Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak spíte na dovolené s dětmi?

tyf
25. kvě 2015
Ahoj, zajímalo by mě, jak řešíte spaní na dovolené/chalupě/návštěvě, když máte starší dítě a miminko, které se v noci budí. Starší dceři jsou dva roky a teprve teď se naučila spát celou noc, ale má lehký spánek a snadno se vzbudí, nechce spát ani s námi v posteli, protože ji rušíme. Mladší dceru kojím po 2-3 hodinách, do toho v noci přebaluju, protože se většinou pokaká a samozřejmě jsou i noci, kdy nechce spát a pláče. Tak přemýšlím, jak to udělat, když není možnost děti oddělit. Nechci kvůli tomu sedět doma, ale trápit se pak s nevyspalým batoletem se mi taky nechce. Nejde jen o noc, mám malou v posteli a snad by se mi jí podařilo včas obstarat, aby nezačala plakat, ale i o večer, když dám například děti ve 20h spát ale ještě si budeme chtít jít sednout na zahradu apod, tak když se mimčo vzbudí a začne plakat, tak to tu starší úplně rozhodí..... Máte s tím někdo zkušenosti?
konidana
25. kvě 2015
@tyf večer můžeš dát mimino do kočáru a vzít s sebou na tu zahradu🙂 Jinak neporadím, moje děti sice byly vzhůru nastřídačku, ale nemyslím, že by se vzájemně budily.
slunicqqo
25. kvě 2015
jedině do kočárku a pak přenést, jinak to moc nevidím, my teda naštěstí máme možnost hlídání, takže jsme jeli třeba jen se starší, protože já osobně bych raději seděla doma, to pro mě není dovolená, s dcerou starší jsme poprvé jeli když měla 3,5 let na chatu a bylo to super, i ráno nás nechala vyspat, i když byla vzhůru už měla rozum na to nás nebudit a nemusela jsem mít strach, že něco vyvede, jen jsem jí nachystala pití a kreslila si, nebo hrála na tabletu pexeso a my ještě mohli ležet třeba do 9
andelka
25. kvě 2015
Taky jsem byla poprvé někde s oběma až později,na chatě když měli 3 a čtvrt a 17 měsíců,tedy žádné kojení,spaní skoro celou noc a odchod do postele ve stejnou dobu. Do té doby by to bylo za trest a ne dovolená.
Jinak bych to asi udělala jak píšou holky,mimco do kočáru ať ho máš u sebe než pujdes taky spát,a v noci rychlé reakce,ať nevzbudi starší.
barbecue
25. kvě 2015
My jsme si pronajali apartman, takze ja s mimcem v jedne loznici, manzel s tehdy dvouletou dcerou ve druhe loznici. Ted uz zvladame i hromadny spani - syn ma 16 mesicu, dcera tri a kousek
kacikaci
25. kvě 2015
My spíme od začátku v jedné místnosti na dovolených nebo víkendech na chatě či u tchánovců, dcera si prostě zvykla, že se kluci budí a občas pláčou (poprvé jsme s nimi byli v jejich dvou měsících), s tím, že jsem je kojila, přebalovala, apod..trvalo jí to chvilku a zvykla si a už jí nevzbudí ani velký dvojnásobný řev, když na to přijde..

Sem začni psát odpověď...

Odešli