Kam se chystáte na dovču s dětma v ČR?

zuzaaaaa
21. dub 2022

Holky trochu inspirace. Kam letos jedete s malyma dětma. Přemýšlím o takovým mensim okruhu a sice Baby Turnov--) Králův Dvůr ----) Hradec. Jen v Hradci se mi nedari vybrat ubytko. Jinak se mi ještě libi šmoulí vesnicka. Každopádně budu mít pred porodem, tak nechci uz dalky.

areh
21. dub 2022

@zuzaaaaa 3 t před porodem jsem byla v kempu v Sedmihorkách. Pěkné vyžití pro děti. Pohodový kemp.
Pak jsme byli ubytováni v kempu v Zoo ve Dvoře Králové, taky paráda!

rnika
21. dub 2022

Tam jsem byli loni, ale spojili jsme to s Adršpachem a ubytování jsme měli v Náchodě. Letos chceme Mariánské lázně a okolí.

martt
21. dub 2022

@zuzaaaaa Nevím jaké ubytování hledáš, ale třeba za nás bylo pěkně na Stříbrným rybníku. Jinak pěkný je i u Chlumce nad Cidlinou Fajn park.

martt
21. dub 2022

@zuzaaaaa A jeste jeden typ ráno jsem koukala na slevomat a tam mi najel asi dvě nabídky na ubytování v Hradci Králové.

zuzaaaaa
autor
21. dub 2022

@martt prave do fajn parku a do Tobogy bysme chteli. A hotel spis lepsi, idealne s bazenem treba a nemusi to byt primo Hradec. Koukala jsem na hotel Koruna primo v Chlumci.

barmil
21. dub 2022

@zuzaaaaa tam to pro děti není, je to z jedné strany silnice, z druhé zámecký park. Ale pro děti nikde nic. S dětmi bych zkusila ubytování třeba v Kutné Hoře, super je herna v Gask, venku pak Heroland, nebo koupaliště Zbraslavice, tam je i velké hřiště a trampolíny, Občerstvení mají i ubytování a je to u lesa. Hezké ubytování je i na rybníku Katlov.

zuzaaaaa
autor
22. dub 2022

@barmil tak ten jsem vyskrtla. Jeste jsem nasla v Hradci pension zdena bouda, neznas? Jsem netusila, ze to tam je tak marny na ubytovani 🤦🤓😆

eviicka
22. dub 2022

@zuzaaaaa no aby těch špatných zpráv nebylo málo, tak jestli Tobogou myslíš hradecké Tongo, tak to je do podzimu uzavřeno - rekonstruuje se komplet celý areál.
Ale jinak je na Hradecku krásně 😀 s ubytováním ale neporadím, protože jsem místní, tak nemám zkušenosti.

eviicka
22. dub 2022

@zuzaaaaa ještě k té Zděné boudě, je to přímo v hradeckých lesích, tam je vyžití hodně jen netuším jak to tam bude s množstvím lidí, přeci jen je to přímo ve městě.
Jak máš staré děti?

eviicka
22. dub 2022

A kde je ta Šmoulí vesnička? To mi nic neříká. Pak ještě mě napadlo, dodat do názvu diskuze oblast, třeba to zaujme víc lidí, co tady mají s ubytováním zkušenosti.

izz76
22. dub 2022

@zuzaaaaa Já bych jela do Liberce do Babylonu, tam se děti vyřadí.

zuzaaaaa
autor
22. dub 2022

@eviicka šmoulí vesnicka Jesenice, koukni. To se mi prave libilo, ze to je kousek od tech hrist. Dceri bude 5. Sakra, to jsi me nepotesila s Tobogou.
@izz76 v Babylonu jsme byli pred 3 tydny a zase vyrazime, ale az treba na podzim ,😆