Kam k moři? Let z Brna, all inclusive, max. 55.000,-

pavlina05
2. črc 2014

Vím, že je tady X takových témat, ale chci radu a hned 😀

Poraďte kam k moři.
Potřebuji letět z Brna, all inc., 2 dospělí,2 děti, celkově max.55.000,-
Jo a chci písečnou pláž a skluzavky a tobogány u hotelu.
Řecko by bylo ideálka.
Jo a můžeme letět hned př.týden.
Nebo Itálie?
Do Bulharska moc nechci, bojím se střevn.potíží.

barborka09
3. črc 2014

@pavlina05 Přímo místo neporadím, protože snad nikde jsme neměli vše co požaduješ. I když možná jo, ale to byl Tunis hotel Omar Khayam. Byla tam naprosto perfektní pláž s jemným pískem a hotel měl dva bazény z toho jeden se skluzavkami. Pak jsme byli na Kosu, nebyli skluzavky, pláž spíše kamínky, ale celkem blbý vstup do moře. Pro děti nic moc. Pak jsme byli dvakrát na Krétě - pokaždé kamínková pláž, bez tobogánu, na Rhodosu jsme taky nenarazili na klasickou písečnou pláž. No a loni jsme byli ve Španělsku, tam byla pláž písek s jemným štěrkem.
Ono i když ti někdo doporučí nějaký hotel, tak v last momentu se stejně nemusí vyskytovat. My jezdíme na dovolenou last moment poslední čtyři roky a prostě člověk musí vybírat z toho co vlastně zbylo. Je teda pravda že jsme vždy byli nakonec spokojeni, ale výběr místa je dost omezen. Lítáme z Ostravy a třeba oproti Praze je menší výběr, což z Brna bude zřejmě taky. takže jestli ti můžu poradit, tak sedni k emailu a koukej na servry cestovek a cestovních agentur. Když se ti bude něco líbit, raději tam hned zavolej, jestli je ještě volný termín. Oni na to celkem kašlou a stávalo se nám, že termín a místo již bylo obsazeno, ale na internetových stránkách to měli ještě třeba dva dny v nabídce. Takže přeju ať se vám líbí, ať už poletíte kdekoliv.

handm
3. črc 2014

My byli ted v Turecku, bála jsem se střevních problémů, ale v klidu. Měli jsme 5* (realně tak 4), ultra all inc, ale nevím jak s cenou, protože mám menší děti a ta mladší byla ještě zadarmo skoro.. Jinak to splnilo vše, co jsi psala.. tobogany, pisek, vše zdarma - lehatka, ručníky. Nicméně za tuhle cenu bych v řecku byla schopná sehnat asi jen 3* a s polopenzi, si myslim... dlouho jsem vybirala, už ve first minute.. hodně štěstí.

me79
3. črc 2014

S detma bych tez jela do Turecka ci Bulharska. (Byli jsme tam pred lety se 4letym synovcem a v pohode). Střevních potížích se neboj. Ja jsem citlivka na tohle a třeba Mexiko nebo Indonésii jsem zvládla jen s prevenci - začít jist tyden pred probiotika v tabletach a pokračovat i na dovolené. Všude jíme místu jidlo( restaurace, tržiště) a bez problému. Hlavne pro deti probiotika jsou dulezita. A pro dospělé - rano panacka vodky ci jiného silného alkoholu 😉

terez27
3. črc 2014

S touhle otázkou bych zašla spíš do cestovky...

syll.
3. črc 2014

Za nás doporučuji Tunis Samira Club, nejlepší dovolená zatím, a žádné problémy střevní, výborná kuchyně, animační programy, prostě luxusní dovolena. ;- ) http://www.touristika.cz/tour/samira-club-2/

vendulka
3. črc 2014

nevím proč ne Bulharsko, proč by měly být problémy se střevníma problémama? my tam byli loni a naprosto v pohodě, to bych se spíše vyhýbala Tunisu,Egyptu,Turecku a tak...jinak neporadím, chce se to dívat na nabídky CK a nebo si napsat do CK požadavky a ať posílají na mejla a potom si stačí vybrat.Já to tak dělám běžně, koukám na invia.cz a vždycky jsem něco vybrala.Já bych do Řecka ani moc nechtěla, byla jsem tam a vždy mě to tak nějak zklamalo, naše nejlepší dovolená byla právě v Bulharsku.Dalo by se i do Španělska, tam jsme byli taky s dítětem a super.
chce se to dívat na ty CK než čekat na nějaké doporučení, každému vyhovuje něco jiného, je to o tom hledat a hledat

suzief
3. črc 2014

Klidně Egypt ale s nejvíc hvězdičkovém letovisku, byli jsme letos z Brna letecky do Marsa Alam, já jsem začínala 4. měsíc těhotenství a úplně v pohodě, všude bylo plno čechů a nikdo si na střevní potíže nestěžoval, akorát tam, kde jsme byli nebyly tobogány

werumka
3. črc 2014

Mrkni sem - loni jsme tu vybírali, když jsme chtěli taky odjezd do týdne: Super last minute
Je to výběr ze všech cestovek, určitě tam něco zajímavého najdeš.