Letecká dovolená s prckem od 5. měsíce

grygerova
9. zář 2010

Ahojky,
strávila jsem dovolenou s manželem a 5 měsíčním prckem v Bulharsku a teď se chystáme do Turecka.
První dovolená byla fajn a už se těším na další.
🙂

grygerova
autor
9. zář 2010

Máte někdo zkušenosti s lítáním i s miminkem??????

kapradina
9. zář 2010

tak to si dobra.predstava,ze bychom meli jet s dvojcatama kdyz jim bylo pul roku do ciziny me moc nelakala.za prve byli nedonosene a za druhe bysme z te dovce nic nemeli. 😒

grygerova
autor
9. zář 2010

No s dvojčatama jde vše dvakrát, ale jde to. 🙂
Dovču jsme si užili všichni a možná o to více jak bez prcka. 🙂
Prckem byl ještě více hodnější a užíval si stejně jako rodiče.
Navíc klima pro miminka u moře je to nej co prckům můžeš dát. Fakt doporučuji. Až budou lítat nezahmožíš oko. Ideální dovolená.

morgan
10. zář 2010

Já myslím, že dneska už lítá s miminkem kde kdo a je to naprosto normální, teda pokud se na to rodiče cítí, ale rozhodně to není problém 🙂

kapradina
10. zář 2010

@morgan urcite to problem neni,ale ja se na to fakt necitim.protoze teprve ted se klukom jakztak spravila imunita.a to jsou jim dva roky.na deti jsme dlouho cekali mame je diky IVF,tak mam asi strach.hold kazdy jsme jiny. 🙂

morgan
11. zář 2010

@kapradina tak jasně s dvojčatama je to zase o něčem jiným, myslela jsem spíš když má někdo jedno to mimčo a nebo třeba dvě s odstupem a už má s tím dřívější zkušenost. Když se na to necítíš tak není co řešit, ale pokud se někdo cítí, ale neví jestli to zvládne nebo jestli se to může, tak těm říkám, že ano 😎

meleri
11. zář 2010

grygarova,
já sem letěla v 5 měsících a bez problémů, zbytečně jsem se stresovala. letadlo je v klidu, jen je třeba při vzlétnutí a přistání nakojit nebo dát láhev. jinak v letadle je monotonní hluk a skoro pokaždé tam usnul. dá se i přebalovat, záleží vše na personálu jak jsou ochotní, někdy nechají přebalit na sedadle, někdy musíš dozadu kde je přebalovací pult na WC.