Jezdíte na dovolenou bez dětí?

anien
13. čer 2014

Jezdíte na dovolenou bez dětí? Jedeme za měsíc bez našeho klučiny na týden do Itálie. Bude u babičky, na kterou je zvyklý. Vím/doufám, že to zvládne on i my, ale čím víc se blíží termín, tím víc mě přepadá úzkost. Loni byl u babičky na 4 dny na prázdiny, ale to jsme byli doma v jedné vesnici a bylo to v pohodě. Nechci slyšet, ať ho tedy vezmeme s sebou. Ono to už ani nejde. Spíš jak jste to zvládly vy. Předpokládám, že nejhorší pro mě bude první 1-2dny a pak si to už budeme s manželem užívat. Potřebujeme to jako sůl 🙂

jujatko
12. říj 2016

@mnadja Jeďte!! Mé obavy, že ke mne bude po návratu odtažitá atd., se nenaplnily. Odjížděli jsme v noci, takže nás malá neviděla odjíždět. Dle maminy ani jednou neplakala. Po návratu vše jako před odjezdem. Po zkušenosti a čím víc jsem nad tím přemýšlela - podle mne takto malé děti nevnímají délku odloučení - podle mne to pro ni bylo, jako bychom odjeli na vikend. Podle mne nevnimala, ze jsme byli pryc 12 dni. Po navratu se chovala, jako bych byla pryc 5 minut - proste jako bych nikde nebyla.

mnadja
14. říj 2016

@jujatko
Děkuji moc za povzbuzení! Jsem rada, ze to u vas tak bylo. Nezbývá než doufat, ze to u nas taky takhle klapne 🙂

lajla
14. říj 2016

Nejezdime, ani mě to popravdě nenapadlo

zuzineckah
14. říj 2016

Jezdíme s dětmi i bez dětí 😉 zvládáme to všichni naprosto bez problémů 👍

janice1980
16. říj 2016

Já si jezdím každý rok na 2-3 dny s kamaradkou nebo s přáteli zalyžovat a hlídá přítel. Sama s přítelem bych bez dítěte nejela protože nas spojuje spíše jen to dítě a jinak máme raději každý sve přátele 🙂 ale tak 3x za rok jezdíme k moři všichni jako rodinka snažím se to využít než pujde malej do školy