Letecká dovolená s prckem, letí se v noci

lucie255
11. bře 2014

Chtěla bych poprosit o názor nebo jestli někdo už takhle letěl. Letíme v létě k moři s dvouletým prckem , let asi 2 hodiny. Zhrozila jsem se ale když jsem zjistila , že let tam i zpět je v noci. Jsem zásadová co se týče spánkového režimu a bojím se jak to malý zvládne. Teď uvažuju jestli to nezrušit. Nebo se raději mám vyprdnout na nějaký srachy co bude a jak a prostě letět? Děkuji za vaše reakce

hopeful
11. bře 2014

@lucie255 Ahoj, letam s nasi malou holcickou (za chvili ji budou dva roky) nekolikrat rocne uz jejich 3 mesicu.
Je to urcite v pohode. A vetsinou letame v noci. Je fakt, ze cim jsou starsi, tim jsou zvidavejsi - vem si s sebou dost zabavneho materialu - pastelky, skicak nebo tablet, knizky, manasky atd... vzdyt vis.
A spani se neboj, kdyz jednou vynechas, max za par dni je rezim zpatky. Nas casovy posun je vzdycky hodinu a neni s tim problem. Fakt neboj.

sariss
11. bře 2014

Ahoj, pokud te to hodne trapi zkus zmenit termin- cas odletu...ja bych to ale moc neresila. Spis se muzes pripravit ze treba male nedas ten den vecer pyzamo ale obleceni na cestu a pak ji das jen do kocaru. Tak jsme to udelali my na nocni let. Nase mala leta pravidelne od 5 mes a nikdy nebyl problem, nejdelsi let tedy 3,5 hod nad to se mi nechtelo s malym deckem jit...kazde dite je jine ale ve 2 letech je uz opravdu velka na to abyste kvuli tomu ze je let v noci rusili dovcu, tot muj nazor.

kaya80
12. bře 2014

Myslim, ze sa urcite nemusis bat. My sme boli min. rok s dvojrocnou dcerou letecky na dovolenke a nebol ziadny problem. Dala som ju spat oblecenu, o pol tretej som ju zobudila, nalozila do taxiku a isli sme. Neviem, odkial letite, ale v Prahe na letisku maju detske ihrisko, takze kym sme sa dostali do lietadla, celkom sa tam vyjasila. Cele to pre nu bolo dobrodruzstvo, bola nadsena z tolkych novych veci. A potom v lietadle si este pospala.

kajamalkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
atinkaa
19. čer 2014

Nositko a uplne okejko🙂je to de facto vyhoda cele prespi - nebude mu dlho, nebudu boliet uska 🙂 za mna skor vyhoda,teraz sme leteli spat o 19.00 a bolo to horsie,tie procedury,cakania no v lietku to dost vsetko detske plackalo,zlostilo,malo dost. Ale zavisi od vas.

lekra
19. čer 2014

@lucie255 letěla jsem s dcerou do Turecka, ještě neměla dva roky, takže infant bez nároku na sedadlo. Cestu tam i zpět včetně pobytu na letišti a transferu z a do hotelu prospala. jedna z nejlepších dovolených!

veronicka89
26. srp 2018

Kvuli rezimu rusit let nebo nejet na dovolenou ??? Nikdy 😎😉