Kam k moři s dětmi za málo peněz?

pavlina05
11. led 2013

Ahoj!
Chtěli bychom letos zase k moři. Sháním levnou dovolenou...."za málo peněz hodně muziky 🙂 "
Chtěšla bych All incl.stravování, skluzavky a tobogany,zázemí pro děti,letecky.
Poradíte?
Jo a cenově za osobu tak max.13.000,- a dítě zdrama🙂 Máme 2!
No jsem zvědavá na vaše nabídky 😀

kacka.l
11. led 2013

Tunisko nebo egypt u fischera jsou i za 11000, ale až přelom srpen/září.

adelkav
11. led 2013

Co Bulharsko? My byli i s prckem a pro děti ideální a není to tak drahé.

lucinka_jirackova
11. led 2013

Ahoj, my jedeme letos jako loni do Itálie...máme ověřenou super cestovku 🙂 kolem 10tis za dospělého a kolem 7 tis chtějí za prcka, už jsou mu 2,5roku, takže skoro všude už se za něj platí...🙂

johnatanka
11. led 2013

Taky myslím, že Tunis nebo Egypt, Tunis je na dětský zázemí hodně připravený, loni nám ho hodně doporučovala cestovní agentka, ale nakonec jsme jeli do Maďarska do lázní Sárvár a až v listopadu se ohřát, nějak mně žádný moře nepadlo do oka.....tedy vlastně to bylo již předloni, loni to byl Kypr, letos opět Kypr, ale místo září už v červnu... 😉

petulik.zlin
11. led 2013

Ahojky, nepíšeš vůbec, o kterou zemi máš zájem, který měsíc chceš letět, to je těžko radit. Obecně vychází letecky nejlevněji hotely s all inclusive např. v Bulharsku, Turecku, z Řecka např. severní Kréta, Zakynthos - zde jsou krásné písečné pláže s mělkým mořem, tam je to pro prcky paráda. Tunisko s takto malými dětmi vůbec nedoporučuji, po---e se tam i dospělý, natož děti... Zvláště pokud chceš brát to nejlevnější, tak Tunisko fakt ne. Jsou hezčí destinace pro rodinnou dovolenou, dráž vyjde pak Mallorca, ta je taky dost oblíbená. Jinak akční ceny na děti teď nabízí např. Firo tour (na Řecko, možná i na jiné destinace, mrkni na stránkách do ceníku) až 2 děti za cenu 299 kč u vybraných hotelů, dospělí platí plnou cenu. Třeba ti tam padne něco do oka. Širokou nabídku na Bulharsko a Řecko má CK Alexandria, tam bys taky mohla vybrat.
Ale holt letecké zájezdy se 2 platícími dětmi nejsou vůbec levnou záležitostí, jsou to pálky, mám to v těch ceníkách u cestovek pěkně prošmejděné. Tak dobře vyber! 😵 😵

jaa
11. led 2013

Tak s holkama jezdím jen Řecko a pak bych doporučila Turecko.Všechno s Firo tour a pohoda..Zásadně na SLM.Egypt a Tunis bych jela max s 13 letými.Menší děti nee.Tchýně byla v luxusním 5 hvězd.hotelu a za tři dny srandili úplně všichni..Do konce dovči dieta a zkažená dovolená! ☹

segafredo
12. led 2013

Pokud budeš dodržovat určité zásady, tak doporučuju Egypt a Tunis - jezdíme tam každý rok - na jaro a podzim - super dovča, nikdy nám nic nebylo, ale určité zásady jsme dodržovat museli. Z těch levnějších už se mi nikde nelíbilo. Pak je další možnost letět přes Německo a vzít třeba Thajsko, Srí Lanku apod. cenově super, jen je to dál - nevím, jak máš staré děti

maudn
12. led 2013

last minute itálie- týden kolem 4-5 tisíc, jo ted čteš,že máš jiné představy o levném cestování než já🙂))

werunka21
12. led 2013

My byli v Bulharsku s Alexandrií. Na Bulharsko jsou speciálisté. Třeba v Carevu v hotelu Hermes mají český personál a animační programy, takže pro děti určitě super. Tam bylo krásně. Moře blízko, ale moc nadšeni jsme z něho nebyli. No třeba se to za ty čtyři roky změnilo 😅 . Ale hotel skvělý.
Letos s malým jsme byli v Lozenci v jejich Merlinu. Hotel ideální pro klidnou dovolenou, moře dál, ale nádherné 🙂 . Samozřejmě obojí all inclusive.
Osobně bych s tak malými dětmi do Egypta nejela. Byli jsme tam před těhu. Museli jsme se hlídat jestli TO jíst či nejíst a v jaké vodě myjí ovoce, zeleninu...I delegátky tu "nemoc" mívají a dokonce se jim i vrací několikrát za sezonu.
Ale všechno je věc názoru 😉

coxa
12. led 2013

Ahoj, obávám se, že kromě Egypta a Tunisu (což bych si já osobně s malými dětmi neriskla) a to ještě nevím,jak je to tam s tobogány - kde jsme byli my tak nebyly, za takovýchto podmínek neseženeš. Pokud ano, budu ráda za info. 😉
Všude kde jsme byli my - all in, letecky na 10-11 dní a třeba i ty tobogány tak jsme se pod 50 tisíc nedostali, spíš víc.

finezuza
12. led 2013

Nepíšeš, jak máš staré děti, pokud jsou do 3let, tak bych je mimo Evropu nebrala. Je to risk, nevíš, co můžeš chytit a i banální průjem a zvracení u tak malých dětí není nic příjemného. Sice jsem pořádně nepročítala, co ti holky radí, ale zahlédla jsem Egypt, Tunisko, něco z Asie - to bych asi vynechala, samozřejmě, pokud máš už velké děti, tak není problém. Pokud chceš zábavu, doporučila bych jižní Francii, to jsme byli letos a bylo fajn (ale ne all inclusive), Španělsko, Mallorcu, Řecko. Jestli za 13 tisíc, to ti neporadím, musíš pohledat, ale v sezoně to asi neseženeš, pak radím spíš září, v červnu bude ještě studená voda 🙂 Pokud bys měla zájem o nějakou konkrétnější radu, napiš do zprávy.

ferinka
12. led 2013

Sedím u toho už skoro měsíc a jek se dívám na věk dětí,tak moc šancí není,protože jakmile dítě dosáhne 2 let věku tak platí min letenku...

pejtho
12. led 2013

S dětmi nad 2 roky je možná výhodnější kupovat zájezd s předstihem, kde jsou děti zdarma.
Nicméně já preferuji last minute i kvůli tomu, že se nemusím bát, že onemocníme apod.
Mrkněte např. na zajedy.cz nebo invia.cz,.
My jsme loni sehnali zájezd All inclusive na Rhodos za 13tis na osobu. Kupovali jsme to 14dní dopředu a za týden už se ten samý zájezd prodával za 10tis a 3 dny před odjezdem za 8tis, takže záleží, jak rychle jste schopni se vypravit.
Naší malé bylo 10měsíců, tak jsem to přece jenom chtěla nějakou chvilku dopředu vědět, abych nakoupila vše potřebné.

Jinak bych doporučila jakýkoliv Řecký ostrov - nejlevnější je Rhodos a Kréta. Je tam asi i největší výběr hotelů s All inclusive. My jsme letěli na začátku června tzn. mimosezonu. Chtěla jsem se vyhnout vedrům, ale stejně bylo 30st. Takže s dětmi bych rozhodně jela buď červen nebo září. V sezoně bych nejezdila...

vendulka
12. led 2013

pro mě je nejlevnější Chorvatsko a autem...loni sme byly 2 dosp. a 2 děti z toho jedno platící a za ubytko s polopenzí sme dali 12 tis. + cesta (benzím a dál. známky) + útrata a víc jak 25tis. se vším všudy to nebylo...
letos bych chtěla taky někam k moři letecky a přemýšlím, jestli nevzít už teď něco, kde jsou třeba děti zadarmo, té starší jsou 4 roky, takže je platící,ale bojím se něco vzít dopředu bo u dětí člověk nikdy nevím kde co lapnou 😒
a co sme byli porpvé s tou starší u moře, kdy byla ještě zadarmo, tak sme letěli na Fuerteventuru kde to bylo AI se vším všudy i pro děti a jen za ubytko sme dali přes 50 tis. bez útraty...takže letecky s dvěma dětma je to pěkně drahé, málo kde se za něj neplatí, snad jen v těch first minutech

terez27
12. led 2013

2 děti zdarma dává snad jen blue-style co já vím a ještě jen v některých hotelech a termínech

zanet2009
18. led 2013

Já mám dvě děti (v době dovolené budou mít necelých 6 a 2 a půl), Studuji to už cca 14dní a zatím nic, vše mi vychází kolem 50tisíc, takže asi opět budeme sedět doma. 😢

franzovka
27. led 2013

Mám dobrou zkušenost s cestovní agenturou Na cesty, která zprostředkovává zájezdy s odletem z Německých letišť nebo z Vídně. Děti jsme měli zadarmo. Jediná nevýhoda je, že se to musí koupit včas, jinak jsou zájezdy plně obsazené - právě kvůli ceně a kvalitě služeb. Letěli jsme z Drážďan a vyšlo to za 2/3 ceny než bychom zaplatili tady a od německé cestovky jsme dostali lepší pokoje než klienti, co přiletěli s českou cestovkou... ☹ Mají často nabídky, kdy je jedno dítě zcela zdarma a druhé třeba za 2000 Kč, což pak dělá velký rozdíl v ceně.

veronickalongipes
27. led 2013

My chceme jet k Balatonu, jestli máte někdo zkušenost, prosím o zprávu🙂

marketa_
9. únor 2013

@pavlina05 my byli loni všichni s CK ELLIOT, jsou přímo zaměření na rodiny s dětmi a vymýšlí na každý den programy, což bylo pro nás naprosto ideální...letos mají dokonce slevu pro fanoušky co sem se dívala na Facebooku - kdyžtak tady je odkaz: www.facebook.com/ckelliot.cz ...mají to tam v záložce vlevo nahoře, i kalendář akcí, to naše se jmenovalo Aktivní Chorvatsko, ale mají tam i spoustu jiných super aktivit. My byli všichni spokojení, přemýšlíme, že letos pojedeme zase

jennyska
14. bře 2014

Ahoj marketa_ @pavlina05 @veronickalongipes @franzovka @zanet2009 @vendulka @pejtho @ferinka @werunka21 @finezuza @segafredo @jaa @johnatanka @lucinka_jirackova @adelkav @kacka.i @terez27 @maudn @petulik.zlin a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Dovolená s dětmi https://www.modrykonik.cz/dovolena-s-detmi/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s cestování s dětmi, pomůžete další spoustě maminek, které se na dovču s miminky nebo malými dětmi chystají a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

ninive211
14. bře 2014

@pavlina05 Letecky a all inclusive za max 13 000 na osobu? :-O No...tak to hodně štěstíí přihledání teda 🙂 To tak možná maximálně nějaká last minute s odletem za pár dnů, ale lastek poslední doboumoc nebývá, jsou hodně přebrané a ty "lepšší" už prostě nejsou. Určitě jeďte mimo hl.sezonu. Kór když se teďka tak hnul ten kurz Eura, tak to dovolenou dost prodraží. Já teda nevím, ale jako "levnou dovolenou" si nepředstavuji all inclusive 😀 Asi to mám nastavené trošku jinak, pro mě all inclusive vždycky znamenalo luxus (však jsme poprvé byli na all in až loni na svatební cestě!)
Možná zkusit to Bulharsko, tam se možná ty ceny tak nějak pohybovat budou, ale nevím... My jsme byli loni na Zakynthosu, letecky, all inclusive a i s využitím first minute nás to přišlo jen ubytko + cesta každého na skoro 23 tisíc (byli jsme teda na 12 dní, na týden mi to přijde naprd, ale s malými dětmi asi i to stačí).

lucieandrlova
14. bře 2014

Ono k tomu Firo tour - děti za 299,- Kč - ve skutečnosti to je tak, že dospělí platí plnou katalogovou cenu nebo slevu třeba první/poslední moment a pak dítě za letenku 7-8000 Kč. Letecky to dle mě levněji nejde... A all inclusive s tobogány mají větší a taky dražší hotely...
Jinak jak píšou holky - alexandria, Firo tour mají dobré ceny a jistou kvalitu...
Co se týče destinací, tak to není jen o zemi, ale i o hotelech a logicky, čím levnější pobyt, tím horší hotel... Tím chci říct, že průjem a havěť můžete potkat i v levném hotelu na Mallorce.
Možná zvažte i třeba pobyt na Slovensku... Není to sice moře, ale voda, tobogány, čistý vzduch... To mají taky.

kacenka1979
14. bře 2014

pokud autem tak chorvatsko dá se i busem koncem srpna začátkem září mají dost slev....doporučuju split je tam písečná pláž čistá voda mušle a voda není tak slaná proudí tam řeka pecka ...hromada krámků a obchodů krásné procházky po pláži....pak je super dubrovník...jo a letecky se určo vejdeš do 13000 na osobu včetně ubytování jen netuším jestli inclusiv ale dle mě jo pak ještě řecko...tam to do 13000 pořídíš 100 pro nebo turecko v řecku jsme byly předloni cena 28000 ...dítě do 10let grátis komplet ze vším třeba jsme dělali výlet z ostrova na ostrov a tam jsme mohli přespat v jiném hotelu stačilo nahlásit den dopředu bazény skluzavky bary super moře kousek od nás 🙂

pajafra
14. bře 2014

Já doporučuji Chorvatsko - konec června nebo začátek září🙂

evaszo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cestysdetmi
1. dub 2014

Ahoj Pavlíno a ostatní, pracuju už nějakou dobu v cestovním ruchu a bohužel podobně jako ostatní příspěvky můžu zhodnotit, že tvé nároky jsou nereálné ☹
Ceny za dospělou osobu s all inclusive v hlavní sezóně začínají kolem 15 000. Pokud chceš navíc hotel vhodný pro děti, skluzavky atd, ceny rapidně rostou.
Píšeš, že máš dvě děti. Pokud jsou starší dvou let, nikdy nebudou zdarma, ale zaplatí minimálně letenku. Koho toho téma zajímá, napsala jsem obšírný článek, najdete na mém profilu. A letenka do klasických letních destinací stojí okolo 9 000 Kč.
Pokud se tedy váš rozpočet na dovolenou pohybuje kolem 26 000 Kč (počítám 2 x 13 000) na letecký zájezd nedosáhnete. Lze vyjet vlastní dopravou. A jsou i jiné možnosti než Chorvatsko. Třeba taková Itálie, konkrétně Toskánsko není daleko, není příliš Čechy objevené a lze najít ubytování v kompletně vybavených mobilních domech (se sociálním zařízením, klimatizací, kuchyňkou) za slušné ceny. (v sezóně kolem 22 000, v červnu a zaří kolem 12 000 Kč) Doufám, že jsem pomohla.

elvira
1. dub 2014

Já nějak nevidím důvod jet k moři s malými dětmi, když na to nemám... To si raději zaplatím třeba termály se vším všudy - děckám je jedno, jestli se čabrají ve vodě tam nebo několik set kilometrů dál, navíc když se něco po.... , sedám do auta a jedu domů...

petra0401
15. kvě 2014

Dítě zdarma není,vždy platíte min.letenku dítě má zdarma "pouze pobyt a stravu"
Nám se podařilo sehnat akci DUBEN 2dosp.+dítě zcela zdarma tudíž za 0,-kč od Fischera,možná se nějaké ještě dají sehnat,ale většinou se u těchto akcí zvedne cena za dospělého.

emil22
22. kvě 2014

Ahoj. Dle mého názoru se letos poměrně vyplatí Turecko. Naopak co mi přijde že stále zdražuje, je Řecko, ale hlavně Bulharsko. Jinak jak psali jiní, ideální je hlídat různé last minute nabídky. Ne všechny se ale vyplatí. Pár zájezdů se dá chytit třeba tady: http://www.zamorem.cz/category/tipy-na-levne-za..., nebo na Cestujlevne, a pak i Invia nebo Dovolena v konkrétních sekcích. Tam mě ale mate to, že třeba z pražského letiště je cena o dost dražší než z Brna. Když jsme ale chtěli brno rezervovat, často nám řekli, že už je jenom Praha - samozřejmě za tu dražší cenu.

sirael4
22. kvě 2014

Já bych moře klidně vynechala. My nejezdíme, protože mi přijde krásněji tady. Mám raději aktivnější dovolenou, než ležet na pláži 🙂 Ale takovou radu asi nečekáš 😅
p.s. Myslím, že s dětmi se nemusí nutně k moři, aby si to užily. Sice jsem v dětství po moři toužila (asi hlavně vlivem toho, že jezdili spolužáci), pak když jsem ve 12ti byla poprvé, tak mě to zas tolik, jak jsem očekávala nenadchlo.