Kam k moři s ročním dítětem?

misutkovi
2. led 2014

Kam k Mori s ročním dítětem?

lucieandrlova
2. led 2014

Záleží na tom, v jakém ročním období... Teď? Na jaře? V létě? Na podzim?

anetka1701
2. led 2014

Byla jsem s tříměsíčním ve francii :o) A za mně super...

hanny85
3. led 2014

co třeba Mallorca?

mony81
4. led 2014

My chceme zkusit Itálii. Ale malému bude v létě už rok a půl..

hhelik
9. led 2014

My s prvním synem byli na Mallorce když mu bylo 13 měsíců a o rok dýl v Turecku. Nyní bude mladšímu v létě přes rok a rádi bychom Řecko, Kypr nebo Tunis. Když se dodržuje hygiena dá se jet ledaskam.

adelaslaba
9. led 2014

My jsme byly na dovolené v Řecku s rok a čtvrt letým dítětem. Konkrétně Zakyntos bylo to fain. Byly jsme i na Rodosu a tam bych jela taky bez problémů. Kam bych se s dítětem nevydala je Egypt, Tunisko a některé hotely v Turecku ( zde hodně záleží na hvězdičkách).

kamino
9. led 2014

Neni to sice more,ale skvelou dovolenou jsme si s prckem uzili v Sarvaru v Madarsku. Skvele ciste termaly uzpusobene pro rodiny s detmi,kryty Detsky svet se spoustou atrakci,hotel primo propojeny s laznemi. - Parada.

leushka
9. led 2014

Ja byla poprve s malym v Chorvatsku, to mel 7m. Pak v Egypte kdyz mel 9m a naprosta pohoda. Kdyz je to kvalitny hotel a clovek dodrzuje urcita pravidla, tak si myslim,ze uplne v pohode.. vetsi obavu jsem mela spis z te cesty do Chorvatska nez z pobytu v Egypte, protoze jsme byli v hotelu nami xkrat ozkousenem a nikdo tam nikdy nemel zadne strevni potize ani nic jineho..

krysulka
2. únor 2014

@leushka můžu mít dotaz jak jste to v Egyptě řešili s přípravou jídla pro mimi? Používali jste "jejich" balenou vodu nebo se tam dá sehnat někde kojenecká? 🙂

janickek
3. únor 2014

Ahoj. Jestli nějak pomůže, našla jsem tento článeček: http://www.hotelove-recenze.cz/vite-jaka-je-nej...

Píší tam i o Mallorce a hotelu Playa Garden, kde jsme byli od Fishera s prckem 1,5 roku, a naprosto perfektní!

leushka
5. únor 2014

@krysulka pouzivala jsem jejich balenou a tu jeste prevarila v konvici 🙂

krysulka
5. únor 2014

@leushka děkuju, to je dobrý nápad 🙂

ija1
5. únor 2014

ve 13m Spanelsko Costa Del Maresme hotel Mar Blau a pohoda, v 16 m Chirvatsko Istrie hotel Delfin.... oboji super, Spanele deti maji moc radi... moc jsme si to uzili....

martinaj23
26. únor 2014

Letadlem muzu vrele doporucit kanarske ostrovy -pro deti uplne idealni. My tam letos jedem uz popate. Poprve jem tam byla tehotna,sesynem pak vpuli roce a wted s dcerkou cca ve 4mesicich

sweet81
26. únor 2014

My máme v plánu dovču do Itálie.

evaszo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaszo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cestysdetmi
1. dub 2014

Pokud to rodinný rozpočet dovolí, přikláněla bych se k letecké dovolené. Dají se najít vhodné lokality i hotely na Řeckých ostrovech, Turecku, Mallorce. Naopak, jak už zde bylo řečeno je lepší se vyhnout mimoevropských destinacím typu Egypt a Tunisko. Je tam jednak příliš horko a hygienické standardy hotelů nejsou tak vysoké jako v Evropě.
Je dobré vybrat jednak kvalitní hotel podle recenzí předchozích klientů a také ten, který je na děti připravený. To znamená dá se vyžádat dětská postýlka, je blízko pláže, má oddělený bazén pro děti atd.