Kam v Chorvatsku s 2 dětmi?

kami1984
6. únor 2015

Holky, kam byste jely-Pula, ostrov Rab, ostrov Krk? Cesta je +-725km všude, v září budeme mít 4letého abez pár dnů roční ho chlapečka, chceme jet autem, ale nevíme kam v těchto 3lokacích. Všude nás to láká a nemůžeme se shodnout🙂 Máme požadavek moře do max 150m, ne x desítek schodů, alespoň menší vyžití pro děti..
Nemáte nějaký tip?

barinkas
6. únor 2015

a co někam pod Split? V Je tam spousta vesniček, kde máš moře u baráku...Do Puly a okolí bych nejela, moc se mi tam nelíbilo... jako město pěkné, to ju, ale je to tam takové jiné jak právě třeba Dalmácie...
Jinak my jezdíme každoročně do Tučep s malou...

aklin
6. únor 2015

Dobře je i v severní Dalmácií - Crikvenica - hodně rodin tam jezdí s malými dětmi.

nov777
6. únor 2015

Byli jsme v Medulinu u Puly. Sice je tam písečná pláž, ale fakt nic moc, přišlo mi to strašně špinavý a neudržovaný. Pláž před hotelem zase v podstatě louka a spousta mega šutrů. Pro děti asi ne. Loni jsme byli na Suha Puntě (Rab) a paráda. Našli jsme pidi plážičku s pískem, děcka si to moc užily (dvojčata měly rok a půl), o kus dál se jim ale nelíbilo, pro ně velké kamení.

babette83
6. únor 2015

My jsme dva roky zpátky byli na Rabu(nevím přesně kde) a bylo tam i s malým moc hezky. Cesta autem byla náročná, ale zvládli jsme to(jeli jsme hlavně přes noc, kvůli teplu)

krystalka
6. únor 2015

My jsme byli před pár lety na chorvatském ostrově Cres, sice tenkrát ještě bez syna, ale rodin s dětmi tam bylo dost....jednou bychom tam moc rádi vzali i syna, ale zatím moc nedává dlouhé cestování, tak vyčkáváme, až bude trochu větší....byli jsme s úžasnou rodinnou cestovkou, podívej na jejich stránky www.nykar.cz , dělají jen tohle jedno místo a bylo tam fakt krásně!

jejule
20. dub 2015

Holky, také zvažujeme spíše sever Chorvatska, ale chci se zeptat - cestujete na noc autem? Přespíte někde nebo to odřídíte naráz? Jak to zvládají batolata ( máme v létě už 2letou dcerku )? Neumím si představit jet ve dne, malá by se zbláznila, ale zase na noc ve 2 to odřídit...asi bych to nedala. Jeli jsme takto 1x a stačilo a to jsme byli bezdětní...
Děkuji 🙂

janaturk
9. kvě 2015

A máte někdo typ na fajn privát, kde to bylo čisté, bez schodů pro děti a dobrý přístup do moře? Spíše klidnější oblast. Diky za typ.

sway24
9. kvě 2015

@jejule urcite prez noc a pohoda da se to

sway24
9. kvě 2015

@janaturk Za nas Grebastice apartman Ivina.Primo u more sice tri schody ale na plaz kousek.

kattherinne
9. kvě 2015

Na Krku jsme byli s manželem před dvěma roky, bylo tam nádherně, ale s malinkatým dítětem bych tam nejela, letos jedeme na Rab, středisko Lopar a hodně si to tam lidi s dětmi chválí...Všeobecně je Rab hodně vychvalovaný už i kvůli vzduchu, byl vyhlášen lázeňským ostrovem, takže my jsme měli jasno...🙂 TAk at dobře vyberete...🙂

michma4
17. čer 2019

Krk s detmi