Letní dovolená s dětmi v Alpách, kam jet?

matvej21
13. dub 2014

máte zkušenosti - kam jet do Alp (Rakousko,nebo spíše Italie?), kde je spousta možností pro malé děti. A především, jsou slušné ceny. Poradte,prosím🙂

petula
25. kvě 2014

@matvej21 Už popáté jedeme s dětmi do Rakouska do Zell am See 🙂 Mohu jen a jen doporučit 🙂 Výborné cyklo a in-line stezky, všude dětská hriště, vyžití pro děti, příjemní lidi, čisto, super panoramata 🙂 Bydlíme v soukromí u starších lidí (my už je máme za rakouské babi a dědu), cena cca 7,5 tis. Kč za týden bez jídla.

matvej21
autor
26. kvě 2014

@petula
to je moc pěkný typ. Děkuji.M 😉

xpila
26. kvě 2014

@matvej21 Myslím, že téměř kamkoliv. Máme projeté Zell am See (naše srdcovka), Kaprun, Garmisch-Partnekirchen, Hintertux, Innsbruck a naposled jsme byli ve Flachau a okolí. Všude mají dětská hřiště, naučné stezky apod.

matvej21
autor
26. kvě 2014

Já trochu znám okolí kolem Watens, Hall in Tirol, Kolsass-weer - byla jsem tam před patnácti lety. Příroda je úžasná, jenom jsem v té době nezjišťovala zázemí pro děti. Ráda bych se tam však vrátila. Snad by mě to , po těch letech nezklamalo🙂

radkabau
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monivo
14. čer 2015

Poradil by někdo vhodný hotel v Rakousku pro rodinu s dětmi? Na letní dovolenou. Děkuji.