Kam k moři s dětmi za málo peněz?

pavlina05
11. led 2013

Ahoj!
Chtěli bychom letos zase k moři. Sháním levnou dovolenou...."za málo peněz hodně muziky 🙂 "
Chtěšla bych All incl.stravování, skluzavky a tobogany,zázemí pro děti,letecky.
Poradíte?
Jo a cenově za osobu tak max.13.000,- a dítě zdrama🙂 Máme 2!
No jsem zvědavá na vaše nabídky 😀

janak80
27. kvě 2014

My jsme si objednali ubytování v letovisku Živogošče Mala Duba v druhé polovině června. Vyšlo nás to pro 4 osoby jenom 7 280 Kč. Je to bez stravy. Jinak to lze objednat i s polopenzí. http://www.novalja.cz/chorvatsko/letoviska/leto...
Mimochodem 2 děti do 2 let jsou zdarma. Apartmány vypadají pěkně, již se moc těšíme…

laetti
4. únor 2015

janak80: můžu vědět jak jste byli na dovče spokojení? Taky se tam chystáme. 🙂 Díky

rencaf
21. kvě 2015

Tak za peníze, které nabízíš budeš mít ideální dovolenou v Čechách s plnou penzí 😉 Dvě děti zdarma nikde nečekej a za 13000 pro jednoho i s letenkou ?! 😀 Chvíli jsem přemýšlela, jestli si neděláš srandu 😀

renap
21. kvě 2015

Letíme s Blue-style na Djerbu,máme dítě úplně zdarma a byla i sleva na First moment. Známý,co letí s námi,měli zdarma obě děti,ovšem kupováno na začátku listopadu.máme konec června 12 dní a stálo to 17tis,ale termín na začátku ,jenom na týden byl za 13,00. Takže to jde,beze srandy.

elu
21. kvě 2015

tunis pres nemeckou cestovkou, odlet z vídně i za 6 tis. all in....s detmi jsi vetsinou jen v resortu, tak bych se nebala ani toho tunisu...kterej je ale jen tak mimo řeč v africe a ne v asii, jak tu někdo psal 🙂

lucienne11
1. čer 2015

My máme super zkušenost s tímto místem http://www.apartman-hvar.cz/ cena necelých 900 korun na osobu za noc (pro dvě osoby). Každoročně se vracíme. Rozhodně bych nešla do spárů cestovky. Majitelé jsou Češi, takže pokud je to pro někoho nové jet bez cestovky, tak se s nimi dá v pohodě domluvit. Není důvod se bát jezdit na vlastní pěst.

barinkas
1. čer 2015

paní má děti 4a 6 let, dle medailonku. Takže bych to moc na dítě zdarma neviděla.... Letenku každopádně zaplatí. Nejlevněji určitě vyjdou last minute, ale výběr už není zas tak super a ne každému to sedí...

veverka.terka
2. čer 2015

já bych to viděla tak jedině na last minute, 13 tisíc na osobu s all inc. je docela málo bych řekla....přeji hodně štěstí při hledání 😉 🙂 my letíme do Bulharska, bylo nám doporučeno jen se snídaní, že je tam levno, takže pak budem chodit na jídlo do restaurace ve městě. tak sem taky zvědavá, jak budem spokojení. a dcera má 2 roky a 4 měsíce platí celou letenku.

aklus
8. čer 2015

Letíme do Bulharska od Neckermanna, cena 2 dospělí a dvě děti 7 let 42 tis, polopenze, first minut.

verjanja
9. čer 2015

Já si naopak myslím, že každé moře pro děti je velké plus. Tedy z pohledu mě, jako rodiče. Od malička neznáme neúčast ve školce ani ve škole . Syn měl jedinkrát atb někdy v 6.tř., dcera nikdy. Mínus je to z hlediska dětí, protože ostatní bývají nemocní a můžou se ulejvat. Ale čím méně prodělají človíčci v dětství onemocnění, a čím méně je budeme ládovat lékama, tím lépe pro jejich budoucnost.
Takže alespoň 1xročně k moři na co nejdéle to jde. Kdybych na dovolenou měla 26tis., tak volím Chorvatsko autem a tato částka bude stačit.

veronicka89
10. čer 2015

Ono zalezi jak chytnes 🙂 my uz byly aji v 4* hotelu sice jen na tyden a stalo nas to s all incl. a vsema transferama letecky 6.500 to se nam jeste rodina smala ze tam za ty penize ani nedoletime 😀 a doleteli jsme ...

Takze moje rada je - pokud ti nevadi asi mesic pred planovanou dovolenou sedet dny a noci u PC urcite do 13 .000 na osobu najdete krasnou dovolenou 🙂 chce to hlidat ceny - koukat se i na nove postavene hotely - nabizi vetsinou obrovske slevy ...
A taky se koukat na nemecke cetsovky - jinak v tehle cene a jak rikas za malo penez hodne muziky ( dobre jidlo, ciste more, tobogany atd sezenete podle me jen tunisko a turecko - takze bych uprednostnila Turecko .

jak tady padaly 42.000 Bulharsko - no to byhc treba nejela ani nahodou za ty prachy - to jsme byli na 13 dni na Kanarech v 5 hevzdickovem hotelu 😀 s all incl !!!!

Ale jak se tak koukam s 2 detma zdarma uz by mohl byt problem 🙂 - max s tim ze budou deti platit pulku tzm.
dospely 2x - 11.000
deti 2x - 5.500

🙂

A pokud bych nenasla nic - tak jinam nejedu - ptz to ze si doma navarim pojedu s konzervama do chorvatska tam budu deckam kupovat predrazenou zmrzlinu a piti ( kdyz se to spocita vyjde to pak jeste draz ) a jsem sluzka ktera vari a uklizi - to pro me neni dovolena - to uz bych radsi zaplatila - to slovevnsko , nebo madarsko treba a pojedu s detma pristi rok 🙂

lennus
10. čer 2015

Byli jsme na Kosu v hotelu Apollon/Boheme s all incl., moc fajn, doporučuju!
Jinak máme rádi Slovinsko, je to i celkem blízko autem. 😉

jitule1989
23. čer 2015

My jsme teda meli vyrazit na kretu, all inc.hotel hned na plazi za 11.000kc od CA invia, zajistujeme si dovolenou vzdy pres invii uz nekolik let.. bylo to teda v cervnu, ale to uz je na koupani pohoda.. nakonec jsme to stornovali, nevedeli jsme jak dopadne ivf no a ted jsme v chorvatsku :D koupeme se.i tady.🙂 za me je urcite lepsi posetrit na dovcu u more, detem je jedno kde se.koupaji, ale rodice take.potrebuji dobit baterky..🙂 mejte vsichni krasnou dovolenou 🙂

blauen
23. čer 2015

Zašla bych si do Invie nebo do nějaké jiné cestovní kanceláře tam Vám sestaví dovolenou na míru nebo aspoň pomůžou s výběrem. Dá se sehnat i za cca 13.000,- ale to jsou země, které jsou méně bezpečné a žádáné pro tento rok, jako je Tunis, Egypt....Jinak přeji hodně štěstí při hledání.

soda365
23. čer 2015

Ahoj, nečetla jsem všechny příspěvky, ale přesto se mi zdají parametry tvé zadané dovolené pro 4 lidi nereálné.. Myslím, že děti jsou zdarma jen do 2 let věku a potom za ně vždy něco zaplatíš.. Já nepracuji v cestovním ruchu, ale to co hledáš se mi prostě najít nepodařilo.. Hodně štěstí při hledání..

lenka0283
23. čer 2015

Baby poradte nejaky lacnejsi apartman v talianksu bez stravy s vlastnou dopravou.Chceme len dcerku 4 rocnu zobrat k moru nic extra 🙂Najlepsie v Bibione keby bolo..boli ste niektora? 🙂

medwidkowa
30. čer 2015

Ten, kdo se nebojí do Tunisu je naivní nebo lépe řečeno neinformovaný, do Tunisu s dětmi? Nikdy, ani sama ne, zrovna dnes říkal v rádiu novinář, jak muslimové v Tunisu nenávidí a pohrdají hoteliéry u moře. A to z důvodu toho, že nám v jejich očí slouží a ponižuje je to. Tyto útoky se budou opakovat. Pak mám kamarádku animátorku v Hannametu a ta jak byla ze začátku nadšená jejich usměvavým a ochotným přístupem, po čase zjistila, že je to maska, že je vše jinak, Hodně menších teror.útoků mezi tunisany se ani nedovíme, vláda se to snaží utajit kvůli turizmu.
Já znám dost dobrých stránek s last zájezdy, ale s odletem z Polska za hubičku, jenže problém je odlet hned další den.

maru35
23. pro 2015

Souhlasím s blauen , dovolená se dobře hledá přes invii nebo i etravel, ale je vždycky něco za něco. Např. máte děti zdarma, tak je cena pro dospělého úplně někde jinde. Tady jsem našla nějaké hotely v různých zemích - tak pro představu na léto: http://www.etravel.cz/novinky/255-dovolena-s-de...

ivikko
21. led 2016

Sol Nessebar Bay v Bulharsku,jedeme od Fischera za 13tis na osobu ,dítě zdarma,ale rezervovali jsme už v prosinci,zkus si vyhledat na cestuj.cz,mám pocit že do konce ledna to nabízí i student agenci za 13500,jedeme 28,6 je tam už teplo a moře bylo také teplé...je to all inclusiv a v ceně je zdarma aqvapark..zbytek si prostuduj v nabídce.....v Bulharsku je levno a hlavně bezpečno....

anetap
25. únor 2016

Potvrzuji to, co Ti píše cesty s dětmi, za ty peníze apartmány- je to i lepší, než jeden hotelový pokoj, kde se budete tísnit čtyři, lepší mít oddělenou ložnici, kde si děti přes den mohou pospat, v takových apartmánech máte vybavenou kuchyňku, takže je to rozhodně pohodlnější, než hotel. Navíc all inklusive za tak nízkou cenu stejně nebude nic moc a je otázka, zda to bude pro děti vodné, mohu doporučit např. http://www.greece-tours.cz/recko/olympska-rivie...

milaketzlova
3. dub 2016

Mohu doporučit s čistým svědomím www.karavanypag.cz . Dětské hřiště, pozvolný písčitý přístup do moře, 10' do městečka, absolutní klid, vstřícný spolumajitel-Čech. Čerstvá zelenina od domácích....

kockopes2724
3. dub 2016

do 13 000kč letecky a all inclusive to asi těžko 😀 , maximálně jen pro jednu osobu 😎 ,ale co se týká aquaparku a levné dovolené můžu doporučit http://www.cherry-tour.cz/destinace/chorvatsko/... hledala jsem loni levnou dovolenou tak jsem nakonec našla tohle, je to levné i když ubytování nic moc, ale vzhledem k ceně se bohužel nedá očekávat větší luxus, ale v areálu je aquapark a letos nově pro klienty vstup zdarma

modrofuzik79
10. dub 2016

bulharsko v lednu 🙂

martin41
13. dub 2016

Ahoj, my vyrážíme do Bulharska po vlastní ose. Jedeme několika auty. Bydlíme ve vilkách. Cenově to vychází na cca 9 tis. na osobu. Stravu neřešíme, dáme si co vidíme a na co máme chuť.

mysicka2008
22. čer 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Ahoj no nejsem si jistá jestli bych s dvěma malýma dětma, chtěla absolvolat letecky dovolenou. Ale je pravda, že pokud na to jste již zvyklý tak asi žádný problém. Mě osobně se nejvíce líbí destinace jako jsou Turecko, Bulharsko, Řecko, Dominikánská Republika, ale ani Itálie nebo Chorvatsko není k zahození. Pokud chcete levnější dovolenou volila bych spíše než letecky třeba osobním automobilem. V tom případě bych se podívala po zájezdech do Itálie či Chorvatska. Nápomocná vám může být cestovní kancelář Atlantika 🙂 http://www.atlantika.cz/

petusino
25. čer 2016

Ahoj Mysicko, dívala jsem se na stránky CK Atlantiky, my bychom chtěli do Chorvatska, ty s nima máš osobní zkušenost? Hlavně mě zajímá jestli se vyskytly nějaké problémy (případně jaké) a jestli je Atlantika opravdu aktivně řešila... díky

hejsa
2. srp 2016

Pavlínko,letos -podle mého-je dobré Bulharsko,Slunečné pobřeží,letecky.Kupte last minute a máte to finančně dobré.Samozřejmě je dobré i Chorvatsko,ale letecky? To se lítá z Ostravy do Splitu/pokud vím/ a potom veřejnou dopravou... 😵

marieggg
30. srp 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Ahoj 🙂 Doporučuji Bulharsko. Je to tam pěkné a ne moc drahé. Zkus mrknout tady http://www.cestolino.cz/dovolena/bulharsko/f/sl:2/ na last minute zájezdy a určitě tam najdeš nějaký all inklusive ještě levněji, než máš představu. My tam vždycky našli zájezdy za úplně snové ceny. Jen to vyžaduje být připraven rychle odjet. 🙂 Přeji hezkou dovolenou!

leskie23
10. bře 2017
Uživatel leskie23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od leskie23.

My jsme takhle jeli přes http://www.spanelsko-allinclusive.cz/ do španělska se třemi dětmi. Vyšlo to přibližně jak říkáš. Díky allinclusive jsme si mohli dát i nějaké ty koktejly a neprodělali na tom. Děti se vyblbli na takových těch nafukovacích vodních atrakcích my si užili klidu a míru. :D Takže dovolená k nezaplacení za malé peníze