Let s Emirates s malým dítětem - poraďte

hylmara
31. pro 2013

Prosím o radu… za měsíc letíme na Mauritius s naší 17m holčičkou… letíme s Emirates do Dubaje a pak na Mauricius. Porsím poradte mi někdo kdo už sn imi letěl… máme mít předplacené místo vepředu se závěsnou postýlkou, prý to má Emirates tak že do postýlky může dítě do 2 let a 11kg – Sofi váží 9kg ale je celkem dlouhá, nevíte jak je ta postýlka velká? Vejde se mi do ní? Je tu ještě varianta a to že by jsme ji přikoupili letenku a měla by vlastní sedadlo. Prosím poradte mi ti co už to zažili, nepřeju si žádné rejpání a poučování 🙂 děkuji moc

nonnni
31. pro 2013

@hylmara emiraty jsou s detmi dobre. Jestli postylku vydaji zalezi na nich. Posoudi to primo na palube. To predem nezjistis, ale schvalne problemy nedelaji. Letame dlouhe lety hodne, emiraty jsou zatim nejlepsi spolecnost. Oproti klm, lufthanse, Turkish airline parada. Swiss airline byla take dobra.

lucieandrlova
31. pro 2013

My jsme tedy s malou tak daleko nebyli, ani Emirates neznáme, ale když bylo dceři 14 měsíců, tak jsme letěli na Krétu a zvažovali závěsnou postýlku nebo vlastní sedadlo. Nakonec zvítězilo vlastní sedadlo. Jednak jsme byli na hraně s tou váhou, tak jsem měla strach, ale hlavně mi potom řekli, že při startu, přistání a vždy, když kapitán doporučí připoutání, tak nás donutí malou zvednout k sobě a představa, že ji budu muset každou chvíli budit... ☹ takže nakonec měla vlastní sedadlo a naprostá spokojenost. Navíc letěla poprvé a trochu se bála, takže byla ráda, že je mezi námi...

marrakech
31. pro 2013

Ahoj, s Emirates letam celkem casto. Syn v te postylce letal. Ale pro 17m dite je mala. Nasla jsem na strankach Emirates, ze na delku ma 75 cm.
http://www.emirates.com/cz/english/flying/young...
A je pravda, ze na vzlet a pristani musi byt postylka pryc = dite budis. A kdyz je dite vzhuru, tak ho tam neudrzis (alespon to moje 🙂 )
Zavolej si na prazskou pobocku -v Cerne Ruzi - jsou napomocni, urcite Ti poradi, pomuzou. Vzdy jsem s nimi resila "seating" a cestu s detmi.
Jinak, kdyz si v letadle pozadas, daji Ti pro dceru malou "kosmetickou" tasticku s praktickym brindakem, vlhkymi ubrousky,... Taky davaji hracky. Pro mimina maji nabidku sklenickovych jidel.
Emirates jsou vyborne aerolinky, Mauricius krasny - uzijte si dovolenou!

julianna78
14. led 2014

@hylmara my sme pred mesiacom leteli so syncekom 6m s emiretes vieden-dubai- bangkok, postielka je malicka moj sa tam ledva vosiel, pre 17 m urcite nie. moja dcerka ked mala 16 m sme leteli do bkk a vazila sice len 7,5 kg ale uz nam postielku nedali.s dcerou mame nalitanych 24 letov a emirates a qantas u mna vedu. ci sa mi pacilo tak pri prestupe v dubai su vsade k dispozicii maclaren quest buginy. stastny let a prijemnu dovolenku🙂

denca2000
1. bře 2014

@hylmara Tak jaká byla dovolená? My letíme za necelý měsíc, tak se chci zeptat na zážitky, let a jak to malá zvládla 😉 Také letíme na Mauritius a malá bude mít 19M. Díky moc