Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kréta, máte tip na výlety?

cosedeje
18. zář 2013

Ahoj holky,
nemáte typ na výlety na krétě, co stojí za to, co se Vám moc nelíbilo a tak 😉

amabilis
18. zář 2013

@cosedeje Ahoj! No záleží na tom, jakým způsobem chcete cestovat a tak. Jestli tam budete s dětmi nebo sami. Mně třeba nezaujaly ty antické vykopávky na severu Kréty, protože to bylo šíleným způsobem "zprasené" - samý beton a tak, ale líbila se mi třeba cesta velkým kaňonem, který je cca na západě Kréty. Pak jsme se pohybovali spíš podél pobřeží na jihu a to stálo za to. Bohužel už je to dávno, takže názvy si nepamatuju, ale byli jsme tam tenkrát někdy v listopadu a bylo nám docela horko 😀

cosedeje
autor
18. zář 2013

Velký kaňon to zní zajímavě, musím se na to kouknout. díky za typ 😉 Jedem jen dospěláci a chceme si půjčit auto...

barborka09
19. zář 2013

@cosedeje Doporučuji ostrov Spinalonga (ostrov malomocných). Dojet do městečka Plaka a odsud lodí (cca 15minut jízdy). My jsme tam byli na výletě s výkladem o tom jak to tam fungovalo a bylo to úžasné. Taky se mi líbilo město Chania.

martaska78
19. zář 2013

Nádherné mořské akvarium v Kato Gouves.Byli jsme tam v červenci a děti byli nadšené 🙂

katja77
19. zář 2013

Na Krétě nejkrásnější pláže Elafonissi, dále Balos a Paleochora.....pohádka na zemi......

olusenka
19. zář 2013

už zmiňovaný kaňon Samaria na západě, taky zcela určitě pláž Preveli, kde vtéká do moře říčka a vypadá to tam moc zajímavě (jih) a i klášter Preveli, kus odtamtud soutěska Kourtaliotiko, a nějaké vykopávky, třeba Gortys. A určitě Matala se svou skalnatou stěnou s bývalými hroby na pláži, tam jsme byli i ubytovaní.

Sem začni psát odpověď...

Odešli