Letní dovolená s dětmi v Alpách, kam jet?

14. června 2015 
máte zkušenosti - kam jet do Alp (Rakousko,nebo spíše Italie?), kde je spousta možností pro malé děti. A především, jsou slušné ceny. Poradte,prosím
13. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matvej21 Už popáté jedeme s dětmi do Rakouska do Zell am See Mohu jen a jen doporučit Výborné cyklo a in-line stezky, všude dětská hriště, vyžití pro děti, příjemní lidi, čisto, super panoramata Bydlíme v soukromí u starších lidí (my už je máme za rakouské babi a dědu), cena cca 7,5 tis. Kč za týden bez jídla.
25. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petula
to je moc pěkný typ. Děkuji.M
26. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matvej21 Myslím, že téměř kamkoliv. Máme projeté Zell am See (naše srdcovka), Kaprun, Garmisch-Partnekirchen, Hintertux, Innsbruck a naposled jsme byli ve Flachau a okolí. Všude mají dětská hřiště, naučné stezky apod.
26. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já trochu znám okolí kolem Watens, Hall in Tirol, Kolsass-weer - byla jsem tam před patnácti lety. Příroda je úžasná, jenom jsem v té době nezjišťovala zázemí pro děti. Ráda bych se tam však vrátila. Snad by mě to , po těch letech nezklamalo
26. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
7. pro 2014 ve 23:11 • radkabau
Poradil by někdo vhodný hotel v Rakousku pro rodinu s dětmi? Na letní dovolenou. Děkuji.
14. čer 2015 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek