Letní dovolená u moře s dítětem. Poraďte prosím

renlu
9. led 2012

Plánujeme už dovolenou u moře.Rádi by jsme nějaké dobré místo kde je to pro rodiny s dětmi.Kryštůfek v červnu bude mít rok.Poradíte prosím?

pehaka
9. led 2012

byli jsme s kamarádama a našima dvouletýma dětma na Krétě asi 15 min od letiště v úžasným hotelu bydleli jsme na pláži v bungalovu, děti měli postýlky na pokojích v jídelně dostatek židliček i jídla ze kterého se v pohodě dalo vybrat pro děti...doporučuji určitě písčitou pláž, dětský bazén, all inklusiv kvůli jídlu a pití nejhorší ze všeho byl let pro děti fakt nuda a při přistání našeho malýho boleli ouška bombonky nechtěl - letos jedem na dovču do porodnice...🙂

tajemna30
9. led 2012

Naše malá bude mít také v červnu rok a chystáme se v září do Turecka. Byla jsem tam několikrát pracovně, a hotely jsou tam na výborné úrovni a opravdu skvěle zařízené pro rodinnou dovolenou. Pokud zvolíte 5hvězdičkový hotel, all inclusive, a hotel na pláži určitě tím nic nezkazíte. Líbí se mi i to že s tak malou holčičkou stejně nebudeme jezdit na žádné památky či výlety, a tím jak jsou ty velké komplexy bezva vybavené nabízí nám to vše co hledáme. Líbí se mi, že se dají najít hotely které mají vyloženě dětskou část restaurace - tzn. jídla nejsou kořeněná atd.

arianka
9. led 2012

Autem Itálie, pohodlné, rychlé, žádné velké dobrodružství, ale v dosahu domova a účel to splní. Pokud letadlo tak Španělsko nebo Řecko. Ač dělám celá život v cestovním ruchu a s dětmi cestuji poměrně hodně, orient bych pro jistotu dala až tak v roce a půl a dál, vím, o čem mluvím 🙂

kami1984
9. led 2012

@pehaka jee,my chceme prelom srpna/zari na Kretu na St. Nicolas🙂)

sysysy
9. led 2012

My plánujeme osvědčené Chorvatsko 🙂 Hlavně nechceme písčitou pláž, ale oblázkovou, protože ten písek pak mají děti všude - zvlášť v plínkách a je to pro ně nepříjemné... tedy aspoň pro ty děti s kterými jsme trávili dovolenou my 😉

coxa
9. led 2012

Ahoj, my byli se starším synkem když mu bylo 14 měsíců na Rhodosu - Pefki, hotel Sunrise myslím a nemělo to chybu, stále na to vzpomínáme, že bychom se tam jednou zase vrátili - ikdyž pro malé dítě ideální, pro větší asi už pak nuda. 😉 Vloni jsme byli v Bulharsku - mladšímu synovi bylo 16 měsíců a pohoda, klídek - taky můžu doporučit. 🙂 Autem jsme byli v Chorvatsku, ale to byly malému 4 měsíce a starší už vydržel koukat v autě na pohádky, takže se to dalo, ale s ročním dítětem si teda cestu neumím představit. 😕 A letadlo - čím blíž tím líp, nechtěla bych je držet v klidu na místě 4 a více hodin. 😅 A nepouštěla bych se do Afriky já osobně tak min. do 5ti let. 😉

zlatouch
9. led 2012

Dá se ledacos i s dětmi. Ale, byla bych taky pro vynechání exotiky (Egypt určitě ne, Turecko nevim, segře jsem ho teď pro 2leté dítě vymlouvala, ale jdou do toho, kladné reference převážily), držela bych se v Evropě. Moc nedoporučuju dlouho cestu autem, odradila mě cesta na sever Itálie v září s 10m dcerou, zácpy, otrava 😒
Letadlem po Evropě téměř kamkoli, případně se dá na místě půjčit auto, objednat přes net apartmán a máte dovolenou na míru i dětem 😉 My takhle byli v jižní Francii. Tradiční cíle se pohodlněji zvládnou s CK, pokud vyhovuje nabídka.

ia.
9. led 2012

my jezdíme každý rok do HR co se narodil první syn. Jezdíváme v červnu a vycházelo to poprvé, když měl 8 měsíců, to byla parádička, cestu (v noci) prospinkal, a tam jsme si to užili, další rok měl 1 rok a 8 měsíců, to jsme si moc neužili, pláž ho nebrala a neustále někde zdrhal 😅 , a poslední léto měl 2 roky a 8 měsíců, to byla parádička, už si hrál na břehu i na dece, já byla s druhým synem ve 21tt. Letos taky zvažujeme...

karmenta
9. led 2012

Také přemýšlíme zda v létě nepojedeme na dovču, určitě bychom jeli autem do Itálie, je to kousek a např. Caorle, kde jsme byli s manželem na první společné dovolené, jsou krásné pláže a moře velmi pozvolné. Jen nevím zda to nebude spíš honička pro mě než dovolená :(

mpavlinka
9. led 2012

My byli loni v Turecku, týden předtím než byl Nikče rok. Let v pohodě, pobyt taky. Malá ještě nechodila, těžká pohoda, hrála si pod slunečníkem s oblázkama, přes poledne krásně spinkala, večer usla na promenádě v kočárku... Byla fakt moc hodná 🙂 Samozřejmě jsme měli s sebou sklenky, kojila jsem + částečně byla už na UM a vodu jsme kupovali balenou. Opravdu super dovča, žádný problém.

elliss
16. led 2012

Jsem ráda, že jsem našla vaši diskusi. Byla bych velice ráda za jakýkoliv tip na dovču s 2 letým živějším špuntem. Hlavně za recence z hotelů, kde jste byli, budu ráda. Především sháním nějaký s bohatým vyžitím prcků v bazénu, klouzačky, prolézačky a pod. Je nějaký hotel s aquaparkem nebo waterparkem na doporučení??? Děkujijiii

pajapoj
16. led 2012

My jsme byli na Mallorce - Paguera, písčitá pláž s pozvolným vstupem, hotel AIl in, kousek od letiště, v okolí dětská hřiště, u hotelu takya bazén taky. Na nic jsme si nemohli stěžovat. let v pohodě, jen na malýho dlouhej (2 hodiny), ale já se v letadle nudím vždycky taky (asi je to dědičný), jídlo pohoda, všude čisto, žádnej smrad, lidi pohodový, nic Vám nenutí.
Jen tam v tý době byli asi evakuovaní německý důchodci tak se mi chvílema otevírala nad těma babkama kudla v kapse. I když zpětně... vidět cca 70 letou němku jak se po pláži promenáduje nahoře bez bylo vlastně vtipný.
Po návratu jsme říkali, že už nikdy jinam než na Mallorcu (a to jsme procestovali docela dost). Ovšem letos měníme plány a jedeme taky do porodnice

kajazaj
18. led 2012

Dobrý den, ráda bych se podělila o svou dobrou zkušenost s výběrem dovolené v Chorvatsku. Loni jsme se tam vypravili s 5letou dcerou a příbuzní s 8měsíčním synem. Na doporučení jsme si zvolili klidné letovisko Mandre na ostrově Pag. Cestu jsme zvládli přes noc. Ubytovaní jsme byli v nedávno postaveném domě Kovač (fotky můžete zkouknout zde: http://www.novalja.cz/chorvatsko/letoviska/leto......), cca 50 m od moře, kde se s mimčem dalo poležet i ve stínu. Moře tu je krásně čisté. Majitelka "našeho" domu byla velmi příjemná. Okolo moře vedla málo frekventovaná, vyasfaltovaná promenáda, pro kočárek jak dělaná. My jsme s malou jezdili autem po různých plážích, některé byly i písečné (např. pláž Čista plaža). Večer byl v Mandre klid, přitom se dalo zajít na rybu nebo pizzu do místní restaurace. Moc se nám tam líbilo, Mandre na dovolenou pro rodinku s malými dětmi můžu jen doporučit. Letos to vidíme zase na Chorvatsko, uvažujeme o apartmánech ve Staré Novalji. Prý tam jsou malé písečné plážičky hned u apartmánových domů.

renanena
8. únor 2012

Ahoj holky,
vloni jsme byli s malým asi ročním mimčem v Poreči hotel DELFIN a super a dost jídla,pokoje čisté,jen u bazénu blokovali/bohužel většinou češi/lehátka ručníkama od rána.Pláž kousek a čisté moře,my chodili s prckem kousek dál a tam to bylo pro děti ideální.Vyšlo nás to s plnou penzí asi 7800,- a malej zadarmo,fakt super!!!
Letos se chceme podívat jižněji jedeme mezi Trogir a Split .Je to do bungalovů Resnik ,máte někdo zkušenosti??? 😉 😉 😉

viera3866
7. dub 2012

Výborné stredisko je Solaris na Šibenickej riviére.Veľa atrakcií pre deti,piesková lagúna,štrkové pláže,po celej pláži 4 km sú sústavy bazénov aj pre maličké detičky,po stredisku premáva turistický vláčik skús kuknúť http://podnajadran.webnode.sk/strediska/sibenik...

jop
7. dub 2012

ahoj, to máš obecnou otázku, jak si dovolenou představujete? Hotel - apartmán - země - klidné místo nebo turist. středisko - atrakce pro děti - druh dopravy... Pokud byste chtěli na velmi klidné místo v Chorvatsku s vlastním autem, písni mi do IP.