Kam na dovolenou s ročním dítětem? V ČR i zahraničí

dadka2
6. kvě 2010

Ahojky ženy a maminy, nemáte nějaký tip na pěknou dovolenou s batolátkem, kterému bude v létě rok a čtvrt? Klidně v Čechách i v zahraničí. Předem díky za tipy!

hlavinka
7. kvě 2010

Ahojky, hezka je Trebon. Pokud jezdite na kole, je tam rovina a trasy nejsou moc dlouhe, takze se to da i s deckem. A taky se tam tedy da hodne s kocarkem, kdyz jsou vsude upraveny cyklotrasy. Daji se tam krmit kapri v rybniku Svet, taky kaceny, to je super. Takze u nas v CR jednoznacne vede Trebon.

dadka2
autor
28. čer 2010

Já pocházím od JH, tak to bych jela na dovču vlastně domů🙂, ale přesto díky!

trpezliva
7. črc 2010

http://www.vsemina.cz/#
ahojte, mate prosim vas niekto skusenost s tymto hotelom??? Ideme tam v lete, uz som to zarezervovala a musim zaplatit zalohu ale napadlo ma, ze sa najprv spytam, co si o tomto mieste myslite. Vyzerate to celkom baby friendly, maju aj ihrisko, bazen...a cenovo to na tyzden tiez vyjde lacnejsie ako inde.
Dik za vsetky postrehy. 🙂 🙂

gabin6
16. črc 2010

Ahoj, já pocházím ze Soběslavi a byli jsme v Poděbradech a pak ve Vranově nad Dyjí. Syn byl spokojený a my též. Jezdili jsme na kolech. Jestli budeš chtít tipy na ubytování, tak stačí napsat.

rozarka7
30. srp 2010

Ahoj, doporučuji Relaxační lázně v Jablonci, klid, pohoda, hodně tipů na výlety, nedaleko přehrada. Možnost si dát i relax. procedury, mimi ti pohlídají, po dobu kdy budeš na procedurach. Jo a skvělý a příjemný personál 🙂 www.relaxace.com

lenkahouska
30. zář 2010

Doporučuji penzion Agáta v Českém ráji.
Je to nádherný kraj a penzion se skvěle vybavený pro děti. Mrkněte co vše mají v nabídce,
a to za slušnou cenu. Jen je tam hodně dopředu plno,tak to chce bloknout včas.

Lenka

mammulka
14. zář 2011

mohu vřele doporučit - www.dumalois.cz

florentina
6. črc 2012

@trpezliva Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaký byl pobyt v hotelu Všemina? Já jsem právě našla toto ubytování a vypadá to moc pěkně, tak by jsme tam rádi vyrazili. Bylo něco, s čím by jste byli vyloženě nespokojení?
Děkuji, FLo

myskin
6. črc 2012

Ahoj, tak já chci s dětmi příští rok do penzionu Šnek www.snekin.cz, doporučovaly to maminky na jiném diskuzním fóru. Letos jedeme pouze na chalupu.

terinda
10. črc 2012

Ahoj, nemáte tip na pěknou dovolenou v Krušných horách? 🙂

bulinka
9. srp 2012

Taky bych chtěla jet do okolí Krušných hor nebo Modravy a nemůžu nic najít, nemáte někdo nějaký tip?