Letecky do Řecka. Vytištěné potvrzení o prodělání, nebo jak to je?

wladimira
5. srp 2021

Ahojky ženský naposledy ještě mi tu paradne poradily ohledně cesty na Slovensko v době covidove 🙄😅 bože jak ten covid mě sere 😂 ale k veci
Příští pátek letime do Řecka a covid jsem prodělala jsem v ochranné lhůtě 180dnu a když koukám na internet na letišti chtějí potvrzení o prodělání covidu v angličtině tak jsem si stáhla ten formulář a jdu s nim k doktorce na potvrzení no a ona mi řekla ze to už nemůže potvrdit ze je už na to aplikace tečka a tam to vše je !! A mě pořad neleze do hlavy proč všude píšou ze to chtějí mít vytištěné na papíru tak jak to tedy je 😭 jsem z toho už silena 🥲😂

fafetka
5. srp 2021

A do te tečky jsi koukala? Fakt by to tam mělo být a když to detailně proklikas tak by to mělo jít vytisknout. My v Řecku zrovna jsme. Jelikož 24dni po druhé dávce očka mi uplynulo den po příletu, nechávala jsem si dělat pcr test před odletem. A stejně mne testovali ještě Řekové na letišti jen co jsem vystoupila z letadla. Překvapivě negativní 😂ale jestli jsi v ochranné lhůtě po prodělání a doktorka to zadala do systému tak to v Tečce bude

wladimira
autor
5. srp 2021

@fafetka ano v te tečce to je akorát nemůžu nikde najít tu ikonku pro stažení … takže tedy to musí byt na tom papíře nestačí jen ukázat v aplikaci

fafetka
5. srp 2021

@wladimira no jo fakt. A udělat prntsc a poslat si to do mailu jako fotku a odtud vytisknout? Jinak bych se asi zeptala v cestovce jak to řešit

wladimira
autor
5. srp 2021

@fafetka jako je to asi jediná možnost odfotit obrazovku a poslat do e-mailu jinak moc děkuji

fafetka
5. srp 2021

@wladimira není vůbec za co. Přeji hladký let a užijte si to. Je to tu parada😍