Jeli jste někdy s 2 letým prckem busem do Chorvatska?

petajuli
14. črc 2009

dobrý večer milé maminky,chtěla bych se zeptat zda jste některá už jela do chorvatska s dítětem autobusem???? 😅 díký moc za vaše nazory....

petajuli
autor
15. črc 2009

to jste nikdo nejeli???prosim o vase nazory..diky 😉

tomasek06
17. črc 2009

Nejeli a ani bych nejela. Vím že v buse mi vydrží malý jen tak hoďku a je protivný. Nedá se tam chodit,nemohl by na záchod kdyby chtěl a je tam strašně málo prostoru.

markytkaaa
17. črc 2009

Ja sama bych busem k moři nejela ani zadarmo 😅 To snad lepsi si připlatit a letět 😉 je to rozhodne rychlejší a s veškerým komfortem 🙂

mamina5
30. črc 2009

Ahojky petajuli my jedem ted do itálie tak jsem zvěavá jedem přes noc takže malá bude spát 😉

labell
31. črc 2009

Ahoj,
je to každého věc, ale malá na mě spala dvě hodiny v autobuse cestou z letiště na hotel a dost hrozný teda. Sice byla fakt tuhá a měla sem pro sebe celé dvou sedadlo, ale když sem vystupovala byla sem strašně polámaná a to byly fakt jen dvě hodiny.... 😒

mamina5
1. srp 2009

labell my bereme sedačku,takže bude jako v autě,tak uvidíme snad to přežijem 😵

sarinka47
1. srp 2009

ahojky,já ne,ale prý moje švagrová,i když podle mě,kecá,já nevím, je to o tom,jak kdo chce, já bych asi nejela,buď autem a nebo až bude prcek starší.

labell
2. srp 2009

mamina: vidíš to by mě nenapadlo!! Moc si to užijte!!

mamina5
31. srp 2009

Ahojky holky,tak jsme zpět z dovči bylo to super a cesta byla bez problémů 😉 Sárka spala celou noc ani jednou se nevzbudila ještě jsem jí ráno musela budit jinak měla své místo sedačku jsme nakonec nechali v zavazadlovém prostoru,protože by se jí zbytečně mačkali nožičky.Opravdu jsem nečekala že to proběhne tak bez problémů a možná je to i lepší než autem,protože se nemusela mačkat v té sedačce celou cestu 😵 Takže se nebojte je to v pohodě a to podotýkám že mám opravdu hodně živé dítě 😅