Letní dovolená s mimčem v ČR. Zvládne změnu prostředí?

jandaj
10. led 2009

Ahoj holky. Plánujete už dovolenou na léto? My by jsme chtěli jet někam v ČR. Mám trošku obavu jak to malej zvládne, změnu prostředí atd. A taky, co mu budu dávat papat jestli ze skleniček nebo normální jídlo v restauraci? 😒 Malej bude mít v tý době 1 rok a 3 měs. Máte některá zkušenosti s dovolenou s takhle malým dítětem?

jandaj
autor
30. led 2009

tak my jsme loni jeli na víkend do Dvora Královýho, navštívili jsme cestou zámek Častolovice(a to byl malej 3 měs. miminko), další den jsme šli do ZOO a poslední den jsme se jeli vykoupat na Rozkoš (tam to byl teda docela humus, samá sinice, tak jsme tam moc nelezli) Jinak všechno ostatní bylo super, malej byl skvělej a hodnej a holky si to fakt užívali a mi s manžou v podstatě taky. Ubytovaní jsme byli v hotelu, v apartmánu a bylo to taky bomba. Jsem zvědavá, jaká bude dovča letos, to už malej bude běhat a víc všechno vnímat 😉

pavlina05
30. led 2009

Holky neznáte, nedoporučíte nějaký penzion Východní Čechy???

rajka
30. led 2009

Ahojky - tento penzion mi doporučila známá, byli tam s cca dvouletou dcerou a moc si to chválila
http://www.pensionskalicky.com/cz/ubytovani.aspx

pavlina05
3. únor 2009
jenick
19. srp 2009

Ve východních čechám mohu doporučit Černý Důl a pension Myslivna 160 (www.myslivna160.cz) Byli jsme tam na doporučení a opravdu super 🙂 Mají tam i vnitřní vyhřívaný bazén pro děti (majitelka dělá plavání s dětmi) a jeden venkovní. Na pastvě 2 koně, psa, kočky... Majitelé jsou hodně v pohodě. Určitě se tam ještě vrátíme. No a kolem lze dělat plno aktivit - výlet na Černou Horu, Jánské Lázně, Sněžka... prostě Krkonoše...