Kočárek Bugaboo Bee +, vezmou ho na palubu?

eimmy
28. pro 2012

ahoj,
chystáme se letet na dovču a nikde jsem se nedočetla jestli mi vezmou kočárek na palubu letadla. mám bee+ a rozhodně ho nechci odbavovat s kuframa !!! letíme s travelservisem. Vím že berou klasické golfky/hole do prostoru pro letušky ale bee+ se neskládá jako hole.... máte některá zkušenost ?????

eimmy
autor
28. pro 2012

halooo holky

veruska007
28. pro 2012

@eimmy Ahoj, já s dětma nikdy neletěla, ale před dětma jsem jezdila hodně po služebkách a tak jsem koukala, jak se to dělá. Na palubu se opravdu braly jen golfky. Jinak záleželo na konkrétní společnosti - musíš se předem poptat. Vím, že někde si mohli vzít rodiče kočárek až k letadlu a potom jim ho někam umístili přímo v letadle a hned jak vystupovali, tak jim ho zase dali pod schodky.

No, a jinak, když vzpomenu na své kufry, které často po jednom letu vypadaly jak po boji... tak bych si na cestu koupila obyčejné bazarové golfky, kterých by mi případně nebylo líto. Oni se s těmi zavazadly moc nepárají.

vorllinka
28. pro 2012

Ahoj, my jsme letěli a dokonce i s bgb bee. Kočárek si od nás vzali až těsně před tím než jsme nastoupili do letadla. Ale myslím, že ho pak dávali taky do kufru. Našemu se nic nestalo 😉

veruska007
28. pro 2012

No, mně několikrát urazili na kufru kolečka, klasika byla totálně rozlámaná výztuha v kufru 😠 . No, já když viděla, jak to nakládají... kolikrát jim to spadlo shora dolů, lehké kufry dospodu, těžké navrch... kolegyně měla plastový a nepřežil ani první let.

alhena
24. čer 2017

Ne, určitě ne. Sice si ho vezmou až těsně u letadla, ale jde do kufru letadla. Na palubu jde vzít například GB Pockit nebo Babyzen Yoyo.