K moři jen s tátou

billi
19. kvě 2018

Hezký den,
poslala některá z Vás malého závisláčka k moři jen s tátou? Synovi jsou skoro 4 roky, nedává beze mě ani noc u babičky (která bydlí 50 m od nás). Často je u babičky na hlídání a sebere se a jde domů, že chce být s mámou. Manžel s ním chce jet sám na týden k moři (společně jet z mnoha důvodů prostě letos nemůžeme). Kdo byl v podobné situaci, jak to prcek zvládnul?
Upozorňuju, že s tím nemám problém, jsem ráda, že jedou, ale na druhou stranu, vím, co syn umí, tak se bojím, jak to bude vypadat.

soleilll
21. kvě 2018

@billi Mně přijde zásadní tvoje "Manžel s ním chce jet sám na týden k moři". Když to tatínek sám chce, raduj se! 🙂 Ty s odloučením taky problém nemáš, tak o co jde? Syn to určitě zvládne a třeba to bude první krok k "samostatnosti". Chlapi si to užijou, uvidíš a ty budeš mít pár dnů veget.

baris
21. kvě 2018

@billi já to chápu 🙂 Jen jsem tím chtěla říct, že to všichni posuzuje dle svých zkušeností s našimi dětmi a ty nejsou stejné. Proto píšu, že já bych nepustila - moje holky by to nezvládly. Což tady pro spoustu maminek bude nepochopitelné a budou si myslet, že chci dětem upírat kde co.

Naopak neteře nemají problém jet s kýmkoliv a kdykoliv.

babanci
22. kvě 2018

@baris Přesně tak. Záleží na konkrétním dítěti a taky na tatínkovi. Já bych řekla, že ve většině případů hlavně na tatínkovi. 🙂 Můj muž se třeba perfektně postará, co se týká jídla a tak, ale někdy žasnu, co nedokáže předvídat. Zrovna včera vysadil vnučku, aby se podívala z výšky na rybník a to jsem nevydýchala. Měla jsem pocit, že jí nedostatečně drží. 🙂