Jak vydržet být vzhůru při řízení?

sarkanova3333
22. čer 2015
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli používáte nějaké energy drinky či něco jiného, když řídíte na dovolenou a co vám zaručeně pomůže? Pojedeme do chorvatska a pár přestávek dělat určitě budeme, ale něco na podporu, aby člověk zůstal v pozoru i přes únavu? dekuji

symcca
22. čer 2015

@sarkanova3333 Místo energeťáku bych zkusila čistou vodu s citrónem ... Zkusila sis někdy změřit tlak, když energeťák vypiješ? 😉 Navíc je to jen chvilkové dodání "energie".

anetka1701
22. čer 2015

Já teda nepoužívám energy drinky, ale když jedu takto dlouho, tak si pustím studené foukání (čerstvý vzduch) a rychlejší hudbu... Když cítím, že na mně jde spaní, tak zastavím a trošku si zacvičím vedle auta :o) K tomu je dobrý něco na jídlo - ideálně s cukry (energie) - tic tak, mentosky větrové ideální :o) Co ale bylo nejlepší, tak si prostě povídat se spolujezdcem, což chápu že když jedete ve dvou s dětma třeba tak nejde - my s přáteli hodně jezdili k moři a měli jsme směny - vždy dva a dva lidi, jeden řidič, druhej spolujezdec vhůru co bavil řidiče :o)

elephant
22. čer 2015

Při jízdě se střídáme po hodině, maximálně po dvou. Na povzbuzení máme jenom silné slazené kafe (normálně nesladíme). Pokud jsme měli pocit, že to nezabírá - tak jsme si na parkovišti pár hodin odpočali, a pak až jeli...

luccy.luccy
22. čer 2015

@sarkanova3333 chia semínka

evaamy
22. čer 2015

Já nemohla usnout po zeleném čaji( klasický horký čaj, ne nestea!)

floresta
22. čer 2015

Bonbóny energy tir

hojda
22. čer 2015

Zrovna jsem to nedávno četla! Nejlepší je prý ježčí kůže 😀 😀 😀 podle K.J.Erbena!

konidana
22. čer 2015

@sarkanova3333 Piju teplý černý čaj z termosky(nejsem kafař, ale čajuju) nebo coca colu - když si ji M koupí, tak na ni mám také chuť:D. Jinak musím jíst, nebo spíš žvýkat žvýkačku, větrat nebo chladit, a pořádná muzika to jistí. A když dojdou síly, tak zastavujeme a spíme - už i M uznává, že řídit nonstop celou noc, jako za mlada, už nedá. A já teprv ne.

zo_ja
23. čer 2015

Cola, kafe, přestávka, změna teploty, ale už jsme taky končili ubytováním, protože hrotit to za každou cenu nemá smysl.

martinamarna
23. čer 2015
Uživatel martinamarna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od martinamarna.

podivejte se na stranku thebrainer. vim ze to vyzkousel muj bracha kdyz jel na dovolenou a rikal ze ho to probralo poradne 🙂

sarkanova3333
autor
25. čer 2015
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.

hojda nevim jestli by byla jezci kuze prijatelna :D:D
dekuji moc za vsechny rady a doporuceni 🙂 snad to zvladneme a kdyz ne tak prece jenom zastavime a asi i zdrimneme. jak rikate nema cenu to hrotit 🙂

karlajasmine
25. čer 2015

Kafe, ovoce, rychla hudba, povidani si se spolujezdcem a delat prestavky 🙂 Energy drinky jsou k nicemu.. na chvili te povzbudi a pak se ti bude chtit silene spat.

xpila
25. čer 2015

@sarkanova3333 Nejlepší účinky má klasický zelený čaj. Nicméně pokud řidič začne cítit únavu, tak okamžitě zastavit! Rozhodně to nepřemáhat. Stačí 10 minut spánku.

karlajasmine
25. čer 2015

Pro me udela hlavne hrozne moc kdyz v tom aute nekdo je se mnou a mluvime.. kdyz jedu sama delsi trasu tak se kolikrat pristihnu ze zacnu usinat.. musim poslouchat radio nebo si zpivat 🙂

xpila
25. čer 2015

@karlajasmine To u nás moc nefunguje - když řídí přítel, tak na něj pořád mluvím a rozptyluju ho, když řídím já, tak on spí 😀

sarkanova3333
autor
25. čer 2015
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.

@karlajasmine to je dobrej napad to zpivani akorat nevim jestli by to moje krakani ten muj vydrzel to nevydrzim ani ja a to se slysim jeste docela hezky :D