https://www.modrykonik.cz/hracky-do-vody/ , kterou tak pomůžete ostatním maminkám, jenž hračky do vody právě shánějí a pomůže jim Váš tip, rada, zkušenost.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate 🙂
Mějte krásný den.
Janča

leona150
Odpověď byla odstraněná
Zobraz