Ideální dovolená - pomůžete mi vybrat?

pajik82
6. srp 2012

Tak po prohlédnutí x stránek cestovních kanceláří jsem zcela bezradná a vůbec nevím, kam na dovolenou.
Moje představa:
Na dojezd autem z Prahy s dvouletým dítkem - (Itálie, Chorvatsko,...?)
Ubytování nejlépe s polopenzí a nebo teda bez jídla ☹
Žádný pětipatrový sídliště
Nepřelidněná pláž - obrázky pláží Bibione apod. mě naprosto děsí (tam by vedlo Chorvatsko)
Písečná pláž - syn miluje písek (v tomto bodě vede Itálie)
V okolí vyžití pro děti - aquapark, hřiště, zábavní park,...?
A úplnej luxus by byl bazén
a pak teda přijatelná cena - z mateřské se moc našetřit nedá, co si budem povídat, že?
Tak a teď babi raďte, existuje něco takového?? ☹

veruska007
8. srp 2012

Co Balaton? My tam měli jet loni, když jsem byla těhotná, ale miminko se snažilo dosta ven moc brzo, tak jsme museli zůstat v ČR. Ale je to relativně blízko, z Moravy ccaa 3,5h autem. Ceny slušné, ubytování s polopenzí skoro standard, písečná pláž, mělká voda, průměrná letní teplota vody 28 stupňů, hodně orientované na rodiny s dětmi. Nakonec jsem na to navnadila dvě kamarádky a obojí byli moc spokojení.

terkaz
8. srp 2012

My jsme byli letos poprve na tabore pro rodice s detmi. Plna penze, cviceni pro deti a pro maminky, program pro deti, dopoledne bojovky, stopovacky, hledani zviratek v lese apod. odpoledne cviceni, bazen, posledni den olympiada...... Vzdalenost 30km od bydliste....Nekomu se to muze zdat hloupy, ale bylo to naprosto super. 🙂 Deti mame stare 5,5 roku a 2,5 roku 😉

alamo
8. srp 2012

Mam stejne stare dite jako Ty a stejne dilema 🙂; v podstate mi jde hlavne o pisek a aby to nebyl hotelovy panelakov nebo plaz s hlavou na hlave, neco stredomorsky malebneho. Krome Chorvatska a Italie jeste premyslime o Portorozi (Slovinsko) - tam je ten pisek a kousek je Piran, krasne mesto s benatskou gotikou.
Jinak Balaton nebo Cechy bych klidne taky brala, akorat ja kvuli ekzemu chci byt aspon jednou za rok dva u more.

janneufuss
26. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem. Těšíme se na Vás!" 😵

handm
26. črc 2013

My jsme byli letos s dětmi prvně, Chorvatsko, Solaris. Spokojení! A kamarádi jezdí každoročně na Slovensko, do Tatralandie. Taky nadšení. Vyberte dobře!

sylvinka
26. črc 2013

No 🙂 Jestli tohle někdo rozlouskne, tak dostane medaili 🙂
My jsme byli na ostrově Rab, město Lopar. Objednáno jsme měli přes Čedok - je to komplex hotelů, ale jsou to spíš nízké dvoupatrové budovy. Všichni ubytovaní chodí na jídlo do jedné centrální budovy, tam jsou naprosto profi, děti vylívaly kakao, mastili kečup po bílých ubrusech - všechno vyměnili, super. Jídlo velký výběr, chuťově průměr.
Pláž - hmm, jako prázdno tam nebylo. Ale mraky dětí, písek, 300metrů od kraje a voda furt po pás 😀 , ale hlavně tam byl písek!
Pokud vám ale nevadí popojet autem, tak v okolí je spoustu malých pláží, kde je lidí málo a je tam krásně.
Cenově tedy draho (jako třeba zajít na oběd 😝), díky Bohu za polopenzi.

Pak mě ještě napadá v Chrovatsku hotel Corintia na Krku, pro děti ideál, ale pláže už kamínkové.

Itálii neznám, byla jsem tam jen jako dítě na táboře a nenadchla mě. Ale kdybyste na něco přišla, byla bych ráda za tip 🙂

ev.ka
26. črc 2013

zaton.hr
my byli moc spokojení
rezervovali jsme si to přímo přes ně už v březnu... mají i zajímavé cenové balíčky, my měli Summer in pair (máme dítko do dvou let)
jde to sehnat i přes cestovku, ale je to dražší a nejsou k tomu ty výhody, jako v balíčcích..
na pláži lidi byli, ale tak akorát... no ale byli jsme tam v červnu

julka15
3. srp 2013

Ahoj, podívej se na
http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f
jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš!

hojda
3. srp 2013

A musí to být moře? myslím, že dvouletému dítěti je jedno, jestli se cáká u moře nebo v rybníce? Tohle je nově otevřeno na Moravě:
http://www.aqualand-moravia.cz/en/attractions-fun/
http://www.aqualand-moravia.cz/en/attractions-fun/
Z Prahy je to 2 hodinky, takže si malej dá šlofíčka a jste tam.Hned vedle je kepm s přírodním koupáním, tam by se dalo i ubytovat, je tam i hodně soukromého ubytování, co jsem viděla, nebo někde kousek v okolí, můžu poslat tip na super penzion. Je to s teplou vodou, takže pro děti fakt super. Případně se můžete dojet vykoupat do Rakouska do termálů v Laa, to je kousíček. Všude kolem krásné cyklostezky a vinice. Nádhera!

majajaja
3. lis 2013

http://penzion-u-kastanu-v-dobronicich-u-bechyn... Z Prahy kousek, tři bazénky, spousta zvířat, klid , příroda, super domácí...

edeltraut
3. lis 2013

Jak píše sylvinka, taj já plánuji s Adélkou taky Lopar na Rabu - veřejné pláže sice plné, ale my jsme objevili nudistickou pláž - sice kousek dál, ale dalo se tam dojet autem a ta byla prázdná 🙂. Naháči byli v "laguně" za skálou a my měli obrovskou pláž sami pro sebe 😀. Voda na všech plážích po kolena a "lázeňská" teplota - ideál pro malé děti 😉. Ubytovaní jsme byli v soukromí, takže jsme si vařili a sem tam si došli na večeři 🙂.