Kapverdy s 1,5letým dítětem

nazka
17. srp 2017

Ahoj, byl jste nekdo na Kapverdach? Da se s rok a pul letym ditetem? Moc diky za jakekoliv info 🙂

sluninko23
17. srp 2017

Ahoj,ano byly jsme 2x na ostrove Boa Vista v hotelu Royal Decameron.Nejlepsi dovolena jakou jsem v zivote zazila.Naprosto uuzasne dlouhe plaze bez lidi.Jidlo vynikajici,pokoje ciste,sem tam nejakej svab,ale ty tam proste jsou a neni to tim,ze by tam byla spina.Jinak si myslim,ze by to slo,ale priprav se,ze let trva 6,5 hodiny.Jeli jsme bez ditete v te dobe jsme zadne nemeli.Pokud se rozhodnete tam letet byla bych rada za info🙂 Jinak jsem tam deti videla nekdy i mensi.

slimacikmia
17. srp 2017

My sme tiež premýšľali nad Kapverdami, lákala ma tam tá samota a príroda... ale nakoniec nás odradil dlhý let, vietor atď. Rozhodli sme sa pre Kanárske ostrovy, mimo sezóny. Je to trošku bližšie, pláže sú tam pieskové, bazény so slanou vodou, stála teplota (cez deň sme mali 27, v noci 20), sú tam obchody ako spar, takže som sa neobávala ísť tam s malým, tou dobou mal 1a pol roka.

nazka
autor
18. srp 2017

@sluninko23 diky za info 🙂 a v jake rocni dobe jste tam byli? Nedas sem na ukazu fotecku? Diky moc😉

lojzik1913
18. srp 2017

My jsme byli a byla to ta nej destinace 🙂 Kazdopadne jsme byli s pritelem, deti jsme nemeli...a po tom co jsem tam videla, bych ani s malym ditetem nejela..Dost tam fouka vitr, coz nam sice vyhovovalo ale rodinka s rocnim ditetem resila doktora, protoze male na plazi nafoukal pisek do oci a mela zanet spojivek...meli to koupene na 16 dni a po tydnu resili jak se rychle vratit domu :-/ Takze se starsima detma nevidim problem ale s ditetem, ktera sotva zacalo chodit.. to ma v ocich hned...jinak destinaci vrele doporucuju 🙂

anniesfibis
18. srp 2017

ty jo za me vubec....neni tam absolutne nic a to ani exotika..predrazwny hnus, kamkoliv jinam. Horsi uz snad jen Bulharsko. Krasne tam jsou jen plaze.

nazka
autor
21. srp 2017

@anniesfibis jo,v Bulharsku jsem taky byla a taky se mi dvakrat nelibilo 🙂