Kam na dovolenou s 2 letým capartem?

ladaa20
25. črc 2012

Ahojky chci se zeptat na vaše zkušenosti kam na dovolenou s dvouletym ditkem.Planujem přišti rok dovolenou u moře malemu budou 2 roky tak kam je nejlepši jet? Chorvatsko,Španělsko,Řecko,Italie,Tunisko?Poradte jaka destinace je nejlepši popřipade hotely oblasti v ni pro tak male ditě?Je lepši letět nebo jet autem(je mi jasne,že někam se da jen letět).Jak vam ditka zvladali cestu vzit ssebou golfky neměli problemy s mistni stravou? Dik za odpovědi ptam se užted jelikož je čas dovolenych a každy to ma čerstvě v paměti .-D

veruska007
25. črc 2012

Já bych jela kamkoli, kromě Egypta a opatrná bych byla v Tunisku. V těch zemích hrozí průjmy z jídla a vody, u dítěte bych se bála dehydratace. Co Turecko? Kamarádka si velmi chválila. Evropa je dražší a mě osobně víc láká exotika 😉. Jinak dvouletý chlapeček je už v pohodě, teda aspoň s tím naším už se dalo podniknout skoro všechno.

ladaa20
autor
25. črc 2012

@veruska007 Ahojky i Turecko stoji za zvaženi napsala jsem co mě tak napadlo do Egypta bych taky nejela o Tunisu uvažuji jen tak, tak se ptam jestli měl někdo nějake problemy když jsme tam byli před 3nebo4 rokama tak jsme žadne zaživaci problemy neměli a moc se nam tam libilo stejně nakoupim hafo leku na ruzne potiže co kdyby nahodou mě taky vic laka exotika,ale vic uvažuji o evropě přece jen zdravotni zařizeni a dostat se domu v připadě nějakeho zavažnějšiho problemu je jednodušši alespon myslim vyjde to sice draž ,ale zase ne o moc

veruska007
25. črc 2012

@ladaa20 Já mám Tunisko moc ráda, nejraději okolí Mahdie. Ale manžel tam měl teda vždycky velké průjmy a z našeho zájezdu je mělo tak 50 % lidí (no, sestra byla v Egyptě a tam teda bylo zle snad všem). Nicméně tam mám kamarádku a pořád jsou tam politické nepokoje. Tak bych to zatím asi neriskla... i když jsme tam teda zvaní na svatbu. Byla jsem v Hammametu, a tam se mi nelíbilo (moc lidí, moc komerční). Ještě se mi líbilo Maroko, ale tam teď taky není bezpečno. Za současné situace bych asi jela do Turecka. Chorvatsko, Francie a Itálie mě nelákají a Španělsko je docela drahé. S tou kvalitou lékařské péče by to mělo být jakž takž dobré všude, stejně hlavní léky budeš mít s sebou. Kamarádka byla u dr. v Řecku a nadšená z toho nebyla... a to je to Evropa.

nikke11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz