Kam na dovolenou s 8mi měsíčním miminkem?

nilita
12. čer 2007

Moc Vás všechny zdravím, potřebovala bych tip či poradit ,kam v létě zamířit na rodinnou dovolenou s 8měsíčním mimískem.... Moře??? nebo Zůstat u nás v ČR?? 😕 😕 Dle vlastního názoru to vidím na ČR..ale nevím kam, poradte prosím... Díky za všechny příspěvky... 🙂 😉 🙂

jjitulina
12. čer 2007

Ahoj nilito,já jsem moře letos zavrhla.Bála bych se,že bych si to s miminem neužila.Ikdyž znám lidi,co jezdí k moři i s menšíma dětma.My pojedeme letos na pronajatou chatu nebo chalupu do Jizerských hor.Už jsme tam jednou byli a moc se nám tam líbilo,jen vyměníme místo.Krásně je i v Jižních Čechách.No ono je vlastně hezky skoro všude,když jedeš s někým kdo ti neleze na nervy a chcete se užít dohromady 😉 Já už se na dovču moc těším 🙂

unka7
12. čer 2007

Ahojky Nilito,

mi taky ještě nejsme plně rozhodnutý, ale asi to zkusíme k moři. Myslím si, že naše malá to zvládne a společně si to užijeme. U nás jsou taky dva tábory. Ale já si myslím, že to dětem prospěje na chvilku změnit prostředí. Čechy mám ráda, ale moře je moře. Podle mě je to spíš na rodičích, co oni zvládnou, a ne na dětech. Mi jsme mysleli, že by jsme letěli buď do Itálie, Chorvatska nebo Řecka, přece je tom jenom blízko a ta cesta není, tak dlouhá. Kam chcete vy?

nilita
autor
12. čer 2007

Ahoj holky,
jjitulino a unko7- jižní čechy nad těma jsem přemýšlela ,jako první a i nad mořem.... dnes jsem našla pár odkazů ,jak na čr ,tak i na moře..... juknete na Mimísek.cz nebo na dovolená s miminkem... moře vypadá fajn,ale zas docela peněžně nevim nevim... pak jsem tam našla Šumavu... super hotýlek přímo uspůsobený i pro ty nejmenší.... ,tak nevím nevím já osobně bych se cítila i na moře,ale bojim se toho ,že fakt si toho moře užít nestihnu,tak jak bych chtěla... 😕 😕 Já strašně miluju čr ,lesy a přírodu,tak se juknu na nějakou tu chatičku či chalupu k pronájmu.... holky já jsem z toho blázen..... a jedete jen vy nebo nějaká parta známejch???? Já právě nevim,jak bych to zvkládla s manžou..... někdy mi až moc leze krkem doma matož na dovče....ví te co myslim odreagování popřípadě i s přátely.... 😝

jjitulina
12. čer 2007

My jedeme na dovču sami,vystačíme si.Příští rok už chceme k moři a to pojedeme se známými.Ten odkaz mi nějak nenajel 😲 Šumava je nádherná,dá se tam krásně výletovat.Moře je moře,to jo,ale já bych si to asi s mimčem fakt neužila.

nilita
autor
12. čer 2007

Jasný, s tím souhlasím 😉 tady je ještě jednou Mimisek.cz

nilita
autor
12. čer 2007

Už by to mělo jít. 🙂

jjitulina
12. čer 2007

tak to vypadá dobře 🙂 Ve vašem případě bych asi jela s partou,abyste si nezkazili dovču ponorkou 😉 Ale třeba by vám zrovna bylo samotným fajn.Tak přeju krásnou dovolenou,at už se rozhodneš jakkoliv 🙂

nilita
autor
12. čer 2007

já to vydim tak,že pojedem samy..... nápodobně přeji krásnou dovču

kebertova
12. čer 2007

Nilito,my jedeme okres Benešov do Chocerad je tam rekreace.Taky mám 8 měsíční mimčo. 🙂 😉

nilita
autor
12. čer 2007

Díky za typ... juknu na net.. abych se něco Benešově dozvěděla 😉 😉 😉

kristi
12. čer 2007

Nilitko, ja bydlim v Čerčanech,t o je 7 km od Benešova a kousek od Chocerad, je to tady super..reka, vodaci atd... 😎

nilita
autor
13. čer 2007

Ahoj Kristo,fakt??? Tak to slyším na Benešov jen samou chválu!!!! 😉 😉

tlapicka
13. čer 2007

Ahoj Nilito, urcite bych byt vami vyrazila, kam se vam chce. Souhlasim, ze to zalezi na rodicich... Kazda volba bude spravna, jen bacha aby to more nebylo v moc exotickych krajich, to by mohlo byt pro mimi nebezpecny.

nilita
autor
13. čer 2007

Ahoj tlapicko,to je jasný... já bych se cítila,jak na moře tak na Čr... zatím nevím,co vyhraje.... 😕

evaje
13. čer 2007

Ahoj holky, jen jsem vám chtěla říct, že to moře je sice bezva pro rodiče, ale pozor s mimískama. Do 1 roku má mimi nedovyvinutou termoregulaci a může se snadno přehřát. I v našich podmínkách. Proto by neměli ani na sluníčko. My se loni taky rozhodovali, ale představa, že tvrdnu v klimatizovaném pokoji u moře a čekám až poleví vedra 😝 mě odradila.Uživali jsme si léto na slovensku a v Jeseníkách 😎 . Super! a malej byl v poho. Však to zvažte, ale za risk to asi nestojí, že? Do puberty si u móře ještě s dětmi užijete... 😉 😉

petramina
19. čer 2007

Ahoj, nedávno jsme se vrátili z dovči u moříčka, kde jsme byli s ročním prckem. Vybrali jsme Kanáry a bylo to naprosto báječný. Počasí bylo fajn, od rána a až tak do 16 hod. bylo příjemně, tak akorát, pak teploty stouply, že bylo na sluníčku tak okolo 30 stupňů, ale jelikož tam furt pofukoval větřík, dalo se to v pohodě vydržet a večer bylo občas i chladno. Malej to zvládal naprosto bez problémů a myslím si, že se mu tam i líbilo. Celej den jsme byli venku, buď u moře nebo u bazénu, na procházce, na výletě, ... Prostě jsme si to tam užívali. A jestli to příští rok vyjde, jedeme k moři zase. Léto budeme trávit na chatičce, kde je moc krásně, ale jak psala unka, moře je moře.

andrealiskova
5. zář 2009

To my jsme letos v létě nikde nebyli, ale doufám, že si to vynahradíme v zimě.

bubisek
13. čer 2011

Ahoj,
tak bych chtěla obnovit tuto diskuzi.
Mame 8-mesicni dvojcata a radi bychom v lete na dovolenou nekam do CR. Nejlepe na Sumavu.
Nejake detske koutky nas jeste neberou,natoz nejaky detsky program.
Radi bychom nejaky ozkouseny penzionek se zahradkou nebo mensi hotylek pristupny detem.
Nemate nejaky tip?
Diky moc.

janneufuss
23. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.