Jizerky nebo Šumava s kočárkem a na kole

pajik82
8. únor 2012

Ahoj holky,
co byste doporučily pro týdenní letní dovolenou s ročním dítětem? Jizerky (našla jsem pár vhodných ubytování v Josefovo Dole) nebo Šumavu (ta je velká, jakou lokalitu)? Předpokládám, že budeme pojízdný kočárkem a případně na kole a nechceme "jen chodit po lese" ale NĚCO vidět 🙂 Případně můžeme popojet i autem...
Máte nějaké zkušenosti, tipy... Na fotkách je vidět plno krásných míst, ale už není tak jisté, že se všude dostaneme s kočárkem ☹
Předem moc děkuju

sanm
21. únor 2012

Ahoj, na Šumavě doporučuji okolí u německých hranic, klidně i s ubytováním přímo v Německu, vyjde to levněji. Nebo Stožec a dělat výlety - Plešné jezero, Schwarznberský kanál ad. Ale zkušenost s kočárkem nemám, tak asi přímo neporadím.
Kdyžtak mrkni na nějaké servery nakole.cz nebo kudyznudy.cz, tam bys něco najít mohla.

pajik82
autor
21. únor 2012

Děkuju, už se taky začínám přiklánět k Šumavě - teď ještě vybrat přesnou lokalitu a v ní dobré ubytování - chtělo by to nějakou alternativu pro špatné počasí - vnitřní herna, případně bazén. Nevíte někdo o něčem?? 😉

coxa
23. únor 2012

Ahoj, já jsem přímo z Jizerek a určitě tu je co vidět a co podnikat, ale jestli se přikláníš k Šumavě budu ráda za postřehy, taky se tam letos chystáme. 🙂

scai
23. únor 2012

V Jizerkách je zrovna v Josefáči super penzion pro děti. Jen teda na týden pro rodinu mi to příjde už dost drahé. Ale je tam venku několik hřišt, vevnitř několik herniček, vše uzpůsobené pro děti... hodím odkaz
Hotelpeklo tecka cz
Šumava s kolem a s dětma určitě půjde taky, tam mi to teda přišlo i takové rovnější než tady v Jizerkách 🙂
my jsme tam byli s malou u Nýrska, kočárkem všude v pohodě, občas jsme popojeli autem. je fakt, že sjme ale nebyli v té hlavní šumavské oblasti (Kvilda, Modrava...) Ale tam jsme byli rok předím sami a taky bych řekla, že s kočárkem nebo vozíkem za kolo super.

coxa
8. kvě 2012

Dneska jsme byli na výletě na Maxově a dost dlouhou dobu jsme strávili v chatě U Hrocha, klídek, skvělé pro děti, veliká zahrada, spousta skluzavek, pískoviště, a moc dobré jídlo. 😵

coxa
19. čer 2012

A ještě jeden super tip - Chata Nisanka na Bedřichově, je tam veliké dětské hřiště a i trampolína. 😵

janneufuss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
23. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.