Kam jet na dovolenou v Itálii?

adelinka3
11. črc 2009

Ahojky, všecny zdravím. Mám prosbičku, chtěli bychom na dovolenou do Itálie, máme roční mimčo, ale nějak se v té záplavě nabídek Ck topím. Chtěli bychom apartmán, který vypadá slušně, nejlépe s terasou a taky aby moře nebylo daleko...Holčiny, dejte nějaké tipy, dám raději na zkušenosti, než na rady cestovek, které chtěji hlavně prodat 🙂 dííííky

stelinecka
20. dub 2010

Ahoj Luckai, co se týká ubytování a místa, tak moc neporadím, ale určitě nejezděte první 3 týdny v srpnu. Italové mají odstávky firem a v tomto termínu hojně vybírají dovolené, takže přeplněné pláže, hůř se shání bydlení, nemluvě o cenách, které jsou na svém vrcholu...my se rozhodujeme mezi přelomovým týdnem srpen/září, nebo 1.týden v září. Počasí není nikdy jisté a zvlášť v posledních letech, to si člověk nevybere, když nejede více na jih, ale moře by mělo být vyhřáté, alepoň vždycky to tak bylo...

nikolko
20. dub 2010

Ahoj luckai, moja znama prenajima dom za super cenu v Toscansku ak Mas zaujem ,poslem ti detailne informacie.

julinka25
20. dub 2010

ahojte, nikolko aj ja by som ta poprosila o info o Toscansku...dakujeeeem 🙂

marooshka
20. dub 2010

luckai, my jsme byli už několikrát s dětmi v itálii, vždy autem, takže jsme jezdili co nejblíž, jednou jsme byli v Bibione, ne přímo úplně v bibione, ale na okraji, v apartmánu - to bylo super, blízko byl obchod, pláž a u apartmánu zahrada, ale i tak tam bylo okolo klid a ne moc mumraj.
Super bylo taky když jsme byli v kempu, to sice nevím jak na tom jste co se týče jet pod stan, ale to byl kemp Pra delle Torri v městečku Caorle a tam jsme prakticky nemuseli vyjet ven. To je pro děti uplně super. Je tam vše co potřebuješ, hodně zábav pro děti, obchod, restaurace, pláž i ten bazén s klouzačkama atd. a samozřejmě pláž. Děti tam můžou volně pobíhat a nemusíš se bát že skočí pod auto. My jsme byli ve stanu, ale je tam možnost i ubytování v domku. My už teda byli s většíma klukama, ale moje ségra tam byla s ročníma dvojčatama a taky byli nadšení. Hlavně se mi v itálii líbí, že je "neserou" děti, v restauraci když droběj, patlaj atd. tak se nikdo netváří, jsou v pohodě. Akorát od 2 do 4 myslim odpoledne je siesta, tzn. obchody zavřený atd. ale to je maličkost.

nikolko
20. dub 2010

julinka ozvi sa mi na nicolahauser@azet.sk a posle ti info 🙂

luckai
21. dub 2010

nikolko, pojukukáme si mapu, kam by sme išli a potom sa ti ešte ozvem!
Ďakujem baby, sem sa so všetkými informáciami. Pravdupovediac tie fotky pláží v Bibione kde je to deka na deke ma veľmi neláka. 😒 Je to tak len v tej hlavnej časti týchto známych letovísk, alebo všade v severnom Taliansku?

bambusko
28. dub 2010

lucka, nedaj sa odradit bibione, to je najvecsia katastrofa 😀 krajsie a menej napchate plaze su v strednom taliansku za rimini az po anconu, cesta trosku dlhsia ako na sever, ale da sa. nam sa tiez pacilo na severe v caorle, ale viac male stredisko pri pescare - silvi marina. v septembri je s detmi najlepsie ist, malo ludi, nizsie ceny, teplo tak akurat a taliansko je ozaj deti-friendly 🙂 ubytko sa da v pohode dohodnut aj mailom, agentur je v taliansku kopec a maju lepsiu ponuku za menej penazi ako ck 😉

luckai
6. kvě 2010

Bambusko, dakujem, presne takto nejkao si to v septembri predstavujem, a tiez som si zatial vytipovala Caorle. Ako velmi plne si to am mam predstavit?
Na teraz chcemem ist len sem na sever lebo naozaj netusime ci sa nam vobec na nejku dovolenku oplati ist (ci si vobec my odychneme - detom je v postate jedno kde sa clapkaju)

luckai
17. kvě 2010

Ahojte, síce nepíšete už dlhšie nikto, ale sa snáď niekto ozve. Vybrali sme si letovisko Eraclea mare, píšu že je to vyslovene tiché a pokojné, kde je kam ísť nakupovať, ale žiaden nočný život. Boli ste tam niekto - chcela by som osobnú skúsenosť! Ďakujem!

mirri
17. kvě 2010

luckai-my tam jezdime casto,vetsinou na vikendy.Je to mensi mestecko a presne jak pises,obchudku tam je spousta i nejake nocni podniky.Je tam velky sosnovy haj,kde se da prochazet hned u plaze.Jestli se chce nekdo vylozene bavit,je lepsi Jesolo.

luckai
19. kvě 2010

Miri, kde zvyknete bývať?

veronikazm
24. kvě 2010

Ahojte, aj my sa chystáme na dovolenku do talianska a tiež by sme chceli ist v septembri. Poraďte nejaký pekný apartmán alebo hotel. Je lepšie sa stravovat v hotely? alebo je lepšie občas si niečo uvarit a občas ist do reštiky. Počula som že nie vždy varia dobre, a ked si predstavím že im za stravu zaplatím dost vela penazí a nebude mi to chutit, no neviem, aké máte skúsenosti?

luckai
12. črc 2010

Neporadíte niekto nejaký zaujímavý apartnám v Eraclea Mare?

nehetka
22. črc 2010

Ahojte my sme sa v sobotu vratili z Bibione bolo super pocasie vyslo deti sa ocapkali odporucam o rok chceme ist znova 🙂 😉 😵

nehetka
22. črc 2010
natty9
26. črc 2010

???

sedmolinka
26. črc 2010

Ahojte,
my sme si vybrali Palmovú riviéru, letovisko San Benedetto. Chceli sme ísť najskôr na sever, ale po väčšine negatívnych názoroch, sme sa rozhodli pre stred Talianska. Ideme autom so 17 mes dieťaťom, na noc, tak by sme tam do obeda mali byť. Vybrala som Rezidenciu Pierott**** v cestovke Pegas tour. Boli ste už niekto v tomto letovisku, resp. v tejto rezidencii?

luckai
27. črc 2010

Takze my sme nakoniec skoncili v Lignane, ale ubytko mame vo velmi tichej lokalite, pozerali sme to aj na Googli a je to naozaj v slepej ulicke medzi stromami. Takze uvidime a Eraclea Mare urcite rezervujeme na bud. rok s predstihom...uz sme tam v nasom planovanom termine nezohnali vhodne ubytko.

marceladite
20. lis 2010

Ahoj děvčata,
náhodou jsem zabrousila na dotazy týkající se dovolené v Itálii s mrňouskama. Sama už jsem babičkou a jezdíme s přáteli, kteří mají malé děti,se synem a vnoučaty do Eraclea Mare. Je to menší klidné letovisko, písečné pláže, pozvolný vstup do moře, piniový háj, je tu perfektní servis, spousta atrakcí pro malé děti, kousek- pár km do dvou velikých aquaparků. Letos jsme byli snad s nejmladším miminkem, byli mu tři měsíce a super, mladí si ještě 4 dny přikupovali. Objednáváme si pobyt přímo u tamních agentur hned po novém roce, jedna je www.Universoturismo.it a druhá www.Omnia2@omnia.com. Pošlou vám mailem ceníky a jsou velmi milí. Mluví anglicky a německy, v Omnii i trochu česky. Já tam jezdím s přítelem a synem už 14 let. Doporučuji! Nikam jinam nechci. Je to 720 km ze Strakonic.
Marcela

zuzik28
22. črc 2011

Ahojky, můžete mi napsat někdo, kdo jste byli v Lignane Sabbiadore. Uvažuji o tomto letovisku a zajímalo by mě jaké je moře, jestli je do něj pozvolný vstup, jestli tam jsou nějaké aktrakce pro děti....díky moc

pavlina05
4. bře 2012

Ahoj holky!
Chtěli bychom letos k moři s ročním a 4 r. dítětem. Tedy chtěli jsme Řecko,ale při tom všem co se tam teď děje... 😝 Tak mě napadla Itálie,ale vůbec nemám ponětí kam tam.
Chtěla bych hotel,malý,ale rodinný. Možnost vyžití s dětmi.písek,houpačky,zázemí.
moře poblíž.
Jde mi o dobré ubytko a stravu než o cestování.
Doporučíte...?

monikapalo
26. dub 2012

@pavlina05 rada by som doporucila, no nemam skusenosti, my ideme do Talianska tento rok prvy krat, vybrali sme si Caorle, Rezidence Cristoforo Colombo. Tak snad budeme spokojni. 🙂

demakk
3. zář 2012

S deťmi určite do CAORLE, je to na severe, netreba ďaleko chodiť a ak má kto postrážiť deti, dá sa vypadnúť do Benátok.
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/boli-ste-n...

kasyma
15. srp 2013

Ahoj holky, nebyla jste některá teď v Lignanu. Chystáme se tam příští týden. Přemýšlíme jestli jet na blind nebo si tam něco zapykat přes it. agenturu a pak se jen ubytovat,podotýkám jedeme s 3letou dcerou tak mi jde o to aby jsme tam pak nebloudili a nemohli nic sehnat. Ještě by mě zajímalo,protože v těch tipech ubytování dost tápu,když jedeme jen já manžel a dcera jak je to počítáno bere se dcera jako třetí dospělá osoba s plnou sazbou,vím že někde to bývá uvedeno věk od do a cena,ale někde ne,taky by mě zajímalo když nahlásíme jen 2 os. s tím,že nechceme jejich postýlku,protože dcera by spala určitě s námi na manželský jestli s tim není nějakej problém...díky za odpovědi možná píšu trochu zmateně tak mě omluvte 😵

hela88
21. říj 2013

@nikolko ahojky, ak je to este aktualne mam zaujem!

andrea78
14. lis 2013

Ahojte, viete mi odporučiť nejaké konkrétne miesto + ubytovanie v Kalábrii? Overené, odskúšané, kde ste boli?
Nie letecky, chceme ísť autom.

chris_n
14. lis 2013

nám se strašně líbilo na Ischii 🙂

ginepra
24. lis 2013

@monikapalo ako bolo? 🙂

sony12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kiki2
31. led 2014

@marooshka ahojky, prosím mohla bys poslat info kde přesně jste byli, jak v Bibione tak v Caorle? děkuji, právě se chystáme 🙂