Letecká dovolená s ročním dítětem, co si o tom myslíte?

cajori17
21. kvě 2012

zajímá mě váš názor 🙂Moji rodiče by mě a synai(v létě mu bude rok) chtěli vzít na dovolenou k moři.Nejspíš do Tunisu,Egypta.Ubytování by bylo v pětihvězdičkovém hotelu.Co si o tom myslíte?Let by trval max tri hodiny..Ja se spis bojim tech hyg.podminek,V Egypte jsem uz byla a vsichni jsme meli zazivaci potize.Malemu bych asi vzala sklenicky na papani z domu a vodu bych mu kupovala balenou.Moc bych chtela letet ale bojim se za prve o jeho zdravi a aby ta dovolena nebyla spis fiasko....Předem děkuju za názory.

madormi
21. kvě 2012

já bych klidně letěla, ale spíš řecko, španělsko nebo tak, egypt v létě toje fakt moooc horko,to bude na chcípnutí a tunis to samé 😉

weri1
21. kvě 2012

Do Egypta bych neletěla, vím co to udělalo s námi...jedna noc byla fakt strašná, .a myslím si, že to není jen o jídle, ale i voda v bazeně, vzduch atd. Tunis nevím. Tepla bych se nebála, je tam jiné podnebí, pofukuje tam vítr, to je fajn

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

Egypt, Tunis v létě 60 na slunci 35 ve stínu..já už bych v létě nikdy nejela..to fakt ne..natož s dítětem..raději bych zkusila Evropu..nebo Tunis, ale třeba na jaře..

@weri1 Ano vítr tam je tak u moře je fajn, ale jinak .. 😉

cajori17
autor
21. kvě 2012

@madormi
@weri1
@ffiinnkkaa spatne jsem se vyjadrila,chteli bychom az po sezone rijen listopad..

brembi
21. kvě 2012

Já bych asi raději Egypt vynechala, Tunis tedy nevím jak je na tom, ale pokud by rodiče byli ochotni úplně změnit lokalitu třeba na Řecko nebo tak něco...

weri1
21. kvě 2012

@cajori17 ale já bych nejela kvůli průjmu a zvracení....

weri1
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa tak my s manželem lítali jedině červenec 🙂

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@cajori17 Jako my v Tunisu byli a zažívací potíže jsme žádne neměli, ale v podstatě musíš dodržovat to co v Egyptě..

Každpodáně, proč chcete třeba tam? Letecky můžete kdekoliv. Já osobně z ročním jsem byla jen tady v ČR, letos jedu do Maďarska (stejné podnebí) a jak bude mít tři roky chceme zkusit Řecko..

ale to je můj osobní názor..možná proto, že už jsem tam byla tak mě to neláká. 🙂

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@weri1 A počasí bylo jaké? Né mě to fakt už nebere 🙂

cajori17
autor
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa tak ono jde o to,ze rodice tam chteji a nam nadbidli,ze nas vezmou s sebou a zaplati nam to,nevim,zda by byli ochotni kvuli nam menit lokalitu,kdyz je to jejich dovolena.... ja hrozne vaham,nechci nic pokazit i kdyz more miluju.Sama se k mori nikam nedostanu,manzel prisel o praci a po financni strance to vypada blede

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@cajori17 A kde teda? 🙂 Je to na vás 🙂

mitote
21. kvě 2012

@cajori17 tak to zkus s rodici probrat ze by jste leteli jinam, i jinde je krasne, ja kdybych mela nekam letet s malym ditkem, tak do Bulharska...ovsem Egypt, Tunis, Turecko ani omylem. Pocitej s tim, ze sice poletite jen 3 hodiny ale dalsi dve muzete jet do hotelu.

cajori17
autor
21. kvě 2012

@mitote jo zkusím 🙂uvidíme no 🙂

weri1
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa super, krásně teplíčko 😉

weri1
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa my egypt máme rádi...počasí jistota a moře úžasné

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@weri1 Jako mě to nevadilo cca těch 5 dní pak mi už to horko lezlo na nervy a třešnička na dortu bylo že poslední noc nešla klimatizace..navíc jsme byli ti co neodletěli domů a nedobrovolně tam museli zůstat 2 dny

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@weri1 Tak to asi jak jsme tam byli mi (v sprnu) bylo mega horko 🙂

madormi
21. kvě 2012

@cajori17 ten egypt a tunis bych fakt ne, není tam ani tak krásně ☹ hotel dobrý ale jinak nic, to řecko mi přijde po všech stránkách lepší- je tam kam jet na výlet, kratší let, příjemnější podnebí, nebývají tam problémy s vodou jídlem ničím( ale teda samozřejmě dítěti ročnímu bych kupovala radš ivšude balenou, nejlépe kojeneckou 😉

mitote
21. kvě 2012

@cajori17 dej pak vedet...urco to rodice pochopi a pokud chcou aby jste jeli s nima 😉

weri1
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa tak prej srpen je děsnej i pro egyptany

weri1
21. kvě 2012

pro každého je krásně jinde....

cajori17
autor
21. kvě 2012

@madormi já 5ecko miluju,přijde mi,že je ale o dost dražší....Taky bych radeji s malym letela tam,uvidim co na to reknou nasi

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@weri1 🙂 natož pro nás 🙂

weri1
21. kvě 2012

@ffiinnkkaa jééé já bych tam nedobrovolně byla i týden 😀

cajori17
autor
21. kvě 2012

@mitote dám 🙂

kristi
21. kvě 2012

Já byla v Egyptě jednou na přelomu záři/října a bylo 38 st! 5* nezaručuje absolutne zadnou kvalitu, nejela bych ani zadarmo!!! A ještě k tomu ty egyptský uchylny hovada, bleeee

ffiinnkkaa
21. kvě 2012

@weri1 Jak říkám ale né v tom horku..navíc jsme si ani nemohli nikde zajím protože pořád hrozilo, že řeknou jedem na letiště..takže si seděla jen na pokoji a čekala..navíc mě čekali v práci..nebylo to příjemné

mitote
21. kvě 2012

@cajori17 Recko a Spanelskou jsou z techto evropskych destinaci nejdrazsi

cajori17
autor
21. kvě 2012

jjjá si to myslela,na to naši mít nebudou.Ale možná to Bulharsko

zandanem
21. kvě 2012

můj názor řecko, španělsko, chorvatko... pokud chceš opravdu moře, ale my byly s ročním v madarsku na jihu pod balatonem a letos to opakujeme, bylo to naprosto dokonalé... dětské bazény mají 32°C což není snad v žádném moři...