Jánošíkovy diery. Máme tam vzít 1,5 roční dítě?

ivulka_r
14. čer 2011

Prosím o radu, máme jet na slovensko do jánošíkových dier, máme doma 1,5 roční dítě, myslíte že ho tam máme vzít? Vůbec nevím jak to tam je, jestli kdyby byl v krosně by se to dalo projít...

raada
16. čer 2011

S kočárkem vůbec, v krosně se šikovným tatkou by se to dalo, ale lozí se tam po vysokých žebřících, je to celkem nebezpečné, ale zvládla jsem to s těhu břichem, i když strach jsem teda měla🙂 ideální výlet pro takto staré dítko to není, mám jedno takové doma a vypustit se tam nikde nedá, muselo by fakt sedět v té krosničce, ten okruh trvá cca 1,5hod, tak to by snad dítko vydrželo. jinak je to tam překrásné.

misa84
17. čer 2011

ivulko, asi te zklamu, ale skoro bych rekla, ze zvladnout to s takhle malym prckem je az nemozne. ano, v krosnicce se nebezpeci minimalizuje, ale opravdu tam jsou strme zebriky, casto se chodi po hrbolatych morkych kamenech,kolikrat i sam dospely bez nakladu na zadech ma co delat, aby se nevysplouchl, nebo i hur.. 😒 lavky jsou siroke tak akorat pro jednoho, ale chodi se obousmerne, takze se casto musi clovek vyklonit az nad "propast"...no nevim. byla jsem tam asi 5x, mame nedaleko chalupu, naposled letos o velikonocich s 2 a pul letym synem, hodnekrat ho musel manzel nebezpecne prenaset a ani jsme stejne nepocitali s tim, ze dojdem az nahoru..
ale je tam v okoli plno krasnych mist, kde se da treba i vyjet kabinkovou lanovkou... 😉

evaje
22. srp 2011

Holky mám dotaz, mám kluky 2 3/4roku a 5 3/4roku. Dá se s nima na diery některý okruh? Píšou o Horných, Dolných a Nových dierách. Byla jsem tam kdysi moooc dávno, bez dětí, tak vím, že to sice není legrace, ale tenkrát jsem nepřemýšlela, pro jak staré caparty to je. Můžete někdo doporučit nějakou trasu? Nebo jestli se dá třeba z některé strany jen nakouknout, slézt 4,5 žebříků a jít zase spátky? Díky. Jo a jdeme bez krosny 😉

raada
9. kvě 2012

Byla jsem tam s bříškem, je to tam přenádherné, ale pro těhulky a malé děti opravdu nebezpečné, pozí se po žebřících, slupačkách nad řekou, řekla bych, že pro děti od 6 lwt, menší jedině v krosničce, ale na výlet doporučuji!!!