Jezdily jste v těhotenství na kole?

kotruska
12. dub 2015

Maminky,jezdily jste v tehotenstvi na kole? Pokud nektera ano,do jakeho tydne tt jste jezdily.A vzaly byste na kolo do sedacky dvoulete dite?Diky za nazory☺

jituliiii
12. dub 2015

ja do 6.mesice, pak byla zima, takze pak uz jen rotoped 🙂

voleskap
12. dub 2015

Já byla na kole naposledy ještě před třemi týdny. TP mám na konci května 🙂 A troufla bych si i teď, akorát už teda dost funím a přestává se mi chtít 😀 😀

voleskap
12. dub 2015

Ale dvouleté dítě bych si asi netroufla - nejsem na to zvyklá a bála bych se, že se někde vymelem...

frantiska85
12. dub 2015

Jsem ve 30.tt a za chvíli vyjedeme. Jezdit se může, padat NE.

mysonek
12. dub 2015

Já jezdila do 20 týdne, pak mi začalo překážet břicho. Ale já jezdila na silničním kole, takže možná na nějakém krosovém by to šlo déle. Máme hned na začátku 3km kopec a říkala jsem, že budu jezdit do té doby dokud ho vyjedu. Nakonec jsem musela skončit dřív. No a pak jsem byla hned 3 týdny po porodu. 🙂

jaja01k
12. dub 2015

Jezdila jsem asi do 5. měsíce. A pak jsem zase začala měsíc po porodu.

cepanka
12. dub 2015

Akcni tehule..me muz zakazuje v 6tt na brusle :D

werunka21
12. dub 2015

@kotruska Ano jezdila jsem na kole. V sedačce jsem měla skoro čtyřletého syna. A jezdila jsem asi do 30tt? Přesně nevím. Nárazově, příležitostně. I trochu nerovné terény. Jde hlavně o to, dát si pozor na případné pády. Pokud tě to nějak neomezuje, klidně jeď a užij si to. Nějakou dobu se na kolo jen tak nedostneš 😉

mysonek
12. dub 2015

@werunka21 to neříkej, že se na kolo nedostane. Já byla na kole 3 týdny po porodu. 🙂 No ale asi to není běžné, to je fakt 🙂

jasekd
12. dub 2015

Ja nejezdila. Naposled jsem byla v den, kdy jsem si udelala test a byl pozitivni. Pak uz ne. Ani na bruslich. Bala jsem se pripadneho padu. Treba na bezkach jsem byla jeste v 8. mesici pomerne v tempu a v pohode. Na bezkach si verim daleko vic nez treba na bruslich a rikala jsem si, ze pripadny pad by nebyl tak nebezpecny.
Na kolo tri tydny po porodu, to bych taky nedala, ale mela jsem siti. Blbec jsem si sedla s manzelem na motorku a des 😀
Dite v sedacce nevozim ani netehotna, bojim se. My meli vozik pro dve deti, takze obe deti vozil manzel.

werunka21
12. dub 2015

@mysonek Tak jako jo, když je hlídání, tak asi není problém 🙂 . Já to brala tak, že s mimčem, než začne sedět 😉

kamimnichov
12. dub 2015

Jezdit na kole neni zadny problem. Ve chvili, co uz je brisko vetsi je ale vhodnejsi damske koloa jezdit "s rovnymi zady". Bydlim v Mnichove a tady jezdi zensky na kole az do porodnice. Ja sama jezdila cele tehu...otehotnela jsem 1.4., na to zacala cyklo sezona a skoncila jsem 1.11. - v 33.tt -uz mi byla zima 😉

karlajasmine
12. dub 2015

A muzu se holky zeptat, kolik jste v tehotenstvi ujely kilometru? Chtela bych jezdit na kole (jsem v 11.tt), ale je to trochu tezky kvuli nevolnostem, tlaku a toho, ze mam trochu zavrate.. a bojim se to na tom kole nejak prehnat. Loni jsme s manzelem jezdivali tak 40-50km docela bezne (alespon jednou tydne), nevim, na kolik to ted omezit.. jestli 20km..15km..? Kolik jste jezdivaly vy?

jaja01k
12. dub 2015

@karlajasmine Jezdívala jsem tak těch 20km a jen lehké trasy, žádný náročný terén 🙂

jasekd
12. dub 2015

@karlajasmine ja bych jezdila proste tolik, na kolik se citim, aby mi to bylo jeste prijemne, zadne extra prepinani 😉 Jak jsem psala, na kole jsem v tehot. nejezdila, ale na bezkach ano. Predtim jsme davali treba v sobotu 30-40 km a v nedeli pak treba 20 km. V tehotenstvi jsem sla jen v sobotu a ujela treba 15 km, proste na pohodu. Uz jsem mela velke bricho, tak jsem se setrila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru