• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam k moři s ročním dítětem?

1. dubna 2014 
Kam k Mori s ročním dítětem?
2. led 2014 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na tom, v jakém ročním období... Teď? Na jaře? V létě? Na podzim?
2. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem s tříměsíčním ve francii :o) A za mně super...
2. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co třeba Mallorca?
3. led 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme zkusit Itálii. Ale malému bude v létě už rok a půl..
4. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s prvním synem byli na Mallorce když mu bylo 13 měsíců a o rok dýl v Turecku. Nyní bude mladšímu v létě přes rok a rádi bychom Řecko, Kypr nebo Tunis. Když se dodržuje hygiena dá se jet ledaskam.
9. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly na dovolené v Řecku s rok a čtvrt letým dítětem. Konkrétně Zakyntos bylo to fain. Byly jsme i na Rodosu a tam bych jela taky bez problémů. Kam bych se s dítětem nevydala je Egypt, Tunisko a některé hotely v Turecku ( zde hodně záleží na hvězdičkách).
9. led 2014 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni to sice more,ale skvelou dovolenou jsme si s prckem uzili v Sarvaru v Madarsku. Skvele ciste termaly uzpusobene pro rodiny s detmi,kryty Detsky svet se spoustou atrakci,hotel primo propojeny s laznemi. - Parada.
9. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja byla poprve s malym v Chorvatsku, to mel 7m. Pak v Egypte kdyz mel 9m a naprosta pohoda. Kdyz je to kvalitny hotel a clovek dodrzuje urcita pravidla, tak si myslim,ze uplne v pohode.. vetsi obavu jsem mela spis z te cesty do Chorvatska nez z pobytu v Egypte, protoze jsme byli v hotelu nami xkrat ozkousenem a nikdo tam nikdy nemel zadne strevni potize ani nic jineho..
9. led 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leushka můžu mít dotaz jak jste to v Egyptě řešili s přípravou jídla pro mimi? Používali jste "jejich" balenou vodu nebo se tam dá sehnat někde kojenecká? :slight_smile:
2. únor 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jestli nějak pomůže, našla jsem tento článeček: http://www.hotelove-recenze.cz/vite-jaka-je-nejlepsi-dovolena-s-detmi

Píší tam i o Mallorce a hotelu Playa Garden, kde jsme byli od Fishera s prckem 1,5 roku, a naprosto perfektní!
3. únor 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krysulka pouzivala jsem jejich balenou a tu jeste prevarila v konvici :slight_smile:
5. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leushka děkuju, to je dobrý nápad :slight_smile:
5. únor 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 13m Spanelsko Costa Del Maresme hotel Mar Blau a pohoda, v 16 m Chirvatsko Istrie hotel Delfin.... oboji super, Spanele deti maji moc radi... moc jsme si to uzili....
6. únor 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letadlem muzu vrele doporucit kanarske ostrovy -pro deti uplne idealni. My tam letos jedem uz popate. Poprve jem tam byla tehotna,sesynem pak vpuli roce a wted s dcerkou cca ve 4mesicich
26. únor 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v plánu dovču do Itálie.
26. únor 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “inzerce - propagace vl. fb a komerčního blogu”
16. bře 2014 ve 21:02 • evaszo
Pokud to rodinný rozpočet dovolí, přikláněla bych se k letecké dovolené. Dají se najít vhodné lokality i hotely na Řeckých ostrovech, Turecku, Mallorce. Naopak, jak už zde bylo řečeno je lepší se vyhnout mimoevropských destinacím typu Egypt a Tunisko. Je tam jednak příliš horko a hygienické standardy hotelů nejsou tak vysoké jako v Evropě.
Je dobré vybrat jednak kvalitní hotel podle recenzí předchozích klientů a také ten, který je na děti připravený. To znamená dá se vyžádat dětská postýlka, je blízko pláže, má oddělený bazén pro děti atd.
1. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek