Jak vzít do letadla kojenecká jídla na týden? Tunis

machkovasimona
2. srp 2014

Dobrý den maminky, prosím vás moc o radu.8.8 letíme do Tuniska s 9 měs. synem,který je na mléku(nekojím) a tuhé stravě.Nevím jak přepravit přesnídávky,skleničky s obědem na týden dovolené,jestli do kufru či do příruční tašky do letadla? Bojím se že se mi rozbijí v kufru .Celkem pojedu s 16 skleničkama po 190g.Předem děkuji za vaše zkušenosti 🙂

wosk
2. srp 2014

Nevim, jak dlouhy je to let, ale kdyz litam do Anglie, cca 1,5 hodiny, tak mam vse sklenene v odbavenem kufru. A to myslím treba i flasku vina, co tam vezu. Kdybys chtela mit jistotu, tak dej treba kazdou sklenicku do plenky, ty stejne povezes, ne? Budou zabalene a kdyby se nahodou rozbila, neudela to takovy bordel 😉

madulinka
2. srp 2014

ano, balila jsem je různě do prádla, ale plenky jsou úplně super nápad..taky jsme je měli v odbaveném kufru 🙂 do příručního jsem měla spoustu další serepetiček vč. nočníku 😀

machkovasimona
autor
2. srp 2014

Maminky moc děkuji, udělám to tak 😀 😀 😀

rebelie
2. srp 2014

Já bych teda určitě třeba 6ks vzala do příručného zavazadla... co kdyby se kufr ztratil... A na dětskou výživu je výjimka z těch max 100ml tekutin, co se smí vzít na palubu...

koralina
2. srp 2014

ted jsou 100g přesnídávky v takovém pytlíčku s pítkem malé to kupuju a chutná ted jsou v albertu v akci 4ks za 31,90 ( jsou to šmoulí)na přepravu super a skleničky jídla no dají se vzít v těh plastových mističkách ale to je až pro starší asi

machkovasimona
autor
3. srp 2014

přesnídávky v pytlíčku? 😨 to jsem ještě neviděla . tak já se zkusím podívat , to by bylo fajn ,určitě vemu i do příručního zavazadla něco .Nám je teprve necelých 9 měsíců , musím vzít hamánka ten má vše většiinou mixované ( Syn ještě nemá zoubky ),abych nemusela sebou brát mixer 🙂

lolap
3. srp 2014

Taky jsme vezli v kufru, nicméně jsme dokupovali až na místě, což v Tunisu asi nepůjde. Jinak pozor v příručním zavazadle může být kojenecká strava pouze na dobu letu, tedy plus mínus, ale 6 ks skleniček by vám asi neprošlo...

hhelik
6. srp 2014

Ahojda, také letíme do Tunisu. Syn má 14 měsíců. Jí už převážně s náma tak to nám ulehčilo. Alei ak beru přesnídávky a sypkou kašičku pro případ, že by se mu nedalo vždy dát co tam bude. Skleničky zabalím mezi oblečení a snd přežijou 🙂 🙂

zuzajda20
6. srp 2014

@machkovasimona Já brala malé ty přesnídavky v pytlíčkách a dala si to mezi oblečení, je to lepší, nic se nerozbije a není to tak těžké. A ty skleničky bych zabalila a rozdělila do dvou kufrů, snad se oba neztratí 🙂