Kam s batoletem na Šumavu? Hotel / penzion?

luccii
29. říj 2010

Nevite o hotelu/ penzionu, pokud mozno s detskym koutkem/ hristem, bazenem... proste neco vhodneho pro 2rocni dite a ne predrazeneho (do 700 Kc za osobu se snidani)? Dekuju!

mamkamarketa
29. říj 2010

chlapy si udelali vikend s detmi na kvilde (penzion kvilda) stalo to 700 se snidani dite do 2 zdarma, venku maji hriste. ale pokud netrvas na sumave, tak mrkni na Hotelpeklo 😉

zmuzle
29. říj 2010

Ahoj, neznam z vlastni zkusenosti, jen si to lidi chvalili a tak to mam ulozene pro priste.

Sumavous tecka cz

yellowbanna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisa32
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wjerushka
29. říj 2010

V tom aparthotelu jsme byli na dovče a můžu jen doporučit. K dispozici je dětské centrum hned vedle hotelu, animační program, je to se s nídaní, pak je k dispozici ještě zahrada s bazenem. Určo aspoň na rpodloužený víkend, i když je to finančně náročnější. Přímo v těch Kašperských horách jsme pak objevili tento penzionek: Penzionwaikiki tecka cz, chodilijsme tam na obědy, vaří výborně. Bylijsme jen na zahrádce, zrovna bylo pěkně, tam mají dětský koutek. Jak to vypadá vevnitř nevím, ale dle jejich stránek víc než slibně. Pro nás každopádně zajímavá varianta levnějšího ubytka

martankas
29. říj 2010

Ahoj,nebo můžete zkusit v Kašperských Horách hotel Kašperk ,tam je i ten bazén... Dále pak je bazén v hotelu Srní na Srní 🙂 ale tam je to asi trošku dražší..... 🙂 snad něco vyberete a užijete si to 🙂 Teď je tady nádherně 😉

minea
29. říj 2010

Já zkušenost se Šumavousem mám. Pro děti skvělé, úžasné - zvířátka, dílnička, herna, bijásek - jen to mělo malou vadu, totálně nezvládnuté stravování. Kvůli tomu jídlu bohužel penzion nikomu dalšímu nedoporučujeme 😖 .

berruna
29. říj 2010

sice né Šumava, ale doporučuji několikrát ověřený Hotelpeklo 😉

rosanela
31. říj 2010

Ahoj, my jedeme letos sem:
Elsyndvur tecka cz

Je to kousek od Zadova, vevnitř bazén a dětský koutek, polopenze, venku svah na lyžovačku pro děti..slyšela jsem na to chválu, tak to chceme prubnout.. 😉

jaynee
1. lis 2010

Ahoj, my byli letos v rodinném penzionu Chata Kačerov, našla jsem mezi baby friendly ubytováním, a můžu jen doporučit. Je to úplně na samotě a tudíž pro běhání dětí zcela bezpečné, dělají tam i pobyty mateřských center a jsou otrlí 😀 , mají tam k půjčení hodně postýlek, u jídelny hrací kout, moc ochotní, během našeho pobytu počet dětí do deseti let převyšoval počet dospělých. A bezva polopenze, levná a dobrá. Jedinou slabinou jsou poměrně tenké zdi, takže hlavně večer, než všechna ta drobota usne, je tam všechno dost slyšet. Jinak ale vřele doporučuju.

hojda
1. lis 2010

tak já zase doporučuju Čeňkovu pilu

bonuse
3. lis 2010

Já doporučuju Hotel Rankl na Horské Kvildě.Super ubytování a mají dětské hřiště.Pak je taky super Elsyn dvůr,mají tam i koně🙂

dckami
3. lis 2010

Mohu vám z vlastní zkušenosti doporučit bezva ubytování v malé obci Světlík - penzin Obecná škola. Je to vybudováno v bývalé škole, super pokoje s příslušenstvím, minikuchyňkou, jsou zde k dispozici i dětské postlýlky. V penzionu je zachována tělocvična, malý bazének uvnitř. Krásná rozlehlá zahrada s dětským hřištěm a dřevěnou lodí na hraní pro děti, pro rodiče posezení u krbu nebo ohniště. Je zajištěn i rozvoz pizzy, pan domácí nám denně nosil i čerstvé pečivo. Byl to bezva prodloužený víkend. 🙂

akasamitni
21. led 2011

Ahoj, já velmi doporučuji pension Leonhard...(nýrsko)...je to samota, super cestičky bez aut i na kočárek, bazén, sauna....K pensionku patří velké stáje s koněma, kde se můžete pěkně procházet a koníčka si pohladit, venku dětské hřiště, pískoviště, u každého pokoje balkon, venku terasa a moc milej personál.

lela78
23. led 2011

Já doporučuju tento rodinný hotýlek Hotel-barborka ,je v malé vesničce skoro jak se říká na konci světa, vyžití pro děti veliké. Lipno přímo u hotelu, hory a vše ostatní nadosah. Nám se tam moc líbilo.

vendulkajj
25. únor 2013

Ahoj, my už třetí sezonu jezdíme s dětma do Areálu braníčkov. Pro děti je to jako stvořené, přes léto tam mají animační program a i hlídání dětí za opravdu božské ceny. Celý areál je oplocen, takže ráno děti vypustíme ven ( máme 3 a 5 let ) a vidíme je až na oběd 🙂 vždy si bereme plnou penzi, když zrovna jedeme někam na výlet, tak nám místo oběda dají druhou večeři. Pro děti je tam slaný bazén - náš malej je alergickej na chlor - no dokážou tam blbnout celý den. Jezdí tam hodně moc rodin s dětmi, čili si máme furt s kým povídat a děti ským hrát. Večer jsou vždy nějaké společné večeři, pokud máme chuť tak se vždy můžeme sejít třeba u společného grilování. Majítelé manželé Neuvirtovi, tomu dávají vše od srdce. Všechny informace jsou snad zde : http branickov cz/

lucinka34
27. únor 2013

Ahoj koukni na Marínu Orlík,Chrást u Záhořan,ráda to doporučuji,je to ideální pro děti a za supeer cenu

artemis3
27. únor 2013

U Lipna Penzion Daniela, sami mají děti, takže je tam hřiště a hlavně plno zvířátek. Dostupnost vlakem i autobusem.

junijuni
9. črc 2013

Vědět kam s malými dětmi se hodí vždycky tak k letošku trošku obnovím téma. My jedeme letos s dětmi do penzionu Gabreta (máme kluky 2 a 5 let) je tam bazén s málo chlorovanou vodou, wellness, zahrada s dětským hřištěm, dětský bazének s balonky, koutek s hračkami, malováním a žíněnkami. Půjčují i dětské postýlky. Cena je v sezóně 900 Kč/os/noc a je v tom i vstup do wellness.

janneufuss
23. črc 2013

Můžu doporučit ubytování v apartmánu na Lipně i malými dětmi " vaření vlastní v plně vybaveném bytě"

anitram18
23. črc 2013

Aparthotel Šumava....komplet baby friendly, nabízí i hlídání dětí

tarantule1
16. srp 2013

Ahoj, moc hezké ubytování s malými dětmi je v osadě Albrechtec u Zdíkova na Šumavě - ubytování Lutovsky.

terkavil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz