Jak na dovolené zabezpečíte postel proti pádu dítěte?

primaska
24. únor 2015

Maminky, prosím, poraďte mi, jak na dovolené zabezpečíte postel pro dítě, aby z ní nespadlo? Máme dvouleté dítě, v noci hodně cestuje. Doma má zábrany v posteli. V dětské už spát nechce. Ale jak to vyřešit na dovolené? Děkuju moc

hojda
24. únor 2015

přirazit něco k posteli, židle nebo jinou postel. Případně vzít zábranu s sebou, máme takovou docela skládaci z Lidlu.

smardik
24. únor 2015

@primaska dávám něco k posteli - židli, křeslo, stůl nebo co jde dát. někdy to není třeba řešit je třeba postel u zdi a z strany jsem já

palomitacheca
24. únor 2015

@primaska My poridili cestovni zabranu. Doma ji ma syn na posteli, na dovolenou ji slozime a bereme s sebou. Pripadne pokud to jde, tak dite spi u zdi, aby nemelo kam spadnout. S miminkem to zase bude trosku narocnejsi, asi dokoupime jeste jednu zabranu.

chroustinka
24. únor 2015

na dovolene jsem parkrat nechala pod deckem vedle postele otevreny kufr s oblecenim kdyby nahodou tak at pada do mekkyho 🙂
popr. u babicky davame vedle zidlli nebo na zem perinu

lenkavd
24. únor 2015

@primaska doporučuji cestovní zábrany, nezaberou moc místa a fungují perfektně.

krystalka
24. únor 2015

@primaska - my jsme tam vždycky dali nějakou židli křeslo, nebo tak něco....ovšem pokaždé to dopadlo stejně - v neznámém prostředí sám v posteli spát prostě nechtěl, takže jsme vždycky nakonec spali všichni pohromadě - on mezi námi a bylo vyřešeno 🙂, ale on ve 2 letech spal i doma vlastně s námi, měl postýlku se sundanou bočnicí přiraženou k naší posteli....Na dovolené spal sám v posteli poprvé až loni, v 6 letech 🙂