Kam na dovolenou v ČR za turistikou? Poraďte

lambadina
6. bře 2008

Vymýšlíme kam na dovolenou, chtěli bychom někam kde je hodně turistických tras, nějaké přírodní koupání (ale ne kemp na kempu, máme pejska...), nějaké hezké klidné ubytování... Poradíte? Kam jezdíte rády s rodinou vy? Děkuju za rady! 🙂 😉

pattie
6. bře 2008

lambadina: a odkud jste?
My jsme z Prahy a tak vyrážíme všemi směry, hodně do Jizerek, to je blízko, Šumava je pěkná... a hodně nás láká Morava (např. Bílé karpaty), ale to je šíleně z ruky 🙂 Mám spoustu tipů na ubytování, před 3 týdny jsme byli v penzionku v Krušných horách....

jabber
6. bře 2008

Šumava, Novohradské hory, Česká Kanada 🙂

musilka
6. bře 2008

Já bydlím v českém ráji u Sobotky to je takový střed - Kost, Humprecht, Trosky kousek do Jičína krásná příroda kdybys chtěla sehnat ubytování tak mi písni IP 😉

janinac
6. bře 2008

Jéé Musilko to ti závidím...já českej ráj přímo miluju. Nádherná krajina, super výlety..no prostě náádhera 😵 😵 😵 Letos se k vám zase chystáme a už se nemůžeme dočkat 😵 😵

musilka
6. bře 2008

janinac no vidiš a my si toho tady nevážíme 😅 a jezdíme zas na SLovensko 😅 Ale jo je tu hezky jen nikdo moc nevidí ty starosti - když je blbá zima tak jsme tu odříznutý když chcem něco předělávat nebo někdo chce stavět musí se hádat s ochranou životního prostředí je to složitý no ale zase krásný to je fakt... Stav se na kafe 😀

janinac
6. bře 2008

😀 musilko 😀😀😀 jooo beru tě za slovo a v červenci mě tam máš jako na koni 😀😀😀😀
a s tím okolo máš pravdu...tohle já prostě nevidím...já český ráj můžu fakt všem doporučit, tam je prostě nejkrásnější dovolená, ale bydlet tam bych nechtěla..už proto, že by se mi to zevšednilo 😎

musilka
6. bře 2008

janinac přesně to je ono. Na kost plakánkem chodíme každý měsíc minimálně 3x a prostě celkově už to tu máme prolezlí a dostali jsme se tam kamžádný jiný smrtelníci 😕 😅 Mám známý na Kosti jako průvodce a loni jsme se nechali propašovat na scientologickou seanci na Kost do katakomb. Jsou to neuvěřitelně dlouhé podzemní chodby prý sahají až do Libošovic do kostela jako úniková cesta.

musilka
6. bře 2008

Prostě když budeš chtít nějaký tip na výlet který není v průvodci ani na mapě tak řekni 😉 udělám ti technického průvodce 😅

ene
6. bře 2008

Pro milovniky rozhleden muzu doporucit nas vybezek - Sluknovsky. Je jich tu spousta, na vyslapy idealni, jen ta mesta tu jsou trochu zchatrala 😅

johanda
6. bře 2008

Český ráj - to je můj tip na super dovču v ČR

musilka
7. bře 2008

Tak vidíte všici k nám přijeďte já vám ukážu kde maj nejlepší pivko a zmrzku 😀

labut
7. bře 2008

ahoj musil. 😀

sosi
7. bře 2008

Ahoj, zkuste jižní Moravu (Pálava, Lednice, Mušov atd.) 🙂

macanet
7. bře 2008

Adršpach, Teplické skály u obojího jsou kempy, nebo ubytování v okolí hodně turistických tras a tipů na výlety 😉

musilka
7. bře 2008

labutko čusky 😀 ty nikam prosim tě nejezdi ať nám tady neporodíš 😀

jabber
7. bře 2008

souhlas - jižní Morava - okolí Valtic, Lednice - taky super 🙂

lada82
7. bře 2008

Cesky raj 🙂 tam toho je mraky
ale ta Jizni Morava je take uzasna!

eevvaa
7. bře 2008

My jsme si oblíbili Šumavu, už tam pět let jezdíme a je stále co objevovat, myslím tím nové turistické trasy. Jinak jsme byli v Prachovských skalách, rádi jezdíme do západních Čech do lázeňských měst, dvakrát Slovensko, láká nás spousta míst, ale ta dovča i penízky na to chybí. Letos jedem opět tradičně Šumavu, možná na víkend Český les... a v srpnu , když nám vyjdou penízky, tak asi pod stan někam naslepo.
Můžu říci, že Čechy jsou krásné a je spousta míst kam se vydat.

lambadina
autor
7. bře 2008

Holky, moc děkuju za tipy, jsme z prahy takže nikam to není daleko 😉

brnda
7. bře 2008

tak mi se chystame do českeho raje,tam je plno zajimavosti
a před 2 roky jsme byli v jižnich čechach a tam to bylo taky super

jenniffer
7. bře 2008

Já bydlím přímo v srdci Českého ráje. Je to vážně bezva místo na dovolenou, krásná příroda, skály, hrady, zámky, přírodní koupání,.... ale osobně budu raději, když sem nepojedete 😀. Mám to tu nejraději v zimě, když tu žádný turisti nejsou. 😀 😀 😀

musilka
8. bře 2008

jenniffer souhlas 😉 Já bydlím kousek od Sobotky 😉

iveta107
12. dub 2012

Ahojky, letos v létě chceme na Máchovo jezero a dělat po okolí výlety, ale netuším jestli Bezděz, Kokořín a Prachovské skály jsou dostupné s kočárkem?Byl tam už někdo s malým dítětem na dovče?

iveta107
12. dub 2012

Stále nikdo nepíše ☹ nechci zakládat novou diskuzi, ale asi budu muset abych se něco dozvěděla 😎

mikee
30. čer 2013

Cenově dostupnou dovču si můžete vybrat na turistickém rozcestníku Czechiatour.eu. Mají tam především nabídku soukromých chat a malých penzionů z celé ČR.

emmamina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
13. srp 2013

Poradím vám turistický ráj na přehradě Lipno.

annetniky
14. srp 2013

My jsme před 3 lety dali Krkonoše - okolí Špindlu - lehčí trasy s kočárkem, zbytek s manducou a maximální spokojenost. Někdo říká, že jsou Krkonoše přelidněné - nevím - když se nevláčíte zrovna na Sněžku, tak jsme mnohdy šli několik kilometrů než jsme narazili na člověka.