Kam s dětmi pod stan?

pajaaaa
5. bře 2014

Holky, prosím máte některá dobrou zkušenost, kam s dětmi ( 6 a 3 roky ) pod stan nebo do autocampu? Prostě vhodné pro rodinku s malými dětmi.... Díky 🙂

hofka1
5. bře 2014

Sedmihorky v Českém Ráji? Je to teda vyhlášenej kemp, takže plno lidí, ale je tam koupání, rybník s pískovou pláží, atrakce, vlaková stanice, výlety🙂

lv
5. bře 2014

Areál pod černým lesem Žamberk, jedem už po 5.

dolda
5. bře 2014

@pajaaaa jak píše hofka1 Sedmihorky, fakt super, výlety okolo super, zařízení kempu super nebo jsme teď byli na Liščí farmě v Krkonoších a taky luxus, krásný kemp, vyžití pro děti, výlety 🙂

pajaaaa
autor
5. bře 2014

Teda v tom českém ráji to vypadá parádně, díky. pokud jsou i další tipy, sem s nimi 😉

pajaaaa
autor
5. bře 2014

Klidně i Jižní Morava a Čechy

ipkh
5. bře 2014

Já doporučuji Safari kemp Dvůr Králové, kemp Relaxa Sloup v Mor. Krasu.

levata
7. črc 2015

nějaký další tip? koupili jsme stan a jsme natěšení na to ho použít i jinde než u babičky na zahradě🙂

teraolli
7. črc 2015

Doporučuji kemp Zákoutí v Deštné v Orlických horách. Kemp je čistý, malý, je tam zázemí, čisté umývárky, hezké vaření, možnost dát si jídlo do lednice, pračka. V kempu je i malý bazének 🙂. Pro dětí ideál. Byly jsme tam dvakrát a spokojenost.

zevina
7. črc 2015

Vranovska plaz, vyziti pro vsechny vekove kategorie, pekne koupani, pro deti klimatizovana hernicka, v tydnu animacni programy, tvoreni, loutkove divadlo, velke hriste, pujcovna lodice, detskych vodnich slapadel, trampoliny, skluzavky apod. A celkove dostatek socialek, varice, el. zasuvky, automaty na kavu, vyber restauraci a obcerstveni...
Rekla bych, ze zatim nejvybavenejsi kemp, co jsme byli. A taky idealni startovaci misto na spoustu zajimavych vyletu po okoli 🙂

olusenka
7. črc 2015

@levata rozhodně kemp Osika v České Kanadě, kemp je fakt pěkný, je tam pěkný rybník, přes kemp vede úzkokolejka kde v létě jezdí pravidelně parní vlak, hodně výletních cílů (JIndř.Hradec, zámek Červená Lhota, hrad Landštejn, Dačice, Slavonice, Telč, Rakousko např. Gmud, Weitra a další). Byli jsme tam víckrát.

A letos před pár dny jsme během dovolené navštívili rybník Milovy na Vysočině, tam je taky kemp, i jiná ubyt.zařízení (např.Poslední Míle), tam je to velice hezké, rybník i okolí malebné. KOlem spousta výletních cílů pro děti.
Nebo bych jela na jižní Moravu, Dvůr Honětice, líbí se mi tam to zázemí a biotop, spali jsme ale uvnitř. Majitelé moc milí lidé, sami mají malé děti. A dobře vaří. Výlety: Kroměříž, Buchlovice, Buchlov, Luhačovice, Chřiby, ZOO Lešná-Zlín a další. Tam jsme také byli letos, vrátili jsme se před pár dny.

ninusch
7. črc 2015

My prožili pár super dní v kempu na Sázavě (přímo město Sázava). Malá se vyřádila na obří trampolíně, je tam super hřiště, moc krásné prostředí, možnost koupání v řece, motoráček kousek od kempu.

kach82
7. črc 2015

My se právě vrátili z Lipna, kemp http://www.villabohemia.cz/ . Je to 4* kemp. Naprostá spokojenost, doporučuju. Kemp je velký, není narvaný, takže je tam klídek a pohoda. V okolí je spousta vyžití, spousta míst kam na výlet. U našich dětí tedy jednoznačně vedl ZOO koutek, asi 1km od kempu, tam jsme byli dvakrát denně. Je tam i spousta pouťových atrakcí, kolotoče, houpačky, tobogán... Je tam více kempů, ale my jezdíme léta právě do tohoto kempu. Když je počasí, je tam krásné koupání, když není, je spousta možností, kam na výlet, např. Stezka v korunách stromů, bobová dráha....

carmonka
7. črc 2015

@olusenka Já zrovna sháním ubytování v České Kanadě a kápla jsi mi do noty. Jen se chci zeptat - byla v tom kempu restaurace? Nejblíž se mi zdála na mapě restaurace v penzionu Bobas, což by mělo být kousek podél trati od toho kempu.
Jinak se mi to tam celé líbí.
Mě se na dovolené s dětmi katastrofálně nechce vařit... Děkuju!

olusenka
7. črc 2015

@carmonka my tam byli loni (po X letech) akorát když otevírali na začátku sezony, v červnu, a to ještě nic nefungovalo, jen kiosek přímo na břehu rybníka, ale během prázdnin, tedy července a srpna, by měla fungovat, i potraviny a tak. Co se týče jídla mi to přišlo fajn, je tam více možností, ale nevím, jak klasická teplá jídla, kdysi je vařili, snad to bude stejné a ne jen párky, langoše apod. Nejlepší by asi bylo brnknout na recepci, měli by vědět, kor když ta restaurace je přímo proti recepci (ale není to nic nóbl, jo, chodí se k okýnku a sedí se venku, není to jak restaurace v kempu Pahrbek 😀 ).

Mě se na Osice líbí moc.

iv45
8. črc 2015

Rozhodně autokemp Světlíková Staňkov 🙂 na břehu Staňkovského rybníka 🙂 a všude kousek 🙂 Telč, atd

carmonka
8. črc 2015

@olusenka Díky, mě se venku sedět líbí, to bych nechtěla do kempu, jen vařit se mi nechce 🙂

hojda
8. črc 2015

Osika super, nebo pak Komorník.

sarajurka
8. črc 2015
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Já jsem měla hrozně ráda jako malá vesničku Suchý. Byla jsem tam milulej rok a je to tam super pro děti 🙂 jsou tam krásné lesy a příroda. Všechno proběhlo celkovou rekonstrukcí 🙂

olusenka
8. črc 2015

...a než tam (kamkoliv) pojedete, doporučuju, mrkněte na internetu na kvalitu vody, Staňkov už má letos sinice, a nedoporučuje se koupání.

renabelly
8. črc 2015

Já bych osobně do Sedmihorek s dětmi nejela, byla jsem tam několikrát (bez dětí) a většinou bylo plno, voda nevalné kvality, spousta lidí... Výbornou zkušenost mám s Meznou v Česko-Saském Švýcarsku 🙂 málo lidí, krásná příroda kolem, vyjížďky na soutěskách... byla jsem tam s dětmi z turist. oddílu a bylo to super (jak v sezónně tak i mimo)