Kam se chystáte na dovolenou s dítětem?

suki
19. črc 2009

Dejte typ prosím, potřebuju poradit, kam na dovču...asi radši k moři, a nebo i u nás, když to bude s vyžitím pro malinkou 🙂

power700
19. črc 2009

Ahoj, taky bych potřebovala poradit..Zatím jsme se dohodli, že pojedeme hlavně do ZOO. A dál nevím. 😠

suki
autor
19. črc 2009

do zoo je na začátek dobrý 😀
my jsme byli teď na Slovensku a je tam moc krásně 😵 😵 , ale teda docela draho 😝 se mi tak aspoň zdálo 😅

suki
autor
19. črc 2009

A dostali jsme pokutu 😀 50 euro 😝 takže se to ještě prodražilo 😀 😎 Ale policajti byli hodní, protože jsme neměli, vzali si normálně český 😀

ygreen
19. črc 2009

my pojedeme do prd*le 😀 musim šprtat, manža makat a malej je dost malej 😉 každopádně jestli máte na rozhazování Sardinie je luxusní záležitost 😉
jižní Čechy - http://www.andelskydvur.cz/ - vlastní to kamarád mé švagrové, nově otevřeno 😵

suki
autor
19. črc 2009

prej na rozhazování 😀 😀

nobody
19. črc 2009

na balkon

martinka79
19. črc 2009

no tak my pojedem letos mohužel po čechám... 😉 jinak na maltu, zláté písky a samo zvládnu i kamenici.(Stavba)
dcera je na táboře a to je lepší než cokoliv jiného. 😉
ygreen sardinii beru 🙂 pošli typ.

.danda.
19. črc 2009

Hoja, my jdem tam, co ygreen 😀, ale taky tam není špatně 😀 😉
Zoo už jsme absolvovali - Dvůr Králové n. Lab. a nádhera! I malej z toho měl zážitků 😵
K moři asi až na příští rok a to určitě Řecko 😵

jakoubka
19. črc 2009

My budeme dělat jednodenní výlety 😉 a v září do Řecka 🙂 No,chtěli jsme s Tomi tour,ale teď máme smolíka 😝

radka.m.
19. črc 2009

tak my už máme po dovče,jeli jsme do chorvatska hned po vysvědčení,jestli ještě pojedeme ke konci prázdnin,to se uvidí,jinak chorvatsko doporučuji,je to cenově přijatelné,my jsme byli ubytování v soukromí,měli jsme i soukromou pláž,to doporučuji všem,kdo jedou s dětmi,já osobně bych s naším mladým na hory nejela,neumím si představit,co bych tam s dětma dělala,když tam každou chvíli prší ☹

radka.m.
19. črc 2009

Řecko je taky moc krásné,ale ubytování v soukromí se soukromou pláží tam nehrozí a pro nás teda je šíleně drahé,od tý doby,co tam je euro,tak bych tam s dětmi nejela,strašná dryhota

iris
19. črc 2009

my na pár dnů do jižních Čech navštívit dědu a babičku, začátkem září na pár dnů ke známým na Slovensko, jinak nic, kupovali jsme malýmu dětský pokojík...a jeden den určitě zoo 🙂

mobina
19. črc 2009

Radko mě tedy řecko tak drahý nepřijde, ale chce to min. na 12 dnů. Z Evropy mi přijde asi nejlevnější pokud tedy nejedu do Chorvatska autem a s vlastní stravou 😅
Nám buď klapne letos Řecko nebo dáme něco v Čr...

radka.m.
19. črc 2009

mobina-já jsem nemyslela zájezd jako takový,ale spíše to,že je tam strašně drahý jídlo v obchodech,no a pak teda se 4dětma to je fakt mazec 😀

kubaka
19. črc 2009

Já letím s Mariánkem taky v září do Řecka, na 10 dní na Zakynthos, do hotelu na pláži s polopenzí. Jen my dva. Vydělala jsem si, zbytech chlapů nesnáší cestování a někam jezdit, tak si vyrážíme jen s batoletem sami. On bude šťastný, že má poruce vodu a písek a já, že mi někdo konečně uvaří. Pro dva je to schůdné, i když bohužel malý platil plnou cenu.

ygreen
20. črc 2009

martinka my byli v roce 2006 na svatební cestě tady http://www.sardinie.cz/sardinie-letecky/hotely/... Krásný místo, pefektní služby a luxusnííííííííííííííííííííííííííííí bašta. Jeli jsme poslední týden v září, ale doporučovala bych dřív 😉

aponchie
20. črc 2009

suki na SK pomerne draho a za ty same prasule dame Italii po vlastni ose ..sla sem do kolen pac do Tater jezdime nekolik let a je to cim dal horsi s tema penezma ani moc lidi uz tam nebylo jak driv 😝

kubaka ja mam strach letet jak to mam udelat 😀 cekame jeste treba na nejakej last minute kdyby byl ,ale porad vidim nejake pady letadel ted zase sky europe ma nejake problemy a ti letaji prevazne na dovolene ne?

jabber
20. črc 2009

My už máme jednu část za sebou, byli jsme teď 14 dní v Itálii u moře. Ještě nás čekají na týden v srpnu kola, asi opět Chlum u Třeboně jako loni 🙂 A na přelomu září a října Egypt - ale to už jen my dva s manželem 🙂 😎

kubaka
20. črc 2009

apon - já spoléhám na ČSA , jedem s Exim tour- ti se snad ještě nezřítili - při té frekvenci letů jsou i ty havárie jak kapka v moři. Poletím teprve podruhé v životě, takže si to raději nepřípouštím. Manžel lítá každý rok na filmový festival do Varšavy a už se taky přestal bát 😝
Ale do Řecka po svých teda nejdu 😀 😀 😀

janca.k
20. črc 2009

tak my jedeme jako ostatně pokaždý autem do Chorvatska...letos vyhrála Drašnice, tak jsem zvědavá...manžel chtěl místo, kde bude klid...nikde nikdo, maximálně hospoda 😀
tak doufám, že bude super počasí a že tam fakt bude klid... 😀 😀 😀

Ale Sardinii bych brala všema deseti... 😵 😵 😵

aponchie
20. črc 2009

kuba jasne po svejch ne ,ale to neni mozne semnou ,mam nalite hodne a nikdy sem s enebala az ted ..autem mam taky strach to hned vidim nehody,vlak vykoleji takze letadlo to jisti,ale sem zvedava jak to bude s lastama letos..vsude krize jak prase nikdo nema penize a cestovky pali tak nehorazne sumy az to pekne neni ..lakaji na deti zadarmo a tudle nudle ..vsechny ty povinne poplatky a ja nevim co a jses zase na te came katalogove cene..verim,ze kdyby dali treba rodine dve male deti zcela zdarma tak poleti stovky rodin na dovcu..ale nejak to nevypada..souseda rikala,ze mame pockat na konec srpna a pak toho bude mrak..no ja ani driv kvuli male nemuzu bo nema hexu jeste 😝

radka.m.
20. črc 2009

holky,sestřenka ted v sobotu odlétá do turecka,celá rodina-2dospělí a 2děti,mají to na 12dní letecky all inclusive,takže se vším všudy a stálo je to 30,000kč,mají to tak levné,protože si to sehnali přes německou cestovku.tak to jsem si nemyslela,že to vyjde až o tolik levněji