Kréta na začátku června

blondys24
8. kvě 2019

Ahojky, máme zamluvený zájezd na Krétu Chersonisos, první týden v červnu s ročním a šestiletým děckem. Máme jet s babičkou, která najednou tvrdí, že tam bude zima a studeno...máte někdo zkušenost?

pabka
8. kvě 2019

@blondys24 byli jsme od 16.6. a bylo vedro. Jen tam silene foukal vítr.

alcar
8. kvě 2019

@blondys24 byli jsme na konci cervna a bylo 34st. Takze tri tydny predtim nebude urcite zima.

blondynka400
8. kvě 2019

@blondys24 teoreticky by teplota vzduchu měla být ok, moře studenější, ale většinou už se v tuto dá. Záleží také kde na Krétě. Ale jak to bude vypadat ve skutečnosti je otázka, letos je zatím moře o dost studenější než běžně bývá a teplota vzduchu zatím ve Středomoří též není ono. Ale vše se ještě může změnit 🙂

maikiepoint
9. kvě 2019

My byli prelom kveten a acerven a pocasi super...kolem 25 st.,max.30...voda byla studenejsi,ale v Chorvatsku na konci cervna mi prisla horsi 😀

flora2511
10. kvě 2019

Bola som 3 roky dozadu na Krete prvý májový týždeň. Teploty boli do 30° aj noci boli teplé, ale more chladné. Tam kde som bola ja nefukalo, ale v Hersonisos fúka vietor cele leto. Pre deti je podľa mňa jún super obdobie. Neskôr sú tam veľké horúčavy, často cez deň na nevydržanie a neskutočné množstvo ľudí.

blondys24
autor
1. led 2020

Tak s odstupem...chersonisos 1.6.-8.6.2019, kdyz jsme prijeli,tak hlasili 24 stupnu(rikala jsemsi,nic moc),ale nakonec super,akorat teda more chladnejsi.a posledni 2 dny hlasili 27stupnu a to bylo pocitove chladneji nez pri 23stupnich,protoze pofukovalo.ale uzili jsme si to a parada😊👍