Kam pod stan s dětmi v ČR? Spíše jen Morava

Moc prosím všechny, nemáte tipa na nějaký super kemp, nejlépe Morava, ať to není daleko, když chceme jet jen a 4-5dní. At je tam ok sociální vybavení, vyblbnutí pro děti. Moc díky za tipy. Slíbili jsme dovču pod stanem a hledáme kam vyrazit.
blahova_andrea
8. črc 2013
asi bych si zkusila na tn.cz nebo jinde na nově najít reference od prázdninového inspektora a budeš to mít hezky po kupy...pokud to teda někde mají daný. já jen vím, že testovali loni a letos prý pokračují 😉 ale jasný, že zkušenosti od lidí, co tam fakt byli jsou k nezaplacení.
zamilovanadonej
9. črc 2013
Ale houby tn.cz, těm bych nevěřila nos mezi očima. Fakt popátrat v diskuzích- ale z oblastí bych jednoznačně jela na Pálavu k Novým Mlýnum, je to úúúžasné 😉
blahova_andrea
9. črc 2013
@zamilovanadonej tam je fakt krásně, to je pravda.
misana
25. únor 2014
@marguerite tvůj příspěvek je sice rok starý,ale kdyby jste chtěli vyrazit i letos,tak doporučuji kemp Vítkov-Podhradí 😉
Jezdíme každý rok a dětem se tam moc líbí...Super relax a příroda a cenově taky super
margueriteautor
25. únor 2014
@misana díky moc, letos se chystáme vyjet určitě zase, děti si přáli po lonském stanování spacáky od Ježíška, tak jsme už i vybaveni 🙂 Loni jsme nakonec byli na Nových Mlýnech a pak ještě jednou na Vranově.
medrin
24. čer 2017
@marguerite a kde na Nových Mlýnech jste byli? Mi chceme jet letos.. a nevím kam 😞 aby jsme se i v noci vyspali... Jinak na Vranově jsme jezdili jako svobodní a nepřišlo mi to moc lidné pro menší děti.. náš malý má 3,5 roku.
lovely_creature
24. čer 2017
@medrin spíš než Vranov tak Bítov.... V kempu pěkný bazény i pro prcky. Menší, klidnější
medrin
27. čer 2017
@lovely_creature děkuji našli jsme v Luhačovicích.. recenze úžasné a je to hned vedle přehrady a lanového centra 🙂 tak snad tam bude místo.