Letadlem s batoletem, je nějaké omezení? Má nárok na sedačku?

infinity81
19. lis 2017

Prosím sdílejte své zkušenosti s letem letadlem s batoletem (cca 1,5roku). Manžel nám nachystal překvapení, které zahrnuje mimo jiné i sedmi hodinový let letadlem. Moc bych prosila maminky, které máte zkušenosti, zda byste mi poradily. Zajímalo by mne na co vše se mám připravit, nějaké tipy např.co nezapomenout, jak to zvládnout co nejlépe s ohledem na mrňouse. Je nějaké omezení? Má takhle malé dítě nárok na sedačku? Jak zvládnout přetlak, jak ho zabavit, smí se během letu v letadle projít? Já se možná ptám na hlouposti, prosím o shovívavost, sama jsem leatdlem letěla v životě jen dvakrát, tak jsem úplně mimo. Předem moc děkuji!

veroniquecz
22. lis 2017

@infinity81 kdy letite? Hodis sem pak aktuální info prosím?

maxannie
22. lis 2017

Ještě snad jeden poznatek k těm kočárkům - všechny společnosti vám dovolí vzít si jej až před vchod letadla, ale ne každá aerolinka vám jej vydá hned po přistání u výlezu z letadla, některé vám jej dají k vyzvednutí buď na páse s ostatními zavazadly, nebo dokonce u přepážky s nadměrnými zavazadly. To se liší podle společnosti, tak je dobré se na tohle informovat, ať pak po příletu třeba nečekáte na kočár na špatném místě nebo někde zbytečně.

vercik83
22. lis 2017

@infinity81 u nas byl posun jen 2 hod a zadny problem, prizpusobila se se

infinity81
autor
22. lis 2017

@veroniquecz letíme až v létě, tak je čas, ale přípravu začínám už 🙂 jasně, že dám info.

veroniquecz
22. lis 2017

@infinity81 my taky, a mám z toho nervy už teď 🙈