Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak zvládnout cestu do Chorvatska s ročním děckem?

masacek
28. čer 2009
Ahoj,čeká nás cesta do Chorvatska s naší skoro roční dcerou která nevydrží v sedačce ani hodinovou cestu 🙂 v klidu.Má někdo podobné problémy nebo mi poradíte jak to co nejlépe zvládnout?Chceme jet přes noc ale i tak to bude boj ]-( !
luccii
28. čer 2009
nas to mozna ceka za rok a porad nevim, zda to nebude pro maleho moc narocne =-)
laska.nezna.hranic
28. čer 2009
to je těžké, když se malé v autosedačce nelíbí. náš prcek je tam spokojený a spinká pak celý den. ale ten je ještě maličký.
jinak do Chorvatska jsme taky jednou jeli s mimčem, konkrétně s půlročním synovcem, a naprosto bez problému. o rok dýl zvládl už i Španělsko. a příští léto nás s naším synem čeká cesta "až" do Maroka, to mu bude rok. podotýkám, že všude takhle dál jezdíme pouze autem. a věřím, že to taky zvládneme.
ale to je asi individuální, každé miminko snáší různé věci jinak...
urbi
28. čer 2009
ahojky!
my se vrátili před týdnem s naším pětiměsíčním synátorem a bylo to super! ale je třeba zvážit, jaké mimčo je - Fílu to v autě baví, dobře snáší změny, miluje společnost, lidi, takže dovolená pro něj byla skvělá.... a určo pojedem zas, pokud teda hypotéka dovolí - se jí musím zeptat 😃

ale jak píšu, je třeba zvážit, jaké dítě je, aby to fakt byla dovolená a né boj
motylek
28. čer 2009
jedte na noc, bude spinkat
anatanka
28. čer 2009
Asi jedina rada, jak to zvladnout je ta jizda pres noc. Nase Miri v aute taky vzdy rvala a to jsme s ni od narozeni cestovali porad a to treba 900 km v kuse, bylo to o nervy, ale nakonec se to taky dalo.
masacek
autor
29. čer 2009
Děkuju za odpovědi pojedeme určitě přes noc 🙂
ibolia
29. čer 2009
Ahoj, nás podobná cesta do Chorvatska čeká v září. S malou, které bude 15 měsíců pojedeme určitě na noc. V poslední době totiž delší cesty v sedačce taky zrovna nemusí, tak doufám, že bude hodně spinkat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli